Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas  (Skaityta 120220 kartus)

Neprisijungęs edgaras600

  • Įrašai: 203
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas
« Atsakymas #250: 2013 Rugpjūčio 06, 21:53:40 »
Sveiki. Gal kas nors bande detis kontrolerius, kurie matuoja i lemputes ateinancia srove? Noreciau pasijungti lempu perdegimo tikrinimo funkcija nes tik jos ir truksta. Jei kas turi kokiu minciu tikrai buciau dekingas

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas
« Atsakymas #251: 2013 Rugpjūčio 06, 22:21:48 »
Sveiki. Gal kas nors bande detis kontrolerius, kurie matuoja i lemputes ateinancia srove? Noreciau pasijungti lempu perdegimo tikrinimo funkcija nes tik jos ir truksta. Jei kas turi kokiu minciu tikrai buciau dekingas
o kokios cia mintys?imi kontroleri,pajungi kruva laidu pagal schema ir turi

Neprisijungęs edgaras600

  • Įrašai: 203
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas
« Atsakymas #252: 2013 Rugpjūčio 06, 22:28:09 »
tai sita suprantu, taciau gal kasnors dare toki dalyka ir galetu pakomentuoti placiau bent jau kaip jie atrodo ir kur galima juos rasti nes dar neturiu ju. reikia vaziuoti i srota ir ieskoti masinose, o jei nezinai kaip jie atrodo tai sudetinga.

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas
« Atsakymas #253: 2013 Rugpjūčio 06, 22:41:28 »
tai sita suprantu, taciau gal kasnors dare toki dalyka ir galetu pakomentuoti placiau bent jau kaip jie atrodo ir kur galima juos rasti nes dar neturiu ju. reikia vaziuoti i srota ir ieskoti masinose, o jei nezinai kaip jie atrodo tai sudetinga.
Kaune turiu,nereikia srotu.

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas
« Atsakymas #254: 2013 Rugpjūčio 07, 08:24:49 »
Sveiki. Gal kas nors bande detis kontrolerius, kurie matuoja i lemputes ateinancia srove? Noreciau pasijungti lempu perdegimo tikrinimo funkcija nes tik jos ir truksta. Jei kas turi kokiu minciu tikrai buciau dekingas
čia jaučiu ir su radio detalėm prasisukti būtų galima su keliais tranzais ir varžom pasidaryti, kad mato ir nemato srovės

Neprisijungęs GenTis

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, gal kas Kaune turi vag tacho laida ir gali istraukti is skydelio pin koda?  :) Prisirisciau pats, vag com'a turiu, bet kodo negalima su juo istraukt  (-)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, gal kas Kaune turi vag tacho laida ir gali istraukti is skydelio pin koda?  :) Prisirisciau pats, vag com'a turiu, bet kodo negalima su juo istraukt  (-)

Ir kuom tema apie BC panasi i tavo skydelio pino istraukima? Yra tam skirta tema, ten ir klausk http://www.audiklubas.com/forumas/kaunas/servisai-ir-meistrai-ms-apylinkse/1900/

Neprisijungęs audimasim

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sudomino mane borto kompo statymas, bet automatiskai kila klausimai. Pas mane A4 1995m 1.8 ne turbo. Tiks man skydelis nuo 1.8T, 2.4, 2.8? Dar kaip skaiciau, reikia isimti koda, per VAG COM laida galima istraukt ja, ar reikalingas kazkoks kitas laidas?

Neprisijungęs Rok4s

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sudomino mane borto kompo statymas, bet automatiskai kila klausimai. Pas mane A4 1995m 1.8 ne turbo. Tiks man skydelis nuo 1.8T, 2.4, 2.8? Dar kaip skaiciau, reikia isimti koda, per VAG COM laida galima istraukt ja, ar reikalingas kazkoks kitas laidas?

Pas tave IMMO 1 tai tau jokio kodo nereikes traukti, nes pas tave imobilaizeris atskirai nuo skydelio stovi. Nebent ka reikes pakeist tai tik skydelio kodinga.

Neprisijungęs audimasim

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Bet nuo siu varykliu kuriu as parasiau tiks jo? Kaip sita kodinga keist?

Neprisijungęs Rok4s

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Turetu tikt jei apsukos atitinka ir skydeli desi iki 98metu. Kodingas keiciasi su Vcds.

Neprisijungęs audimasim

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
aciu uz pagalba, bandysiu pasidaryt sau toki atnaujinima

Neprisijungęs mantuxster

  • Įrašai: 364
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveiki, isidejau BC pagal sia tema i audi a4 1996m 81 kw, taciau iskilo tokia beda su geltonu laidu nr1 kuris eina is BC fyskes: mano masinos kompe nera 18nr pazymeto fyskeje isvis jokio laido, taip pat meginau pajungti i kitus geltonus laidus bet kuro sanaudu vistiek nerodo.  gal kas pagelbes?

Neprisijungęs Lin as

  • Įrašai: 252
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kaip pajungti bc faceliftui ?

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
as tai jungiu rankom

Neprisijungęs edgaras600

  • Įrašai: 203
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
as tai jungiu rankom
cia geras :-]
P.S. mantuxster ne 18, o 9 pin'as pas tave turetu buti

Neprisijungęs mantuxster

  • Įrašai: 364
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu va susijungiau viska, viskas veikia, tik dar reikes sveisu check'a nugesint. pas mane audi a4 96m 81kw . Tik kaip cia ir kiti rase anksciau, aprasyme laidai  sumaisyti kur jungiasi nuo rankneles i BC fyske. Siulyciau ziureti pagal spalvas laidu, o is rankeneles fyskes rudas laidas bus minusas. Dekui orzo ;)

Neprisijungęs mantuxster

  • Įrašai: 364
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
del sviesu perdegimo: kuri ten laida is fyskes reikia pajungti i minusa, kad dingtu tas sviesu checkas? pabandziau visus likusius, bet nepadejo :D ir kaip del langu skyscio tikrinimo, ar kas pasijunget ? nes kaip supratau daviklis turetu buti, tik reikia pajungt.

Neprisijungęs ramas92

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal galit kas atnaujinti nuotraukas ? :V

Neprisijungęs Ramunas175

  • Įrašai: 151
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Jo, gal galėtu kas nors atnaujinti ir nuotraukas ir aprašymą? Kadangi skaičiau kad neatitinka pin prie kurių reikia jungti. I informacija del borto kompo įdėjimo labai visiems praverstu


Neprisijungęs edgaras600

  • Įrašai: 203
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Viskas cia atitinka. Pajungimas priklauso nuo variklio nes skirtingu varikliu skirtingi ECU todel ir netinka visiems modeliams vienas aprasymas.

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1587
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
butu labai smagu jei kas atnaujintu foto nes zadu detis  :think:

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1587
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
gal kas nors turit schemas kaip padaryt is 26 i 32 pinus schemas?

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
gal kas nors turit schemas kaip padaryt is 26 i 32 pinus schemas?
Temą nuo pradžių paskaityk, rasi


 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
6238 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 09, 15:09:00
sukūrė GL
4 Atsakymai
1383 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 05, 20:27:09
sukūrė Alausdievas
1 Atsakymai
1000 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Kovo 04, 23:30:41
sukūrė only AUDI