151
Alytus / Re: Alytus pokalbių tema
« Įrašytas: 2016 Spalio 12, 14:22:18 »
kas gavosi po patobulinimu?
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Aš visada užtai pasakok ka pasidarei masinai?nemaciau tavo garazo temos idomu butu pamatyti modifikacijos po kapotukas įdėsit skelbimą i FB už mane? paskui vėl mane apkaltins kad darau mm kai kažką savo mašinai pasidarau
![]()
,sutinku 2000 euru neverta tokia modifikacija,bent jau man
panarses net neradau tokiu niutonu prie pan kumeliu 1.8t,bet va tfsi galimybes nustebino,reik det toki varikli
~380 su k04 normalus sukimo momentassakai?va cia parodyta kiek kitaip,ir pilna google tokiu pan variantu![]()

nes standartniuose 1.8t pan kiek nm tiek hp buna dazniausiai
nu tu 1,8t magnataspelenine ir kapoto atidarymas paruostas,del sedyniu nk nezinau nenagrinejau maciau kad keleivio turi skylute maza,apsyvke irgi reiktu ziureti kas ten is jos like gyvo ar nelb...kiek salonas? vartomas? arba tik priekines kedes
man dar pelenines (priekines!) ir kapoto atidarymo ar kaip ji pavadint, reiktu
(per meeta snekejom)
ruoskis ir tu naujam boompamates sitas foto ta paty pagalvojau
baisu kur ir isvaziuot jau darosi