Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A3 2005 valytuvai veikia tik vaziuojant  (Skaityta 7908 kartus)

Neprisijungęs Justin

  • Įrašai: 319
    • Žiūrėti profilį
Audi A3 2005 valytuvai veikia tik vaziuojant
« Topic Start: 2018 Gruodžio 23, 23:18:56 »
Sveiki, ieskau sprendimo siai problemai:
Automobiliui stovint ijungus valytuvus (visus greicius) jie neveikia. Pradejus vaziuoti nuo tam tikro leto greicio jie pradeda veikti. Suletejus arba sustojus jie uzstringa bet kokioj padety - kad ir vidury lango. Vaziuojant valytuvai veikia kaip turetu. Valytuvu purkstukai neveikia. Galinis valytuvas veikia. Aciu.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Turetum kompa is karto galetum pasitikrinti rankenele ir varikliuka, dabar geriausia pradziai pasikeisti pacia rankenele.

Neprisijungęs Justin

  • Įrašai: 319
    • Žiūrėti profilį
Gal kam pades - kapoto uzrakto daviklis buvo parejes, tai ji sutvarkius, valytuvai veikia kaip turi.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal kam pades - kapoto uzrakto daviklis buvo parejes, tai ji sutvarkius, valytuvai veikia kaip turi.

Bet tada ant skydelio turejo rodyti pastoviai atidaryta kapota :think:

Neprisijungęs Klaudija

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Man tas pats buvo

Neprisijungęs Vitalijus vil

  • Įrašai: 350
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Pas VW kapoto daviklis tik automatine padeti atjungia, gal pas audi kitaip padaryta  :think: Daviklis jei vandens gavo , tai nebutinai ant skydelio rodys. Pas mane duru daviklis prizaliavo, tai salone apsvietimas tai uzsidega tai uzgesta, o ant spidometro kartais rodo , kartais ne..  Kapoto davikli nesunku laida atjungti ir patikrinti ar kas keiciasi. O negali buti komforto blokas ? Kazkur esu mates kad pro variklio ECU blogai prisukta korpusa , vanduo bega tiesiai i ta bloka. Jis kaip tik virs pedalu prisuktas. Tik nesu tikras ar pas A3 irgi jis toje vietoje idetas..

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
116 Atsakymai
23114 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Liepos 01, 19:51:26
sukūrė wdariusw
13 Atsakymai
3392 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 02, 13:05:50
sukūrė minas
13 Atsakymai
2345 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Liepos 31, 15:12:43
sukūrė garazasTDI