Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - aegis

Puslapiai: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11
151
Audi C4 / Re: Važiuoklės skyrius
« Įrašytas: 2013 Spalio 17, 23:00:46  »
Dar šį tą radau dėl amotizatorių užpompavimo jei kam bus idomu:
http://toko.ua/index.php?do=static&page=ru_statiy_7

Tik idomu ar čia ir dujiniams ir tepaliniams twin-tube amortizatoriams skirta tokia pati procedūra...  :V

152
Audi C4 / Re: Važiuoklės skyrius
« Įrašytas: 2013 Spalio 17, 13:16:29  »
Kaip reiktu tinkamai paruošti naudojimui naują tepalinį amortizatorių prieš sumontuojant jį į automobilį?  :think:

153
Elektros skyrius / Re: Atjungti imobilaizerį
« Įrašytas: 2013 Spalio 14, 22:45:50  »
nuskaityk klaidas ir zinosi kas nutiko, o is to ir spresi ka toliau daryti.

Klaidas nuskaiciau. Priesistore: niekad nebuvo problemu su immo sitoj auto. Siandien uzsikure ir uzgeso (immo lempukas mirksejo), poto uzsikure (iprastai kaip visad). Nuvykus i vieta is po uzgesinimo daugiau ne karto immo neprieme rakto (velgi immo lempukas mirksi nuolat). Keista kad taip is karto "nudvese" iki galo.

Engine bloke:
17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer
P1570 - 35-00 -  -

Imobilaizerio bloke:
01176 - Key
07-00 - Signal too Low

154
Elektros skyrius / Re: Atjungti imobilaizerį
« Įrašytas: 2013 Spalio 14, 21:38:32  »
Mane taip pat domintų, kas galetu Kaune atjungti imobilaizeri A6 (c4) '96  :V? Cia blogiausiu atveju reikia turet alternatyva, jei nepavyks atrasti bedos, kodel taip staigiai nustojo veikti immo...

155
Audi C4 / Re: Važiuoklės skyrius
« Įrašytas: 2013 Spalio 11, 22:10:42  »
Buvo šiek tiek laisvo laiko, tai palindau po mašina pabandyt atsukti stabilizatoriaus kabes. Taigi pas 1.9tdi vairuotojo pusėje abiejų varztų atsukimui priėjimas geras. Keleivio pusėje sudėtingiau, nes priėjimą iš viršaus riboja variklio pagalvė. Priekinio varžto prilaikymui reikia naudoti kilpini lenkta rakta. Su galiniu varžtu teko pasukti smegenėles, tačiau netikėtai atradau vietą, per kur galima su paprastu kilpiniu raktu prilaikyti varžtą. Taigi šakes bandysiu keisti pilnai nusiemus stabilizatoriu.

156
Audi C4 / Re: Važiuoklės skyrius
« Įrašytas: 2013 Spalio 11, 10:28:44  »
Sakes galini sailentbloka kur varstas sukas i balkio sailenta priverzi kai auto stoves ant zemes pilnai kol ore kabo jo net neverzi tik prikabini varztu kad laisvai galetu judet. Sarnyra i stebule ikisus priverzi is kart. Jei to nepadarysi keliant su domkratu sarnyro pirstas remsis i granata. Pirma vienoje puseje pasikeiti sake leidi ant zemes uzdejas rata, paskui eini i kita puse. O montiruote naudoju tik ismaut sarnyra daugiau jos nereikia.
Kaip ir aišku pasidarė. Dar kart dėkui. Bandysiu pasinaudoti patarimais (y)

157
Audi C4 / Re: Važiuoklės skyrius
« Įrašytas: 2013 Spalio 11, 09:58:03  »
uzmauni sailentbloka ant stabilizatoriaus pristumi visa sake, uzmauni vamzduka ant galo stabilizatoriaus lenki lik variklio tada stabilizatoriaus galas ilenda i sake. Imu hidraulini domkrata kiniska turiu, raudona esi mates senukuose yra ju, remiu i sarnyro apacia ir keliu tol kol sailnetblokas pradeda laisvai suktis, sucentravus sakeje, maunu tada kita sailentbloka,  jis  taip pat lengvai  turi centruotis ir suktis  dedi saiba, verzle ir verzi. Dedi rata ir leidi ant zemes. Jei nenuleidziu tos puses ant zemes, kitos puses nesukisu niekaip. Dirbu vienas.

Dėkui už išsamų paaiškinimą. Tai gaunasi taip, jog prieš kišant stabilizatoriaus galus, reikia būt pilnai prisitvirtinus šakės galinį silentbloką ir šarnyrą. Ir kišant stabilizatorių, visad priešingos pusės ratas turi būti ant žemės. Taip?

158
Audi C4 / Re: Važiuoklės skyrius
« Įrašytas: 2013 Spalio 11, 08:58:57  »
Nezinau koks pas tave matoras jei butu v6 tai stabilizatoriaus laikikliu nenuimtum kol visos priekines balkio dalies nepaleitum zemyn, as niekad pas save stabilizatoriaus nenuimineju. Toliau teisingai galvoji darbu eiga.

Pamiršau paminėti, pas mane 1.9TDI Kažkada kai ardžiau dalimis tokia tap mašiną (1.9tdi) tai pamenu sunku ten buvo prieiti prie to stabilizatoriaus kabių varžtų nors jau buvau nemažai kitų detalių aplink nusiardęs.
O jei neimant stabilizatoriaus, kaip tuomet būtų protingiausia sukišti atgal stabilizatoriaus galus i šakes? :think:

159
Audi C4 / Re: Važiuoklės skyrius
« Įrašytas: 2013 Spalio 11, 08:16:38  »
Sveiki, kolegos, atejo laikas keisti abi priekines šakes, taigi norėjau pasikonsultuoti ar teisingai mastau. Jei kažką netaip susakiau ar sumaišiau, būkit malonūs - pataisykit mane  :-)
Kol auto nepakelta atsukam stabilizatoriaus kabes (ties stabilizatoriaus gumomis). Po to atsukam verzles ties stabilizatoriaus galais, ir istraukiam stabilizatoriu is šakiu.
Pasikeliam vienos pusės priekine dali ir nusiimam rata. Atsukam šakės šarnyro tvirtinimo varžtą ir iškabinam šarnyrą. Tuomet išsukam šakės galinio silentbloko tvirtinimo varžtą ir ištraukiam pačią šakę.
Surinkimas vykdomas atvirščia tvarka. Idedam šakę ten kur jai priklauso. Tuomet į galini šakės silentbloka ikišam metalinę ivorę, į ją kišame šakės tvirtinimo varžtą ir prisukame, bet nepriveržiame. Toliau įstatome šarnyrą ir pilnai prisukame šarnyro varžtą. Uždedame ratą, nuleidžiame automobilį ant žemės ir tvirtai prisukame šakės galinio silentbloko tvirtinimo varžtą.
Automobiliui pilnai stovint ant žemės į šakes sukišame stabilizatoriaus galus, sudedame įvores ir prisukame bet nesuveržiame. Tada prisukame stabilizatoriaus kabes (ties gumomis) ir pilnai užveržiame stabilizatoriaus galuose esančias veržles.

160
Audi C4 / Re: Salono Skyrius
« Įrašytas: 2013 Spalio 07, 12:02:28  »
O kaip ją nuimti jei šildomos ? Nes mano šildomos ir galvoju dėti šildomas..

Fyskes po sedynem atjungi ir viskas.

161
Audi C4 / Re: Elektros Skyrius
« Įrašytas: 2013 Spalio 06, 22:01:42  »
cia gamykliniai parametrai ,nesuprantu ko tu pyksti cia tiek :D
as ta suprantu, man idomu kaip ta koda issifruoti ;)

Kur Jus kolega pykti matote? :) Tiesiog nesitikejo kad po sedyne gali tokiu ismatavimu akumas tilpti :think:. Nuo siol zinosiu, kad tinka (h)

162
Audi C4 / Re: Elektros Skyrius
« Įrašytas: 2013 Spalio 06, 21:38:56  »
na esme, kad telpa :) Man atrodo cia max ka galima pakisti

(y) Reiks ir man tokio ieskot

163
Audi C4 / Re: Elektros Skyrius
« Įrašytas: 2013 Spalio 06, 21:26:06  »
Jo jo, a6 c4 2.5tdi ir po kapotu. Pat idejau po sedyne ir dar siandien kai siurbiau masina tai ziurejau dar buvo po sedyne tai isvada, kad po sedyne :bedantis:

Tai tada saunu kad po sedyne eina toki ideti, kazkaip neatrode kad galetu tilpti :) O kad 2.5tdi tai nieko nereiskia, nebutu klimos/kondiskes butu akumas po kapotu.

164
Audi C4 / Re: Elektros Skyrius
« Įrašytas: 2013 Spalio 06, 21:17:52  »
jo, cia ilgis berods max 315mm :)

Pas tave akumas turbut po kapotu stovi, nes kazkaip nesitiki, kad toks po sedyne galetu tilpti... 

165
Audi C4 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2013 Spalio 04, 07:49:30  »
ar tikrai 34mm kaip čia kažkas rašė? kiek pamenu pas mane 32.

Tikrai 34mm

166
Audi C4 / Re: Salono Skyrius
« Įrašytas: 2013 Spalio 03, 23:04:19  »
Kokiu būdu išsiėma avanto salonas iš vidaus? Mane labiausiai domina galinė sėdynė. Nes galvoju ar daug darbo bus keičiant saloną ir ar verta jį keisti.

Nieko ten sudetingo nera, sedima dalis tai pora varztu prisukta. Nugaros dalis "stipriau" pritvirtinta, bet nieko sudetinga, ziuri kur pritvirtinta ir atsukineji varztukus. (+) Iš atminties aisku nesupasakosiu kur kas atsisuka tiksliau, nes senokai jau keičiau salona :)

167
Audi C4 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2013 Spalio 03, 21:56:09  »
tai kiek kainavo? Negi sunku skaiciukus irasyt giriantis?


O kas cia giriasi? Zmogus klause, kur galima isigyti, tai ir parasiau, kur radau pirkti. Sumokejau 30 pinigu uz samadielka.

168
Audi C4 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2013 Spalio 03, 21:07:52  »
gal kas zino koks raktas cia audi a6 c4 priekiniu amortizatiriu keitimui? kiek mm tas galas? ir kur toki nusipirkt galima?


Kaip tik pries savaite pirkau sitoki aparota kauno aleksoto turgui. Vienas pardavejas tik turejo, o apklausiau tai turbut visus kas irankiais prekiavo.

169
Audi C4 / Re: C4 - Kuro Sąnaudos
« Įrašytas: 2013 Rugsėjo 14, 18:09:13  »
Nzn man netelpa 80, raudonas uzsidege pravaziavau 60km ir dasipyle iki dangtelio 67L.

Manual'e raso jog kai uzsidega lempute lieka apie 12litru kuro bake. Esu su degancia lempute pora simtu km nuvaziaves ir poto iki pilno bako (kol dangtelis i kura pasimerkia) tilpo berods 77 litrai.

170
Audi C4 / Re: C4 - Kuro Sąnaudos
« Įrašytas: 2013 Rugpjūčio 04, 22:51:12  »
tu kazka cia kliedi nebent bezdedamas vaziuoji.arba nenunulines vaziavai km
Maniske 100km  ima nuo 5.5-6.0 L
Kam man kliedeti noreciau paklausti tamstos :think: ? Kam save ir kitus tureciau apgaudineti? Nesijaudink, sanaudas moku teisingai skaiciuoti, ne pirma karta tai atlieku. Didelio mokslo cia nereikia. Gi rasiau, jog vazineju visisku "pencininko" rezimu, todel ir sanaudos tokios gaunasi. Vazineciau autostrada 130 ir mieste trumpais atstumais gazas-stabdziai - butu ir pas mane 6 ir daugiau vidurkis.

171
Audi C4 / Re: C4 - Kuro Sąnaudos
« Įrašytas: 2013 Gegužės 31, 19:26:30  »
Paskutinis matavimas:
Nuvaziuota 974km (apie 60% uzmiestis ir 40% miestas)
Tilpo - 45,63Ltr (pries ir po pilta degalineje iki kol kuro dangtelis uzsukant pasimerkia i dyzeliuka)
Vidurkis - 4,68ltr/100km (vaziavimo stilius - "pensininko")

Audi A6 (C4) Avant 1.9TDI 66kw

172
Audi C4 / Re: Salono Skyrius
« Įrašytas: 2013 Gegužės 26, 22:48:13  »
Gal kas galit mestelt fotke ar nuoroda, kaip atrodo OEM a6 c4 AVANT cd changerio laikiklis?  (h)

173
Audi C4 / Re: Dėl šildomų sėdynių patikrinimo ir pravodkės pajungimo
« Įrašytas: 2013 Balandžio 24, 22:17:24  »
Beje gal kas bandet tvarkyti nutrukusi/nudegusi sildymo elemento laida? Sulituot kaip ir iseina, taciau del tokio plono laido ir nuolatinio judejimo, labai greitai vel truksta elementas salia litavimo vietos... Kaip jus darot tokiu atveju, gal sujungimus labai ploniems laidams naudojat ar kaip nors gudriau lituojat? :V

174
Audi C4 / Re: Salono Skyrius
« Įrašytas: 2013 Balandžio 17, 13:18:51  »
O A6 (c4) ir 100 (c4) priekiniu sedyniu galvos atramos skiriasi tik forma? Tvirtinimo vietos nera siauresnes/platesnes?  :V

175
Audi C4 / Re: Salono Skyrius
« Įrašytas: 2013 Balandžio 17, 07:40:53  »
O kaip pas tave ta nutrinta dalis atrodo? Pas mane tai sutrukinejus oda nuo senumo ir devejimo, tai nusipirkau tokio spalvinio kremo. Uzsitrina tik itrukusios vietos ir vizualiai visai gerai atrodo.

Pas mane jau suplyse, panasiai atrodo kaip kauno duobes pavasari :)

Puslapiai: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11