Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 B6 Priekinės šildomos sedynės DIY/ Front heating seats  (Skaityta 10709 kartus)

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, galbūt yra norinčiu, bet tynginčiu, nežinančiu, nerandančiu info, tad pasidalinsiu aš ją truputėli.

Pradėkime nuo to, reikės klimatoriko su palaikymu sedyniu šildymu

8E0 820 043 L



Reikės sedyniu su šildymo elementais (galite pirkti bet kokias, tiesiog nuo savo persivilksite jas) t.y. jeigu bus pas jus recaro, tai ir pirkit recaro, jei paprastos, tai paprastas, nes skirsis atlosai soniniai ir dedant recaro ant paprastos, tiesiog uzvalkalas neissitampys ir bus belekoks, negrazus.





Raudoni plastmasiukai laiko sedynės užvalkala, tad prireiks minusinio atsuktuvo ir kantrybes juos visus atfiksuoti. (NELUPTI IR NEPLĖŠTI) nes išrausit viska kartu, ir nebus paskuj prie ko fiksuoti.

Taipogi reikės atsukti 2 varžtus, vienas kairėje, kitas dešinėje, šiašiakampiai, berots T30 ar T35, tiksliai nebepamenu. Šoninės plastmasės, atsargiai, apžiūrėkit, ten bus juodi plastmasiukai, t.y. reikia per viduri ištumti lauk tuos pagaliukus per centrą ir iššims plastmasiukas (bent jau aš ištuminėjau juos ne į vidu, o į išore, sudėtinga ten). Medžiagos atkabinimas apačioje, pamatysit, atsuktuva užkisus atšoksta ta juosta po biški ir lupat viska lauk. Jei kils neaiškumu, parašykit čia, padėsiu kiek galėsiu.



Taigi, toliau....

Pradėsiu nuo pinu reikšmiu
Vairuotojo sedynė

1- Ruda/juoda į C5
2- Juoda/balta minusas/ground
3- Rudas minusas/ground
4- Juoda/geltona į F1

Keleivio sedynė

1- Ruda/juoda į C6
2- Juoda/balta minusas/ground
3- Rudas minusas/ground
4- Juoda/balta F2

F/C fyškytės, yra už klimos. Jungiate D arba 2,4, 6 pavara, traukiate ja lauk (už apačios tymtelkit stipriau ir išsiims), tenais virš fyškučiu matysis raides, kur, kurį fyškė.
F3 jungiate laida nuo saugiklio.

Jamam dangti po vairu, pradžiai nuimame saugiklinės danteli, ten bus 10 varžtas, pasilenkiam prie pedalu, ten dar 2 varžtai, atsukam, traukiam į save ir nuimam viska.
Nuėme dangti šalia saugiklinės ir rėliu, pamatysim biški giliau nemažai raudonu laidu, prisuktu, jungiam ten laidą, vedame ji į 44 saugikli (nepamirškite, jeigu negausite visu fyškučiu, paprašykite kad ir saugiklinės išluptu kontaktus, kad turėtumete kaip juos įkisti į saugikline, ir ten pastatyti saugikli) Jums reik 30A saugiklio. Iš saugiklinės veidam laida į klimą ir jungiame i F3 kontakta. Laidas pageidautinas ne mažiau 2.5kv storio, tiek iki saugiklio, tiek nuo jo į klimą.

Taigi, maitinimas pajungtas, einam prie kitu laidu...

Perkant sedynes, prašykite fyškučiu kurios ateina iš po kilimo apačios, tam kad galėtumete normaliai viska sudėti į vietas (aš naudojau 4F0 937 741F), ji yra iš A6 C5 Allroad, bet idealiai netikanti, reikėjo viduj apkarpyti biškutuka, taipogi jums reikės klimos fyškiu, tiek F tiek C, kadangi bus reikalingi tie galiukai, kurie įlenda į pačia fyskute. Lemonoje, evitoje pirkti neradau, todėl šrote prašiau kad duotu man ju keleta, dėl kontaktu.







Laidu litavimas

susilituojam viska, ir vedžiojam į skirtas vietas. Nuo sedynės iki klimos man užteko 2 metru ilgio laidu (vienai sedynej).
3,2 pinus sulitavau kartu, ir jungiau į žeme (tam kad nevedelioti atskirai laidu) Vairuotojo sedynės žemė randasi po slenkščiu, grubiai tiesiai po saugikline.
Keleivio žemė randasi irgi po slenščiu, jo pradžioje, grubiai po bardačiokiu













Taipogi reik keletos kilpučiu (užtenka 3 vnt)



Laidu vedžiojimas

Tam kad užtektu tu 2 metru ilgio laido, aš nuėmiau centrine konsole, jai nuimti reikėjo atsukti ,,pora" varžteliu



















Ir keletas foto padarė dingou. Dar 3 varžtukai po galine pelenine, išimate ja, ten 2 varžtai, atsukat juos, ir dar vienas porankio, atsukat ji ir išimate. Rankinio stabdžio galo nuėmimas pakankamai sudėtingas, aš naudojau daug ,,brutalios" jėgos ir ji nuėmiau. Tada tiesiog iškėliau konsolės gala į viršu ir priėjau prie reikiamu vietu.




Sedynėms atsukti reiks dvylikakampės galvutės







Tai tiek. Pirmasis mano DIY, tad biški gal kiek ir yra nesamoniu, klaidu ir t.t. Dėl patarimu, klausimu, rašykit, padėsiu kiek galėsiu.


P.S. PRIEŠ PRADEDANT DARBUS ATJUNKITE AKUMA IR PO GERU 30 MIN PRADĖKITE ATJUNGINĖTI SEDYNĖS, TAIPOGI, SAUGOKITE LAIDUS, KAD JIE NESILIESTU Į KĖBULA IR NESUKELTU GAISRO

Tai tik DIY, už patirtus nuostoliu, neatsakau.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Rugsėjo 20, 10:38:03 sukūrė DjBooS »

Neprisijungęs sadunas66

  • Įrašai: 310
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
O jei klima su A raide gale ir perlituot ratuka i savo klima veiktu?

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O jei klima su A raide gale ir perlituot ratuka i savo klima veiktu?
vat sito tikrai nezinau, as to nedariau, kita klima nekainavo daug, tai nemaciau tikslo lituoti, pjaustyti. 15e uz kita mokejau, is savo mygtukus persimeciau nes geresni buvo ir viskas.

Neprisijungęs sadunas66

  • Įrašai: 310
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pas mane yra su K raide gale remelis su reguliatoriais persidejau savo nes anos klimos ekranas mires.tai galvoju ilituoti

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ardant as dabar nepamenu, kaip ten su tais ekraneliais, o jeigu juos tau persilitavus? siaip reikia imti ir daryti, kitaip nesuzinosi, veikia tas ar ne.

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Neblogai padejo uzeit ant kelio, pas mane fiskes ir sedynes b7, tai spalvos laidu skiriasi, visos kaip ir aisku tik nzn  pas mane F6 Juoda-raudona, kas per laidelis? ar jis sedynems ne prie ko?  beto gal zinote kodel Pas  b7 F fiskeje maziau laidu?

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Šiaip pačios klimos nesiskiria B7 ir B6? Neturėtu ir kiekis skirtis. Reiktu namuose pažiūrėt kas ką reiškia, nes dabar jau neprisimenu reikšmiu pinu.

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Šiaip pačios klimos nesiskiria B7 ir B6? Neturėtu ir kiekis skirtis. Reiktu namuose pažiūrėt kas ką reiškia, nes dabar jau neprisimenu reikšmiu pinu.
pas b6 F fiskes 5 ir 6 pinai gal lango sildymas? nes pas b7 kazkaip ten kitaip su sildymu,

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
pas b6 F fiskes 5 ir 6 pinai gal lango sildymas? nes pas b7 kazkaip ten kitaip su sildymu,
Jeigu pažysti Doma, paprašyk jo schemos, kad ištrauktu, bus 100% aišku.

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Ne iKvailiams ir as galiu padet. Prisegu sedyniu sildymo schemas b6 ir b7. Gal pagelbes.

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
pas b6 F fiskes 5 ir 6 pinai gal lango sildymas? nes pas b7 kazkaip ten kitaip su sildymu,

Taip. Maziau, nes kitaip jungiasi galinio lango sildymas. Jei reiks, galiu surasyt ka kur jungt.

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
O kodel jus vedet  papildoma pliusa i saugikline? gi yra visa juosta saugikliu jau uzmaitinta storu laidu, ikisau tik trukstama kontakta, naudojau 41 saugikli

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O kodel jus vedet  papildoma pliusa i saugikline? gi yra visa juosta saugikliu jau uzmaitinta storu laidu, ikisau tik trukstama kontakta, naudojau 41 saugikli
Am, nes jeigu perdegs, žinosi kad nuo sėdyniu, šiaip atrodo originaliau, t.y. savo vietoje. O dabar pakabinai ant saugiklio kuris yra apskaičiuotas ir skirtas kažkam kitam, tad jeigu jis nukeps, nežinosi dėl jo, ar dėl sėdyniu ar dėl kažko kito

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Am, nes jeigu perdegs, žinosi kad nuo sėdyniu, šiaip atrodo originaliau, t.y. savo vietoje. O dabar pakabinai ant saugiklio kuris yra apskaičiuotas ir skirtas kažkam kitam, tad jeigu jis nukeps, nežinosi dėl jo, ar dėl sėdyniu ar dėl kažko kito

Saugiklio dėžutėse maitinimo kontaktai jau būna visi atvesti ir paskaičiuoti, tik pagal komplektaciją nebūna išėjimo kontaktų.Jokių papildomų statyti nereikia, arba būna tuščia išėjimo vieta, tada idedi tik išėjimo kontaktą ir turi maitinimą, arba  dubliuoji su kitais komponentų maitinimais kurie pagal schemą priklauso tam saugikliui. Tada sudegus saugikliui tiksliai žinai nuo ko jis, o ne spėlioji kada kas ir kam pastatė kažkokį papildomą saugiklį .

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Saugiklio dėžutėse maitinimo kontaktai jau būna visi atvesti ir paskaičiuoti, tik pagal komplektaciją nebūna išėjimo kontaktų.Jokių papildomų statyti nereikia, arba būna tuščia išėjimo vieta, tada idedi tik išėjimo kontaktą ir turi maitinimą, arba  dubliuoji su kitais komponentų maitinimais kurie pagal schemą priklauso tam saugikliui. Tada sudegus saugikliui tiksliai žinai nuo ko jis, o ne spėlioji kada kas ir kam pastatė kažkokį papildomą saugiklį .
reiskia teisingai padariau ir dar laiko sutaupiau (y) siandien ismeginau sedynes, viskas veikia, pajungimas b7 sedyniu toks pats kaip b6

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Saugiklio dėžutėse maitinimo kontaktai jau būna visi atvesti ir paskaičiuoti, tik pagal komplektaciją nebūna išėjimo kontaktų.Jokių papildomų statyti nereikia, arba būna tuščia išėjimo vieta, tada idedi tik išėjimo kontaktą ir turi maitinimą, arba  dubliuoji su kitais komponentų maitinimais kurie pagal schemą priklauso tam saugikliui. Tada sudegus saugikliui tiksliai žinai nuo ko jis, o ne spėlioji kada kas ir kam pastatė kažkokį papildomą saugiklį .
Na pas mane jokiu papildomu kontaktu nebuvo, reikėjo visu pinu iš kitos saugiklinės

Neprisijungęs sashoxx

  • Įrašai: 2559
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
ten laidai fishkeje surasyti pagal numeriukus ant fishkes, ar siaip eiles tvarka? turim fishkes is b7, tai spalvos kiek kitokios

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ten laidai fishkeje surasyti pagal numeriukus ant fishkes, ar siaip eiles tvarka? turim fishkes is b7, tai spalvos kiek kitokios
Am, kiekvienas pinas savo reiksme turi, tai reik atsekt kaip kas.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
15 Atsakymai
3795 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gruodžio 08, 16:32:47
sukūrė gynta
13 Atsakymai
2169 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Vasario 08, 08:32:04
sukūrė only AUDI
0 Atsakymai
535 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Kovo 08, 21:15:25
sukūrė Tekila