Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Panevėžio pokalbių tema  (Skaityta 682218 kartus)

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2175: 2010 Lapkričio 03, 21:49:00 »
nu va, ir manoji dabar pasventita (z)


Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2176: 2010 Lapkričio 03, 21:49:45 »
kas jau ivaziavo  8:8

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2177: 2010 Lapkričio 03, 21:53:17 »
regitros eikrtelej, senis stume fakijata atbulom ir nemate kad vaziavau, ir istume :E

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2178: 2010 Lapkričio 03, 21:53:28 »
Dar pasiseke, tik dureles? Daugiau viskas sveika ?

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2179: 2010 Lapkričio 03, 21:56:26 »
jo, tik dureles, langu pekelejas sveikas, dave 200lt ir izsiskirem, duris kitas gavau uz 15 lt

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2180: 2010 Lapkričio 03, 22:01:39 »
Nu bet vistiek nemalonu :/ Kita vertus papildomi pinigeliai kisenes nedrasko  ;)

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2181: 2010 Lapkričio 03, 22:02:09 »
kokios spalvos dureles gavai ?

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2182: 2010 Lapkričio 03, 22:06:39 »
tai vat, kad is tu pinigu liko tik 10lt, duris raudonas gavau, bet atspalvis netinka, ir kampas parudijas, tai nuveziau pas meistrus kad sutvarkytu ir perpustu, tai jie 120 paprase, dar plius dazai 50lt. buciau ir pats susitvarkes, palikes tik nupust, bet ziaurei neturiu laiko, o su tokiom durim nesinori vazinet, nes salta ir vejai svilpia :D

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2183: 2010 Lapkričio 03, 22:07:48 »
3 bonkem ant alaus nervam nuramint  :-]

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2184: 2010 Lapkričio 03, 22:09:13 »
3 bonkem ant alaus nervam nuramint  :-]
taip ir padariau :-]

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2185: 2010 Lapkričio 03, 22:11:22 »
kazkaip be nervu, tevas iki siol nesupranta, kodel as tam per bliuske neuzvaziavau :D

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2186: 2010 Lapkričio 03, 22:12:35 »
nesuprantu kodel pasirasei tiem 200 lt, reikejo su draudimu formint, jei pas kaltininka netvarkinga masina ar dokumentai tai isvis milicija kviest reikejo :-]

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2187: 2010 Lapkričio 03, 22:14:34 »
is draudimo, neka daugiau buciau gaves, tokiom masinom dalys nebrangios, ir jie visu 100% zalos sumos neapmoka, daugiau butu buve nervu, nei naudos :)

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2188: 2010 Lapkričio 03, 22:15:41 »
duodi masina i dantis ir tegu varo i betkoki servisa. Reikejo tuos 10lt pataupyt ant polirolio kurio reikes  :-]

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2189: 2010 Lapkričio 03, 22:17:42 »
bral jo, teks kitas duris dabar pakist :D

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2190: 2010 Lapkričio 03, 22:21:31 »
Tokiais dalykais geriau nezaist  :P Kai lups taip, jog perlinks  geometrija, o draudimas tik duris ides tai bus krokodilo asaros  :-]

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2191: 2010 Lapkričio 03, 22:23:11 »
tai jo :)

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2192: 2010 Lapkričio 03, 22:29:57 »
Nu cia ner uz ka i snuki duot, zmogus netycia, o man tai va buvo situacija, seniau persidaziau masina laimingas po miesta vazineju(~2 sav po perdazymo) prie maximos(kur prie rimi) ziuriu autobusas rikiuojas i mane as ant stabdziu pyst sustojau (mintyse galvoju nedaug truko) ir matau kaip su galu autikas uzkliudo mano prieki ir mano bamperis skrenda i sona, ten truko gal viena sekunde o man atrode kad pusvalandi(autikas tarpmiestinis) islipu is masinos ir ka matau vienoj pusej bamperis laikos  dar o kitoj jau atsikabines paziuriu i autika o tas nuvaziuoja, pasimeciau.... Stoviu prie savo masinos sudauzytos ir nezinau ka daryt ziuriu ten prie sankryzos sustojo nes raudona, nu sakau dbr tai pzdiec pagausiu pradejau begt batai nepatogus baigia nusimaut (palikau drauge dar geresnej busenoj masinoje nes jos durys jau nebeatsidare :D ) begu begu o ten pyst zalia uzsidege ziuriu autikas jau nuvaziuoja galvoju dabar arba niekada nes numerio kazkaip nlb isiziurejau, kadangi stovejo nemazai masinu paimiau pribegau prie kazkokio citroeno kuris dar buvo nespejas pajudet ir isimeciau i gala, jus butumet mate to zmogaus reakcija :DDDDD ( isivaizduokit vaziuojat kur i miesta ir kazkas iseda i gala ir sako paskui autobusa :DD) tai va zmogelis atsigavo as jam per kelias sekundes isaiskinau kad man lb reik ta autobusa aplenkt, tai vndz autobusas dar mieste sustojo kazkokioj stotelej(kitapus arenos)islipau as is masinos jau kai buvau prie pat jo budeles rankos drebejo galvojau uzmusiu, bet pyst ziuriu zilas senukas.... Sakau nafik.... Ilipau as jam ir sakau avarija padarei ir pabegai tas kur kas kame? Sakau lipk is autobuso pazek i savo gala, o ten sviezi mano juodos masinos dazai, senukas persigando ir tada piskom nupedinom  iki maximos pazet mano auto :D o keleivius paliko laukt autobuse :DD
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Lapkričio 03, 22:32:48 sukūrė broodas »

Neprisijungęs audrius a6

  • Įrašai: 678
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2193: 2010 Lapkričio 03, 22:35:07 »
Nu cia ner uz ka i snuki duot, zmogus netycia, o man tai va buvo situacija, seniau persidaziau masina laimingas po miesta vazineju(~2 sav po perdazymo) prie maximos(kur prie rimi) ziuriu autobusas rikiuojas i mane as ant stabdziu pyst sustojau (mintyse galvoju nedaug truko) ir matau kaip su galu autikas uzkliudo mano prieki ir mano bamperis skrenda i sona, ten truko gal viena sekunde o man atrode kad pusvalandi(autikas tarpmiestinis) islipu is masinos ir ka matau vienoj pusej bamperis laikos  dar o kitoj jau atsikabines paziuriu i autika o tas nuvaziuoja, pasimeciau.... Stoviu prie savo masinos sudauzytos ir nezinau ka daryt ziuriu ten prie sankryzos sustojo nes raudona, nu sakau dbr tai pzdiec pagausiu pradejau begt batai nepatogus baigia nusimaut (palikau drauge dar geresnej busenoj masinoje nes jos durys jau nebeatsidare :D ) begu begu o ten pyst zalia uzsidege ziuriu autikas jau nuvaziuoja galvoju dabar arba niekada nes numerio kazkaip nlb isiziurejau, kadangi stovejo nemazai masinu paimiau pribegau prie kazkokio citroeno kuris dar buvo nespejas pajudet ir isimeciau i gala, jus butumet mate to zmogaus reakcija :DDDDD ( isivaizduokit vaziuojat kur i miesta ir kazkas iseda i gala ir sako paskui autobusa :DD) tai va zmogelis atsigavo as jam per kelias sekundes isaiskinau kad man lb reik ta autobusa aplenkt, tai vndz autobusas dar mieste sustojo kazkokioj stotelej(kitapus arenos)islipau as is masinos jau kai buvau prie pat jo budeles rankos drebejo galvojau uzmusiu, bet pyst ziuriu zilas senukas.... Sakau nafik.... Ilipau as jam ir sakau avarija padarei ir pabegai tas kur kas kame? Sakau lipk is autobuso pazek i savo gala, o ten sviezi mano juodos masinos dazai, senukas persigando ir tada piskom nupedinom  iki maximos pazet mano auto :D o keleivius paliko laukt autobuse :DD
tai kuom viskas pasibaige?

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2194: 2010 Lapkričio 03, 22:37:38 »
Supildem deklaracija ir savais keliais issiskyem, tik biski abydna mes tos puses duris su sparnu spakliavom nes biski netvarkingos buvo, vargom nes kitu nenorejom pirkt, ir dbr pyst puse masinos nubrauke, galejo pries dazyma nubraukt as jam ranka buciau paspaudes ir dar bonka pastates :D

Neprisijungęs audrius a6

  • Įrašai: 678
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2195: 2010 Lapkričio 03, 22:38:25 »
Sveiki, gal kas dejosi autopiloto rankenele i A4 b5 ir turi sena atliekama, man neveikia posukiai rele kaip ir gera sakau gal rankeneles pjauna ir noreciau patikrinti, tai gal kas paskolintu kokiam vakarui senas savo rankeneles  :-{
o daugiau viskas veikia .gal koks saugiklis sudeges nes pagal mane  jie du stovi posukiams vienas o kitas avariniui,reik schema pazet

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2196: 2010 Lapkričio 03, 22:39:05 »
pilnas miestas tokiu isiziojaliu

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2197: 2010 Lapkričio 03, 22:48:53 »
NU cia ir variantas, pvz avarinio man prie akiu nudege ji pakeiciau, bet as neturiu schemutes kur kas kaip ten tik numeriukai surasyti bet nezinau kuris ;/

Neprisijungęs audrius a6

  • Įrašai: 678
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2198: 2010 Lapkričio 03, 22:54:24 »
NU cia ir variantas, pvz avarinio man prie akiu nudege ji pakeiciau, bet as neturiu schemutes kur kas kaip ten tik numeriukai surasyti bet nezinau kuris ;/
2ir 39 pasizek saugiklius

Neprisijungęs audrius a6

  • Įrašai: 678
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2199: 2010 Lapkričio 03, 22:55:53 »
NU cia ir variantas, pvz avarinio man prie akiu nudege ji pakeiciau, bet as neturiu schemutes kur kas kaip ten tik numeriukai surasyti bet nezinau kuris ;/
2ir 39 pasizek saugiklius
http://automn.ru/audi-a4-94/audi-1171-10.m_id-109.m_id2-.html
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Lapkričio 03, 22:57:50 sukūrė audriusb4 »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
30136 Atsakymai
1333490 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:05
sukūrė volume13
13890 Atsakymai
922244 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:51
sukūrė volume13
2074 Atsakymai
257010 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Gruodžio 08, 21:57:32
sukūrė volume13