Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Variklio alyvos keitimas namu salygomis  (Skaityta 6374 kartus)

Prisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19462
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Variklio alyvos keitimas namu salygomis
« Topic Start: 2018 Gruodžio 04, 09:43:42 »
Labai patogus variklio alyvos keitimo budas ji tiesiog issiurbiant.


Ta labai paprastai padarysite patys namu salygomis.


 Norint  naudoti toki alyvos keitimo buda, jusu tepalo filtras turetu buti is virsaus variklio, kad ji galima butu  lengvai pakeisti nauju.
 Atsukame silto ( 60-80 C) variklio alyvos ipylimo dangteli, pajungiame nusiurbimo varikliuka, ikisame plonaja zarnere per  tepalo lygio matuokle, tepalo isbegimo slangele ikisame i tepalo surinkimo talpa, tam tiks bet koks plastikinis uzsukamas bakelis ir ijungdami siurbliuka ( siurbliukas jungiasi prie automobilio akumuliatoriaus ) pradedame nusiurbimo procesa. Mano atveju, kai tepalo kiekis ~ 3.8 Ltr nusiurbimas uztrunka ~ 15 min. Baigiant siurbti tepala, kai variklis buna saltestis, lengviau atsisuka tepalo filtras, nors man  paprastai rankomis eilini karta to nepavyko padaryti, spacialaus rakto taip ir nespejau nusipirkti, tad panaudojau paprasta guminizuota elektros laida , padarydamas kilpa, juo apsukdamas filtra ir tada atsukdamas ji.
 Alyvos siurbimo proceso metu pasikeiciame variklio oro ir salono oro filtrus.
 Pabaigus siurbti alyva, issukame tepalo filtra, istatome tepalo lygio matuokle ir ipilame tiek ir tokios alyvos, kiek ir kokios rekomenduoja gamintojas.


Tokio tepalo siurblio kaina ~ 15 Eur, naudoju ji penkta karta, naudojant neiskilo jokiu nesklandumu.




Nepamirskite, kad po tokio savarankisko automobilio aptarnavimo, liko pavojingu aplinkai atlieku.
Panaudota tepala ir filtrus galite atiduoti atlieku tvarkytojams arba pristatyti i savivaldybiu irengtas dideliu gabaritu  atlieku surinkimo aiksteles.











« Paskutinį kartą keitė: 2018 Gruodžio 04, 09:45:22 sukūrė volume13 »
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs Antonijus

  • Įrašai: 2412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Variklio alyvos keitimas namu salygomis
« Atsakymas #1: 2018 Gruodžio 04, 14:33:36 »
Siurbiu A-80 B3 1,8. Labai puikus dalykas. Atsukus išleidimo varžtą, neiškrinta nė lašas tepalo
Su A4 B5 1,6 blogi reikalai, nes būtinai reikia lįst po apačia.
O servise man aiškino, kad toli gražu ne visiems varikliams siurbiant pasišalina visas tepalas...  :think:

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio alyvos keitimas namu salygomis
« Atsakymas #2: 2018 Gruodžio 04, 23:30:02 »
Jeigu turiu tepalo utilizavimo mašiną, ar būtina išleistą tepalą priduoti kitiem, pačiam utilizuoti nerekomenduojama?

Neprisijungęs Karis

  • Įrašai: 1938
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Variklio alyvos keitimas namu salygomis
« Atsakymas #3: 2018 Gruodžio 05, 08:10:28 »
Siurbiu A-80 B3 1,8. Labai puikus dalykas. Atsukus išleidimo varžtą, neiškrinta nė lašas tepalo
Su A4 B5 1,6 blogi reikalai, nes būtinai reikia lįst po apačia.
O servise man aiškino, kad toli gražu ne visiems varikliams siurbiant pasišalina visas tepalas...  :think:
teko ir man girdet, kad ne visiems motorams eina per matuokle visiskai viska istraukt. (+)
b7 1.9 tai jau gal koki 10+ kartu siurbiau, tai issitraukia pilnai (+)

Prisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19462
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Variklio alyvos keitimas namu salygomis
« Atsakymas #4: 2018 Gruodžio 05, 17:47:51 »
Pagal nutylejima pats utilizuodamas elgiesi pavyzdingai, jei aisku alyvos neisleidi per krosneles kamina, ar kazkas panasaus. Taciau kiek man zinoma, neturedamas licenzijos pavojingu atlieku tvarkymo veiklai  elgiesi neteisetai.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1587 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Spalio 27, 12:05:16
sukūrė raimiukasss
19 Atsakymai
4848 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Sausio 22, 12:19:02
sukūrė mindziux
33 Atsakymai
10419 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Lapkričio 12, 22:22:32
sukūrė DasAuto