Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - xxdfgxx

Puslapiai: [1] 2
1
Žibintai / stiklas / Re: Audi A4 B5 XENON priekinis, pre-FL galinis
« Įrašytas: 2017 Kovo 11, 18:09:07  »
gaila, ne du xenonus turi...

2
Panevėžys / Re: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje
« Įrašytas: 2017 Sausio 25, 15:52:16  »
Susisiek, dažniausiai pasako baiges darbą, būna apie 50-60 eur dažniausiai

3
Garso ir video skyrius / Re: Bose garsiakalbiai
« Įrašytas: 2017 Sausio 25, 11:25:04  »
Mago perkodavimas nieko neduoda, kiek girdėjau, priešingai, EQ numuša iki 0 viską.

4
Kėbulas / salonas / apdailos dalys / Pirkčiau A4 B5 avant odini recaro salona
« Įrašytas: 2017 Sausio 24, 22:18:37  »
Pirkčiau A4 B5 avant odini recaro salona, šildomą bei su elektriniu valdymu sėdynių.
Panevėžys, 868510018

5
B5 / Re: B5 Salono skyrius
« Įrašytas: 2017 Sausio 11, 18:51:34  »
Dėl sėdynių noriu paklaust, ar daug būrimo būtų, įsidėt recaro VW boros sėdynes? Nes man rodos ten memory pačioje sėdynėje yra?

6
B5 / Re: B5 Salono skyrius
« Įrašytas: 2017 Sausio 09, 17:22:11  »
B6 mačiau, vat dėl B5 abejonės kyla...



7
B5 / Re: B5 Salono skyrius
« Įrašytas: 2017 Sausio 09, 17:17:18  »
Aišku, na turbūt paskutinis ir pats sunkiausias klausimas, A4 B5 pre fl, memory modulis, ar viską reik nuo nulio daryt su juo? ar jau būna audelėse kažkas?

8
B5 / Re: B5 Kėbulo skyrius
« Įrašytas: 2017 Sausio 09, 13:37:17  »
O slenksčiai vieni užsidės?


P.S. Kalba eina apie Avant RS


P.S. P.S.  Mačiau internete, tiesiog šildo  kampus RS bamperio ir uždeda, ar tik tokia kliūtis?

9
B5 / Re: B5 Kėbulo skyrius
« Įrašytas: 2017 Sausio 09, 13:07:12  »
Supratau, dar klausimėlis, RS4 B5, bamperiai,slenksčiai tinka ant PRE FL B5?

10
B5 / Re: B5 Kėbulo skyrius
« Įrašytas: 2017 Sausio 08, 23:10:54  »
O ką ten perdaryti? Galbūt teko susidurti?

11
B5 / Re: B5 Kėbulo skyrius
« Įrašytas: 2017 Sausio 08, 22:31:33  »
Gal dar žinai, nuo kurių modelių tinka? Ar tik A4 B5?

12
B5 / Re: B5 Kėbulo skyrius
« Įrašytas: 2017 Sausio 08, 22:07:46  »
Sveiki, nerandu ar yra užsilenkiantys veidrodėliai A4/B5? Ar reikia dėt nuo kito modelio?

13
Panevėžys / Re: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje
« Įrašytas: 2017 Sausio 08, 21:55:39  »
Noriu labai parekomenduoti poliruotoja, idealiai padaro mašinėles, manaja irgi padarė labai gerai, net po metų dar poliravimo rezultatai matosi:
Panevėžys, Katkų g. 47, 868510018, ir pas jį mačiau laukiančia 2013 metų Camaro, tai jau kažką pasako, o kaina normali. (y)

14
Kita / Re: Parduodu nauja vag-com 15.7 diagnotstini laida
« Įrašytas: 2017 Sausio 08, 19:40:59  »
15

15
B5 / Re: B5 Salono skyrius
« Įrašytas: 2017 Sausio 08, 19:36:36  »
Įdomu, aš to būrimo nelabai bijau, man smalsu ar A6 fiškės tiktų? Nes įtariu už S ir RS užsiprašyt gali brangokai....

16
B5 / Re: B5 Salono skyrius
« Įrašytas: 2017 Sausio 08, 16:00:00  »
Gal kas galėtu patikslinti, kurios sėdynės dar tinka į A4 B5, žinau kad tinka S4, gal žino kas dar kokių?

17
Garso ir video skyrius / Re: A4 B5 Plančetė vietoje mago
« Įrašytas: 2016 Gruodžio 30, 23:34:49  »
Duosiu žinoti jei kas pasikeis dėl Symphony, bet kol kas planas artimiausius 4 mėn. neparduoti, o po to žiūrėsiu :) . Ortakiam panaudojau bendrus "ambient" apšvietimo laidus, Pilkas su mėlynu ir rudas (jie eina praktiškai į visus led'us, kurie įsijungia kartu su farų įjungimu), dėl orginalių laidų negaliu pasakyti nieko, pats laimingo atsitiktinumo dėka gavau fiškutes, kas liečia klimato kontrole (jei pas tave sena ir keisi į naują), reikės pajungti vieną (Pilka su mėlynu laidą) dėl apšvietimo.

Dėl ortakių išėmimo, manau įmanoma viską padaryti, patogu labai nebus, bet reikės išimti maga, nuimt po vairu panelę, ir bardačioka išimt visiškai. Tiesa dėl mago neesu tikras, ten priėjimas centre hitras, ant pačio ortakio yra fiškutė, gal pasieksi.

Tiesa dėl ortakių apšvietimo dar paminėt verta būtų, kad jei nori mažiau ardyti, geriausiai iš centrinės pravortkės nusimti laidą ir pramest į abi puses taipogi į centrą, ir pajungti nuo apšvietimo.


Ir jei pas tave (pre-fl) ir žadi keisti centrinę panelę, pažiūrėt siūlau į mygtuku priešrukiniu fiškes, tūrėtų netikt(ir teks relę statyt jiem), o farų kilojimas prie vairo nueina, taigi teks pavargti :D

18
Garso ir video skyrius / Re: A4 B5 Plančetė vietoje mago
« Įrašytas: 2016 Gruodžio 30, 16:28:53  »
Po ilgos pertraukos, nusprendžiau papildyti temą, ir pasidalyti nuveiktu darbu.

Kadangi mano B5 netūrėjo Audi Symphony mago orginalioje komplektacijoje (pas mane (pre-facelift)), ir metai ne tie, teko keisti centrinę panelę į 2000/2001 FL(facelift):

Prieš:(nuotrauka teko pasiskolinti, tik po to susiprotėjau fotografuot)
 

Darbo eigoje:




Darbo pabaigoje:




(ortakių valdymas apšviestas, nes buvo pakeista panelė ir prijungtas apšvietimas jiems
nors norint įsidėti planšetę tai neaktualu).


Jei kam įdomi keitimo eiga, ir turite klausimų, pasidalinsiu patirtimi, tačiau užtruksite ne vieną dieną :)

Ateinantys pakeitimai greičiausiai bus:
1. Planšetės įdėjimas vietoje mago.
2. Šildomų sėdynių įdėjimas.
3. Stopai/Faros (keitimas į FL).

19
Kėbulo ir salono skyrius / Re: Automobilio Poliravimas
« Įrašytas: 2016 Gruodžio 16, 13:13:05  »
Panevėžyje, Katkų 47, net iš kitų miestų važiuoja čia, meistro rankos auksinės, tel 868510018.

20
Garso ir video skyrius / A4 B5 Plančetė vietoje mago
« Įrašytas: 2016 Gruodžio 09, 23:56:39  »
Sveiki visi susidomėje, rašau nes atsibodo absurdiški ir nepatrauklūs magai, dar jie ir labai brangūs...

Vieną dieną sėdėdamas mašinoje, suvokiau, kad nėra jokių kliūčių pakeisti magą į plančetę, ir išgauti žymiai daugiau naudos nei naudojant visokius magus ir navigacijas ir visokį kitą briedą...

Po neilgų paieškų radau nemažai bendraminčių, konkrečiai savo modeliui neradau, bet radau S4, kaip žinia panelė daug nesiskiria, pasidalysiu nuoroda (anglų kalba), ką žmogelis pirko ir kodėl:
http://www.mp3car.com/forum/general/show-off-your-project/worklogs/155525-nexus-7-android-in-a-2001-audi-s4

Kitas projektas, šiek tiek kitaip padarytas:
https://www.youtube.com/watch?v=HGFbKS1epao

Tiesa, daugumas važinėja su senesnio modelio "panelėmis" kurias teks pasikeisti norint visą šį planą įgyvendinti, kas kur ir kodėl dėl keitimo nuoroda (anglų kalba):
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/383302-DIY-B5-A4-Center-Console-facelift-upgrade

Čia dar nepaminėti keli įrenginiai, kuriuos bevargo prijungsite:
1. Vairo "magnetolos kontrolės" prijungimo pridėlis.
2. Belaidė "reverse" kamera.
3. Praktiškai visi USB įrenginiai, net ta pati WEB kamera.
4. Garso padidinimas (daugiau nei plančetė leidžia.
5. Bluetooth diagnostinis adapteris (matomas nuorodoje).
6. ir t.t.

Žodžiu panaudojimo galimybės apribotos tiek, kiek apriboja plančetės: Apple/Samsung ir t.t.

Vien peržiūrėję projektą nuorodoje suprasite, kad mūsų šalies sąlygomis labai puikiai galima apsisaugoti nuo vagių,nes planšetės rėmelį galima padaryti su magnetais ir ją kaskart lengvai atjungti. (turintiems garažus nelabai aktualu,tačiau net prie parduotuvės priparkavus mašiną ilgesniam laikui, ilgapirščiai gali langą išbelst).

Tai tiek kolegos, norėjau pasidalyti šia info, nes tie magai absurdiškai brangūs, o atlieka tik vieną funkcija.

21
Patarimai esant garaže / Re: A4 B5 šildomi veidrodėliai.
« Įrašytas: 2016 Vasario 16, 19:48:20  »
Klausiau pas meistrus, sakė kad nėra

22
Patarimai esant garaže / Re: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas
« Įrašytas: 2016 Vasario 16, 19:47:12  »
Kaip rankenėlės nepirkt kitur kai prašo tas kuris deda   50 Eur. mastyt visada reikia LOGIŠKAI.

23
Patarimai esant garaže / A4 B5 šildomi veidrodėliai.
« Įrašytas: 2016 Vasario 11, 10:05:03  »
Žodžiu, galvojau kad viskas aišku ten,  o pasirodo visgi ne... Mano A4 98m, įsijungia veidrodėlių šildymas vos įjungus degimą, schemoje panašiai ir rodo, bet nematau jokių apsaugų nuo perkaitimo, nei ant pačių veidrodėlių nei schemoje?

24
Patarimai esant garaže / Re: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas
« Įrašytas: 2016 Vasario 09, 19:46:49  »
Ačiū visiem padėjusiem ir nepadėjusiem, pasidariau viskas liux, esminis gličas buvo toks:

5 laidą galima jungt į betkurį pliusą, svarbu kad jis būtų užvedus mašina ir nedingtu iki jos užgesinimo.

nuo 98metų audi a4 81kW schema, kur pirmas PIN 58 t.t. netinka!
Turi būti 35 ir t.t.

Dėl esamų laidų biški sugrybavau, o kas liečia aktyvavima tai kosmonautai Pramonės g. 10eur paimė... Aš jiem net kodą pasakiau, nes nežinojo... krč apiplėšimas.


Piloto kaina išėjo su pažįstamo elektriko pagalba 35eur, jis man tik laidus sulitavo, nes norėjau gražiai visko...


Rankenėlė: 20 eur/ (nuo 98 metų ji kitokia šiek tiek, jei neesate linke persirinkti senesnės patarčiau nepirkt).


5 litavimas


ir 10 apiplėšimas.

25
Patarimai esant garaže / Re: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas
« Įrašytas: 2016 Vasario 08, 23:54:38  »
Turiu viena klausima, į ECU jungiau laidus, bet į ECU fiškę jau ateina iš kažkur laidai, nieko baisaus jei jungiu prie tų pačių? Schemoje nemačiau kitų jungių tarp rankenėlės ir autopiloto...

Puslapiai: [1] 2