Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas  (Skaityta 108533 kartus)

Neprisijungęs xxdfgxx

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Aš jau turiu tą rankenėlę, nebereikia man nieko perrinkinėti, mačiau kad buvo galimybė perrinkt, bet geriau gražinsiu, eurai tie patys... Geriau patarkit dėl Pin'ų :)


Modelis tikrai 1998 metų, pagal VIN pažiūrėjau.


81 kW 1,9 TDI.

jei gerai supratau:


 1   -> 35
 2   -> 21
 3   -> 10
4,6 -> 19
 5   -> Pliusas.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Sausio 08, 16:12:27 sukūrė xxdfgxx »

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Citata
dėl 5 turiu klausimą, kur tiksliau nuvest? su elektriku konsultavaus, jis sakė, yra tik stabdžių arba tik sankabos varlytė, abieju nėra?

bet yra laidas kuris eina tarp ju abieju.

Neprisijungęs xxdfgxx

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
bet yra laidas kuris eina tarp ju abieju.

Jop yra, tai jungt prie jo?
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Vasario 08, 22:46:58 sukūrė xxdfgxx »

Neprisijungęs xxdfgxx

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Turiu viena klausima, į ECU jungiau laidus, bet į ECU fiškę jau ateina iš kažkur laidai, nieko baisaus jei jungiu prie tų pačių? Schemoje nemačiau kitų jungių tarp rankenėlės ir autopiloto...

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Turiu viena klausima, į ECU jungiau laidus, bet į ECU fiškę jau ateina iš kažkur laidai, nieko baisaus jei jungiu prie tų pačių? Schemoje nemačiau kitų jungių tarp rankenėlės ir autopiloto...
taip ir jungiasi, prie esamu laidu.

Neprisijungęs xxdfgxx

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Ačiū visiem padėjusiem ir nepadėjusiem, pasidariau viskas liux, esminis gličas buvo toks:

5 laidą galima jungt į betkurį pliusą, svarbu kad jis būtų užvedus mašina ir nedingtu iki jos užgesinimo.

nuo 98metų audi a4 81kW schema, kur pirmas PIN 58 t.t. netinka!
Turi būti 35 ir t.t.

Dėl esamų laidų biški sugrybavau, o kas liečia aktyvavima tai kosmonautai Pramonės g. 10eur paimė... Aš jiem net kodą pasakiau, nes nežinojo... krč apiplėšimas.


Piloto kaina išėjo su pažįstamo elektriko pagalba 35eur, jis man tik laidus sulitavo, nes norėjau gražiai visko...


Rankenėlė: 20 eur/ (nuo 98 metų ji kitokia šiek tiek, jei neesate linke persirinkti senesnės patarčiau nepirkt).


5 litavimas


ir 10 apiplėšimas.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Vasario 09, 19:49:09 sukūrė xxdfgxx »

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
reikejo pasiskolinti laida,as karta paskolinau,daugiau niekada,nes teko pirkt nauja ir uz savus.ir nebutu jokio tipo apiplesimo,su litavimu tas pats,pasiskolini lituokli,as sito irgi neskolinu,ir dykai susilituoji,aisku jei moki.su rankenele biski sunkiau,nelabai kas skolina ar dovanoja.o siaip pigiai isidejai ir neverk.

Neprisijungęs gramelis

  • Įrašai: 504
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
turejo uztekt ir petako,jei net kodo nezinojo tie diagnozatoriai (+)

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
turejo uztekt ir petako,jei net kodo nezinojo tie diagnozatoriai (+)
visada galima deretis.as pvz ziopliams pagalves lempute dykai uzgesinu,o pilota dedamas koda automatiskai suvedu.vienur pirko,kitur litavo,kompa junge dar kitur.norejo kaip geriau,o gavosi kaip visada.ir nustokit aiskit kiek kas uz darba turi imt.nepatinka,varot kitur.

Neprisijungęs xxdfgxx

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Kaip rankenėlės nepirkt kitur kai prašo tas kuris deda   50 Eur. mastyt visada reikia LOGIŠKAI.

Neprisijungęs Julius14

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki. Įsidėjau autopilota į audi A6 2.5 tdi 98m,  sujungiau laidus pagal vieną schemą. Viskas aktyvuota.  Bet neveikia visai.  Gali but, kad schema netiko?

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Viskas aktyvuota.

po veiksmo "aktyvuota" pas mane seka sekantis veiksmas "pratestuota ar kompas mato paspaudimus",be sito gali tik is kavos tirsciu paburt kodel neveikia.

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Kaip rankenėlės nepirkt kitur kai prašo tas kuris deda   50 Eur. mastyt visada reikia LOGIŠKAI.

ieskot reikia irgi LOGISKAI,50-60€ eina i B6,C6,i tavo sena 30-40 maks,nebent kreipiesi pas tuos pacius kur aktyvuoja uz 20 (!?) ,cia jau tamstos bedos ;)

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Sveiki. Įsidėjau autopilota į audi A6 2.5 tdi 98m,  sujungiau laidus pagal vieną schemą. Viskas aktyvuota.  Bet neveikia visai.  Gali but, kad schema netiko?
eik zinok pagal kokia isidejai ir kaip pajungei.

Neprisijungęs Julius14

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Jungiau aš taip.
rankenėlė.              Balta fiske
2.                   pin   8
3.                     pin    9
4 ir 7               pin   10
5.                    Pin.   7
6      +12 į maitinima
Viskas aktyvuota buvo,  per testavimą, visus mygtuko parodymus rodė,  tačiau važiuojant neveikia.

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
balta fiske man nieko nesako,visada jungiu tiesiai prie kompo.koks variklis,varlytes tikrinai.

Neprisijungęs gramelis

  • Įrašai: 504
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
visada galima deretis.as pvz ziopliams pagalves lempute dykai uzgesinu,o pilota dedamas koda automatiskai suvedu.vienur pirko,kitur litavo,kompa junge dar kitur.norejo kaip geriau,o gavosi kaip visada.ir nustokit aiskit kiek kas uz darba turi imt.nepatinka,varot kitur.
niekas cia ir neaiskina kiek kam imt-tik raso savo mintis.nebe tie laikai,kad galima zmogu "apknist",tam yra forumai,internetas.kaina turi but adekvati darbui ;)yra tokiu dar,kur tik klaidas nuskaitineja uz 30eu...daugiau nera ka ir komentuoti (h)

Neprisijungęs Julius14

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
balta fiske man nieko nesako,visada jungiu tiesiai prie kompo.koks variklis,varlytes tikrinai.
  2.5 tdi afb automatas.  Viskas veikia. O kokia schema būtų jungiat tiesiai prie ecu?

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
veikia tai veikia.

Neprisijungęs Julius14

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Taprasme knopkes,  per testavimą vag com :D bet nepasijungia

Neprisijungęs Demo

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
Nusipirkau rankenele savo audinei, A6 C5 AFN 99metu. Ta rankenele turi fiskute 6 laiduku bet nera kaip cia forume raso 1,2,3,4,5,6 pas mane tuscia vieta pirmae lizdelije 2,3,4,5,6,7 pazymetuose lizdeliuose is ju iseina laidai  tai klausimas kaip man juos jungt? Fiskutei zymima laiduka 2 nr reikia laikyti kaip 1, 3 kaip 2 ir t.t.

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Nusipirkau rankenele savo audinei, A6 C5 AFN 99metu. Ta rankenele turi fiskute 6 laiduku bet nera kaip cia forume raso 1,2,3,4,5,6 pas mane tuscia vieta pirmae lizdelije 2,3,4,5,6,7 pazymetuose lizdeliuose is ju iseina laidai  tai klausimas kaip man juos jungt? Fiskutei zymima laiduka 2 nr reikia laikyti kaip 1, 3 kaip 2 ir t.t.
kodel su a6 lendi i a4?ar tau visos auto vienodos?nuo kada nr2 tampa 1 ar3?su tokia logika ir seske gali tapt.

Neprisijungęs Denisas02

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Sveiki, visą tema perskaičiau, nu niekas nerašo apie 1,9 96kw 2002 metų. Aš pasiemau rankenelė nuo ford galaxio, ziuriu, kad ji niekuo nesisikiria nuo audinės. Paaiškininkit kas nors, kur rasti tuos kompo kontaktų numerius ir rankenelės kontaktų numerius, kur ka jungti. atsidariau kompo dagtelį, ten gelizine dezę iš jos iseina plati fiske, kuri issiskirsto i kitas tris fiskes. Busiu dekingas uz atsakyma

Neprisijungęs Julio Cezar

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, visą tema perskaičiau, nu niekas nerašo apie 1,9 96kw 2002 metų. Aš pasiemau rankenelė nuo ford galaxio, ziuriu, kad ji niekuo nesisikiria nuo audinės. Paaiškininkit kas nors, kur rasti tuos kompo kontaktų numerius ir rankenelės kontaktų numerius, kur ka jungti. atsidariau kompo dagtelį, ten gelizine dezę iš jos iseina plati fiske, kuri issiskirsto i kitas tris fiskes. Busiu dekingas uz atsakyma
šitoj temoj kalba eina apie A4 B5, pas tave B6 ir ten jau visai kita sistema. Nieko panašaus į tai apie ką čia šita tema.

Neprisijungęs styvas

  • Įrašai: 93
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Sveiki uzsinorejau ir as autopiloto is anglu 2400 km pavazevau ir noras pakilo autopiloto isidejimui taigi perskaiciau visa foruma ir klausimas iskilo tai reike ieškoti fiskes kur jungesi autopiloto rankeneles laidai ar nera jokios fiskes ir jungi prie masinos kompo,kur po kapotu nes fiskes ieskojau nusiardes tai jokios laisvos fiskes neradau visos pajungtos.Ir tu pajungimo chema domintu koke man tiktu. Auto audi a4 1,9 tdi 81kw 97m 8 men ir gal kas rankenele turite laisva kaina paderintume.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
2344 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 27, 02:51:15
sukūrė deleted
15 Atsakymai
4002 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugpjūčio 07, 12:45:47
sukūrė Aviatorius
5 Atsakymai
2026 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 10, 18:57:52
sukūrė loto