Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - aegis

Puslapiai: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11
176
Audi C4 / Re: Dėl šildomų sėdynių patikrinimo ir pravodkės pajungimo
« Įrašytas: 2013 Balandžio 11, 22:37:07  »
Papildžiau savo žinutes, gal kam pravers ateityje "kovojant" su šildomais krėslais :) Liko tik vienas klausimas - kas ta geltona fyske ir kur ja jungti?  :V

177
Dyzeliniai varikliai / Kaip automobilio kompiuteris (ecu) apskaičiuoja kuro sanaudas
« Įrašytas: 2013 Balandžio 08, 21:59:07  »
Sveiki  (h) , gal kas is žinančių galėtų pasidalinti informacija, pagal ką/kaip automobilio kompiuteris (ecu) apskaičiuoja kuro sanaudas (kurios vėliau matomos borto kompiuteryje). Klausimas kilo todėl, jog tuoj pat po kuro siurblio remonto (sunkėsi kuras pro tarpines bei buvo lužusi viena iš plundžerio spyruoklių) apie 20% padidėjo vidutines kuro sanaudos pagal borto kompiuterio rodmenis (Realių kuro sanaudų po siurblio remonto kolkas neišmatavau, todėl jų galima neliesti).  Taigi idomu būtų išsiaiškinti, kas galėtų salygoti tokį ryškų teorinį sanaudų padidėjimą...
PS. Jokio kito šalutinio poveikio (kaip pvz. padidejes dumingumas, prastas kurimasis, netolygus variklio darbas ir pan.) nepastebėjau. Nebent siek tiek pablogejusi trauka žemuose sūkiuose (ąpie 1,2-1,4 K rpm).
PPS. Vairavimo stilius, greitis, orai, pilamas kuras, matavimo būdai, vaziavimo trasa ir t.t. nepasikeite, tad sitos dalies nesiekime su kuro sanaudomis.

Automobilis: Audi A6 (c4) 1.9TDI 66kw




178
Audi C4 / Re: Salono Skyrius
« Įrašytas: 2013 Balandžio 05, 16:13:15  »
na tai galima suzaist, jei tik sedynes sonai, tai paimk odos is galines sedynes porankio vidines dalies, spalva atitiks, o porankio virsu apsiuk pvz juoda oda, ar juoda matine ... jei taip netinka, derink su kitom spalvom, sedyniu centrus persiuk kazkaip , na pasitark su specais :)

Jop sitoks variantas pas mane planuose yra (bet kokiu poros porankiu reiktu pagal plota ir susidevejusias detales), dar ir galvos atlosa galvoju panaudot kilniam tikslui :)

http://www.audiklubas.com/forumas/kebulas-salonas-apdailos-dalys-124/a6-c4-pilkos-odos-salono-detaliu/

179
Audi C4 / Re: Salono Skyrius
« Įrašytas: 2013 Balandžio 04, 20:01:01  »
varai kas uzsiima persiuvimu ir jie turi spalvu gama, jei netrinama vieta, nudazo parinke spalva ir puikiai laiko, dabar gal jau ir trinamas vietas turi su kuo dazyt

Buvau poroj vietu, kur uzsiima salonu persiuvimais, neturejo panasios spalvos. Pas mane gaunasi visos "trinamos" vietos, tai kazin ar dazymas ilgai laikytu... na bet reiks pasidometi.

180
Audi C4 / Re: Salono Skyrius
« Įrašytas: 2013 Balandžio 04, 10:53:18  »
 (h) Klausimas gal labiau skirtas tiems, kurie remontavo (pvz. tam tikru defektuotu daliu persiuvimas) savo "PILKOS" spalvos odini salona. Is kur perkat butent tokios spalvos odos? Reikia persiuti pora detaliu mano salonui, taciau niekur neuzmatau pirkti tokios spalvos odos. :V

181
Audi C4 / Re: Dėl šildomų sėdynių patikrinimo ir pravodkės pajungimo
« Įrašytas: 2013 Kovo 23, 20:57:32  »
4) geltona vieno kontakto fyske - neaišku kas ir kur jungti (?!?)

Iš arčiau jungtis atrodo taip:


Jos kitas galas ateina į sėdynių šildymo reguliatoriaus 2 jungti (juodas/geltonas laidas).


:V prisegtame paveiksle tokia jungtis net nepavaizduota...


182
Audi C4 / Re: Audi A6 liuko/lempos plastmasė
« Įrašytas: 2013 Kovo 21, 21:36:48  »
Sveiki, gal kam yra buvę ar šiaip gal turi kokių patarimų kaip pritvirtinti tą plastmasę atgal į skylę, ten nulūžinėję yra du tokie geležiukai kur fiksuojasi priekyje ir gale plastmasės kur užsikabina, su epoksidiniais buvau suklijavęs tą plastmasę, bet vėl išlūžo, žiūriu į tą skylę ir neįsivaizduoju kaip ten ją užkišt? Prie to pačio norėčiau paklaust gal kas gali paaiškint ar patarimų, kaip ir kur susidėt lemputes, kad šviestų atidarius duris kurnors į kojas, išvis pas mane tokių nėra, ir toj plastmasėj ir jungtukas sulužęs, tai reiks kažkaip ir tą jungtuką sutvarkyt.

Pas mane audei sita beda ankstesnio seimininko(nelietuvio) buvo spresta su kazkokia stingstancia derva ar kazkuom panasiu (tokia juoda kietos gumos mase). Plastmase buvo tiesiai priklijuota prie stoglangio varikliuko. Pakeiciau varikliuka (nes blogas buvo) ir vel tokiu paciu budu priklijavau iki kol rasiu sveika plastmase.

183
Kaunas / Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Įrašytas: 2013 Kovo 20, 21:37:10  »
Esu turejas reikalu domeikavoje tik pas Sauliu. Kur garazuose isikure netoli daugiaauksciu, numerio neatsimenu. Remontavo  kurio siurbli(B4 , 1z varikliui) tai apie 350lt paeme, dar esu ten termostata keites. Abejais atvejais nusiskundimu neturiu.Termostata pries gerius 3 metus keite, iki siol temperatura uzkyla reikiama.  Siurbli pries 2 metus tvarke.

O kokios siurblio bedos buvo? Kuro prasisunkimas ar kazkas kito?

184
Kaunas / Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Įrašytas: 2013 Kovo 20, 21:35:51  »
keistai man toks variantas atrodo, o jei detales siektu tarkim 500 lt tai visvien 300 lt jis imtu?

Na cia 300Lt butent siurblio tarpiniu keitimas (tai reikalingos detales - siurblio tarpines, ir jos iskaiciuotos i kaina). Jei kazka papildomai keist reiktu kaina tikrai keistusi.

185
Kaunas / Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Įrašytas: 2013 Kovo 20, 17:52:31  »
Sveiki kolegos (h),  maniske (a6 c4 1.9tdi) pradėjo gan smarkiai lasinti kura kazkur apacioje pro galine kuro siurblio dali (tiksliai neina iziureti, bet tiketina kad kazkur nuo plundzerio). Kaip suprantu laikas atejo siurblio tarpiniu keitimui. Taigi gal galit parekomenduot, kas Kaune uzsiima tokiais darbais ir galetu uz protinga kaina pasalinti gedima? Paciam dar truksta kompetencijos uzsiimti tokio tipo darbais, o ir galimybiu nelabai yra....  :V Kiek perskaiciau panasiu temu, tiksliu kontaktu nepavyko atrasti.  :think:

Neblogus atsiliepimus radau apie meistrus Domeikavoje (868718830). Darbu kaina iskaitant ir detales (palieki sugedusia auto - atsiimi sutvarkyta) - 300Lt. Mano nuomone pasiulymas kaip ir neblogas... Kaip manot (gal kas turejo reikalu su siuo meistru)? :)

186
Kaunas / Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Įrašytas: 2013 Kovo 20, 07:47:45  »
Sveiki kolegos (h),  maniske (a6 c4 1.9tdi) pradėjo gan smarkiai lasinti kura kazkur apacioje pro galine kuro siurblio dali (tiksliai neina iziureti, bet tiketina kad kazkur nuo plundzerio). Kaip suprantu laikas atejo siurblio tarpiniu keitimui. Taigi gal galit parekomenduot, kas Kaune uzsiima tokiais darbais ir galetu uz protinga kaina pasalinti gedima? Paciam dar truksta kompetencijos uzsiimti tokio tipo darbais, o ir galimybiu nelabai yra....  :V Kiek perskaiciau panasiu temu, tiksliu kontaktu nepavyko atrasti.  :think:

187
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi A4 1,9 tdi AFN siurblys praleidzia kura
« Įrašytas: 2013 Kovo 19, 21:41:48  »
 (h) Gaivinu temą. Automobilis siek tiek kitoks (audi a6 c4 1.9tdi), bet beda panasi. Pradėjo gan smarkiai laseti kuras kazkur apacioje pro galine siurblio dali (tiksliai neina iziureti, bet tiketina kad kazkur nuo plundzerio). Ta proga laikas butu pasikeisti siurblio tarpines. Taigi gal galit parekomenduot kas Kaune galetu uz protinga kaina pakeisti kuro siurblio tarpines. Paciam dar truksta kompetencijos uzsiimti tokio tipo darbais....  :V Kiek perskaiciau panasiu temu, tiksliu kontaktu nepavyko rasti.  :think:

188
Audi C4 / Dėl šildomų sėdynių patikrinimo ir pravodkės pajungimo
« Įrašytas: 2013 Kovo 18, 21:54:01  »
[Atnaujinu savo žinutę, nes beveik visus iškilusius klausimus pavyko atsakyti] (j).

I. Audi a6 (c4) šildomų sėdynių pravodkės pajungimas:
1) minusas - prie kėbulo (pvz. vairuotojo pusej apacioj salia reliu bloko)
2) raudonas - vedam i saugikliu bloka po kapotu (ten kur diagnostines jungtys randasi) ir jungiam prie 30A saugiklio
3) melynas -  jungiam saugiklineje po vairu prie 15A saugiklio
4) geltona vieno kontakto fyske -  (?!?)



II. Toliau pereinam prie priekinės sėdynės jungties ir joje esančių trijų "srovės grandinių":
  1 su 6 - sedynes atloso kaitinimo elemento grandine (1-3 omu varža)
  2 su 4 - sedynes sedimosios dalies kaitinimo elemento grandine (1-3 omu varža)
  3 su 5 - temperaturos daviklio grandine (sedynes sedimojoje dalyje) (apie 9 kiloomu varža kambario temperatūroje)



III.
Galinių sėdynių nugaros dalyje fyskes yra dvieju kontaktu. Kiekvienoje jungtyje turi būti "srovės grandinę"  (1-3 omu varža).
Galinių sėdynių sėdimosios dalies fyskės yra keturių kontaktų. Čia turi būti dvi "srovės grandinės":
1) sedynes sedimosios dalies kaitinimo elementas (1-3 omu varža). Reikia prisiminti, jog matuojant pastaraja varžą butina nuspausti po sėdyne esantį svorio daviklį (kitaip grandinės nebus). Kontaktų laidai storesni.
2) sedynes sedimosios dalies temperaturos daviklis (apie 9 kiloomu varža kambario temperatūroje). Kontaktų laidai plonesni.

189
Kaunas / Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Įrašytas: 2013 Kovo 03, 21:19:10  »
 (h) O gal kas patartu kur geriau Kaune but vezt audi a6 (c4) 2.5tdi pakeist paskirstymo dirza. Buvau nutares pas "Narkoze" keliaut, bet kaip suprantu nebeuzsiima jis situo jau... Tai dabar alternatyvos reiktu  :)

190
Naudoju, bet panaudojus lietuje, ar sningant kažkaip tingis valyt juos :D :goodboy:

Man po tokiu patingejimu taip pat ant force'o rudys kauptis pradejo :) Blogiau buvo kai mazosios terksles vidui prirudijo :D Tai kol paskui as ta terksle priverciau vel "dirbti". Nuo to laiko stengiuos netingeti.

191
Audi C4 / Re: Elektros Skyrius
« Įrašytas: 2013 Kovo 03, 19:16:24  »
tiems ins as irgi uzsidejes dideles reiksmes kad neknistu proto, bet OIL tai tvarkingai kas 10tk nusiresetinu paketes tepala, tiesiog smagu kai nereik ziuret i uzrasus o tai primena pati masina

As taip pat tik Oil esu pasilikes, nemaiso sitas. Dar pagalvojau, kad IN2 galima pvz. masinos draudimo pabaigai arba TA nusistatyti (km didele riba uzdejus ir laikotarpi metams/dviems). :)

192
Patarimai esant garaže / Re: Audi B4 (TDI) Autopilotas (DIY)
« Įrašytas: 2013 Vasario 19, 20:55:56  »
sliauziklis nusiima paprastai, plokscio atsuktuvo pagalba nesunkiai ji nuiimsi, BET ta daryti reikia atsargiai, nes po juo yra spyruokle ir toks mazas metalinis volelis, kuris lengvai pasimeta. todel nuimineti reikia prilaikant ta sliauzikli, kad netektu ilgai ir nuobodziai ieskoti  (z)

Dekui uz info. Paskerdziau rankenele :D

193
Patarimai esant garaže / Re: Audi B4 (TDI) Autopilotas (DIY)
« Įrašytas: 2013 Vasario 18, 22:59:29  »
Gal kas galetu pasidalinti ismintimi kaip isardyti autopiloto rankenele (tiksliau posukiu svirties gala, kuriame yra autopiloto valdymo knopkes). Nuimiau galine dali, o su priekine ir nebezinau kaip elgtis. Ar reikia pirmiau nuimti "Res On Off" sliauzikli (jei reikia - kaip jis issiima?) ir poto nusiims priekine dalis? Ar atvirksciai  :-) Reikia issiaiskinti kodel sliauziklis karts nuo karto gryba pjauna...

194
Audi C4 / Re: C4 - Kuro Sąnaudos
« Įrašytas: 2013 Sausio 14, 20:31:03  »
Audi A6 Avant 1.9TDI. Ramiai važinėjant mišriu režimu (apytiksliai 35% - miestas / 65% - užmiestis). 5litriukai

195
Elektros skyrius / Ats: Parktronik i Audi A6 c4
« Įrašytas: 2012 Lapkričio 25, 11:05:09  »
Ok bandysiu ieskot   (+)

196
Elektros skyrius / Parktronik i Audi A6 c4
« Įrašytas: 2012 Lapkričio 25, 00:05:07  »
 (h) Sugalvojau susideti parktronika i audi a6 (c4) avant. Tik va iskilo klausimas del pliuso padavimo kuomet ijungiama atbuline pavara. Jei atbulines sviesos butu ne galiniame dangtyje, tuomet jungciau tiesiai nuo atbulinio zibinto, o dabar reiktu paprastesnio sprendimo. Taigi nuo kur patartumet pajungti pliusa tokiu atveju?  :think:

197
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2012 Spalio 16, 19:13:55  »
vaziavimas pasportuoti baigesi smugiu i kauno duobe, teks vel apsilankyti pas pdangu meistra  :-{

Toks tad tas musu Kaunas... :V

198
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2012 Spalio 13, 17:33:02  »
Geriau tetis AUDIsistas nei fizikas :D



 :D :applause: Jau tikrai kad geriau.

199
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2012 Spalio 09, 22:13:49  »
mieli kolegos,siuo metu pats laikas pasiruosti ziemai ir apsirupinti reikiamomis prekemis musu automobiliams  (aa) tad jau nuo siandien visa savaite Maxima prekybos centruose -40% auto prekems
Vuo reiks apsilankyti  (y)

200
Audi C4 / Ats: Elektros Skyrius
« Įrašytas: 2012 Spalio 09, 22:11:16  »
universalas

o be saugiklio kas galetu buti?

O koks laidas nera nutrukes tarp bagazines dangcio ir kebulo kur laidai praeina...

Puslapiai: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11