176
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Audi B4 year '93 df
« Įrašytas: 2014 Kovo 16, 23:44:45 »ismest traktor ir det normalu bahuru matora.
isspaude sypsena sitas komentaras
beje keskin ratai R16?
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
ismest traktor ir det normalu bahuru matora.
beje keskin ratai R16?
Gera girdeti kad neapsipirkau:) Db galuj reikia susirasti, nuo golf 2, 3 tinka, ir pasato kiek girdejaukazkaip abejociau ar tinka
tai vat, vairuoju b4 quattro ir draugo patirtis parode kad negalima pasitiketi beskiu priekinem sakem(suluzo jam 2 per salenblokus
) taigi galvoju ar traversas is c3 su sakem ir stabilniku tiktu pas mane , ar tvirtinimo taskai kebule atitiktu ? zejau etkoj tai dezes pagalves vienodos kaip ir . klausimas dar kaip su ratu baze,pas c3 turbut platene ji ?
varijantas yra det spizines sakes nuo 2.8 arba s2 , bet su c3 vaziuokle turetu komfortiskiau vaziuot
pats sau ant 2l 85 kw sumainiau siandien , tai visai kitas atsakas variklio i gazo paspaudima , gal ner per astriai reaguoja reikia priprast. tik as negramdziau tos kitos , palikau stock
http://audi80competition.forumotion.net/t13-throttle-body-tuning
idomumo deliai reikejo paklaust kiek sliekai kainuotu pagaminti.
kas antra karta kai tepalus varikli keiti
kur tu cia taip skaitei? normalus seimininkas kai keicia variklio tepalus tai ir dezes/reduktoriaus pasikeicia , kad mechanine deze tai nereiskia kad ji amzina ir tepalai amzini. paskui ir prasideda bedos su isdilusiais torsenais ir klibanciais reduktoriais kai laiku tepalu niekas nekeicia .
tai kur tie pinigai eina joptvaimat kad keliai skyleti ir tltu statybos stringa ???!
. o duju jei pakeliu apsukas daugiau 2.5 k rpm tai be 13 l / 100 km neapsieinu , cia mieste . o ceske gi dar ir sunkesne .... jei imt tai tik 2.8 142 kw arba 128 , sanaudos tos pacios galima sakyt
idomu stock kardanas kiek sveria ?