Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Panevėžio pokalbių tema  (Skaityta 682878 kartus)

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1975: 2010 Spalio 06, 22:11:32 »
poetas- skinas :D prie privalumu sildomas galinis stiklas :D

Neprisijungęs MODE***

  • Įrašai: 2888
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1976: 2010 Spalio 06, 22:16:30 »
Bek tik nu o jos kuo toliau  ;)

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1977: 2010 Spalio 06, 22:17:40 »
Bek tik nu o jos kuo toliau  ;)

argumentuok

Neprisijungęs Andis

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1978: 2010 Spalio 06, 23:29:09 »
Registracijai apribojimai YRA,panevezyje kazkas ja turejo

Neprisijungęs MODE***

  • Įrašai: 2888
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1979: 2010 Spalio 06, 23:34:04 »
Net nezinau dabar kas joje jau padaryta kiek girdejau seimininkas skundesi kad neina net saules ispiesti ant asfalto daugiau 170 ir nevaziuoja dujos saudo ...

Pasakojo kad ziema buvo uz 1000 litu pakeite kompa jau dabar tokia kaina nu daug ka sneka bet tikrai ne is oro visos kalbos , ir jei keicia seiminkus kaip kojines tai kaskas tikrai yra ir daug maciusi  :)

Tuo labiau kad kaina yra nemaza mano manymu  :)

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1980: 2010 Spalio 07, 00:35:36 »
Gandai lieka gandais, bet is tikro esu mates pries kokius metus Panevezyje, tai bukle tragiska is isores, o kadangi pries vasar dar buvo pardavinejama uz 1000lt be kibirksties, tai manau ir technine bukle nekokia, kiek atsimenu tai visa kazkokia perp**ta, visa susikraipius, jei netingi nuvaryk apziuret, butu idomu gyvai pamatyti reakcija :-]

Neprisijungęs Rimux

  • Įrašai: 931
    • Žiūrėti profilį
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1981: 2010 Spalio 07, 08:41:52 »
nepirk  :-]

Neprisijungęs Reideris

  • Įrašai: 648
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1982: 2010 Spalio 07, 12:27:22 »
kad labai pavargus ta veske neverta jin tokiu lt (-)

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1983: 2010 Spalio 07, 13:24:53 »
Gandai lieka gandais, bet is tikro esu mates pries kokius metus Panevezyje, tai bukle tragiska is isores, o kadangi pries vasar dar buvo pardavinejama uz 1000lt be kibirksties, tai manau ir technine bukle nekokia, kiek atsimenu tai visa kazkokia perp**ta, visa susikraipius, jei netingi nuvaryk apziuret, butu idomu gyvai pamatyti reakcija :-]

Buvom apziureti jau senai, taip- kebulas tragedija, susikraipymu nepastebeta, salonas is kitos masinos matosi bet geros bukles, vaziuoja gana gerai, trauka, na nzn neturim su kuo palyginti pirma v8 kuria domimasi. Automatas perjungineja svelniai, pradedant vaziuoti susukus vaira kaskaip pazyzia bet nesmarkiai (tikrai ne vairo stiprintuvas ) .

Citata
kad labai pavargus ta veske neverta jin tokiu lt

na mes jei ir galvojam tai tik keisti :)

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1984: 2010 Spalio 07, 14:29:31 »
i ka galvojat keisti, paturesit ja ir pamatysit ka reiskia tureti V8, po daug zmoniu :-]

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1985: 2010 Spalio 07, 14:39:31 »
Citata
i ka galvojat keisti, paturesit ja ir pamatysit ka reiskia tureti V8, po daug zmoniu

Mitsubishi galant 94m


Neprisijungęs MODE***

  • Įrašai: 2888
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1986: 2010 Spalio 07, 14:40:49 »
Vienas ant xantijos ismaine tu dabar nori ant galanto  :-]

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1987: 2010 Spalio 07, 14:43:22 »
Citata
i ka galvojat keisti, paturesit ja ir pamatysit ka reiskia tureti V8, po daug zmoniu
Mitsubishi galant 94m
Dar vienas klausimas, ar tas galantas tavo kasdienine tansporto priemone, darbinis arkliukas?

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1988: 2010 Spalio 07, 14:49:31 »
Brolio, galima sakyt kasdiene, tiksliau iki darbo atgal ir pas mergu  :-]

Neprisijungęs Andis

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1989: 2010 Spalio 07, 15:01:43 »
a tai negazdina tas faktas kad ji kokiem anstoliam perduota nes apribojimai jai yra registravimui :D

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1990: 2010 Spalio 07, 15:05:00 »
a tai negazdina tas faktas kad ji kokiem anstoliam perduota nes apribojimai jai yra registravimui :D

Tiksliai neissiaiskinau kame beda tai dar ir nerekiu garsiai  ;)

Neprisijungęs dusia

  • Panevėžio regiono koordinatorius, Valdybos narys
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3913
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1991: 2010 Spalio 07, 15:56:44 »
Siandien MM 19 h. prie Babilono
be audi..

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1992: 2010 Spalio 07, 17:25:15 »
Brolio, galima sakyt kasdiene, tiksliau iki darbo atgal ir pas mergu  :-]
Tai siulau bent pramesti V8 skireli, manau daug naudingos informacijos rasit su broliu ;)

Neprisijungęs Jonas_

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1993: 2010 Spalio 07, 21:37:35 »
Su Quattro islekiau Aidai, dabar jau kaip ir kasdienine masina gavosi  :) nesinori su kabriku riedet i Vilniu, nes baisiai brangiai gaunasi su juo nuvaziuot ir dar po Vilniu suktis   :(

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1994: 2010 Spalio 08, 01:45:02 »
v8 tai kazkokia beda su abs musa per pedala tik uzkurus ir nestoja, po minutes viskas gerai. baisus gedimas? kiek vaziavau kebulas gan tvirtas o kad ji palamdita,spalvos skiriasi man ne beda. man svarbu agregatai viduje. galiniai suportai didelis deficitas? neveikiantis rankinis. penktadieni vakare turbut bandysiu keist... tarkit zodi kas galit. :[ :[ :[ :[ :[

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1995: 2010 Spalio 08, 08:28:20 »
Taigi sake kad lavonas, o tu vistiek savo  (h)

Neprisijungęs tadas727

  • Įrašai: 322
    • Žiūrėti profilį
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1996: 2010 Spalio 08, 08:33:37 »
sunku ka bepatart kai galva i rura bandai ismainyt, kaip manai ka lengviau islaikyt galant ar V8? kuris ekonomiskesnis? kuri auto lengviau parduot reikalui esant? Aisku paciam sprest, bet manau pakankamai forumieciu tau jau isreiske savo nuomone  :)

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1997: 2010 Spalio 08, 10:12:52 »
v8 tai kazkokia beda su abs musa per pedala tik uzkurus ir nestoja, po minutes viskas gerai. baisus gedimas? kiek vaziavau kebulas gan tvirtas o kad ji palamdita,spalvos skiriasi man ne beda. man svarbu agregatai viduje. galiniai suportai didelis deficitas? neveikiantis rankinis. penktadieni vakare turbut bandysiu keist... tarkit zodi kas galit. :[ :[ :[ :[ :[
Su ABS tai tikrai neaiski beda ir nenustebciau jei pats blokas gryba pjauna, nes nuo davikliu pastoviai neveiktu ir net nemustu per pedala. Jei manai kad palamdymai nesvarbu, tai pradejes juos tvarkyti pagalvosi kitaip, nebent su sulamdyta vazineti smagu. Galinius suportus iseina restauruoti, reikia visa suporta perrinkti ir naujas gumas sudeti, kurios nuo A8 tinka (remkomplektas). Su trosais rankinio biski smagiau, jie nera brangus, bet teks uzsakineti, nes as panevezyje neradau, o pasiule po ~70lt uz vieneta atvezti. Toliau galiu tik tiek pasakyti, kad susizavejai pigiu daiktu, kurio kasdien nepatrinsi, o kodel, tai siuliau paskaityti V8 skyriu, ten daug problemu isvardinta, o netvarkingoje masinoje ju daug ir jei manai ant duju pigiai su ja pavazineti, tai klysti, nes ten sudetos netinkancios jai dujos, kuriu tau niekas neatreguliuos, ju daug ris ir dar saudys. Nebandau atkalbet nuo V8 modelio, bet sita sautomobili konkreciai tik priesui nelinkeciau ;)

Neprisijungęs Aidelis

  • Įrašai: 1139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1998: 2010 Spalio 08, 10:32:52 »
v8 tai kazkokia beda su abs musa per pedala tik uzkurus ir nestoja, po minutes viskas gerai. baisus gedimas? kiek vaziavau kebulas gan tvirtas o kad ji palamdita,spalvos skiriasi man ne beda. man svarbu agregatai viduje. galiniai suportai didelis deficitas? neveikiantis rankinis. penktadieni vakare turbut bandysiu keist... tarkit zodi kas galit. :[ :[ :[ :[ :[
Jei neturi kur deti pinigu ir tau ju netrugsta neabejodamas pirk. Kol pasidarysi leda kokias 7000 jei nedaugiau drasiai suinvestuosi. O suspardita v8 kad ir v8 vistiek suspardita.  Ta raudona tinkama tik ardimui. Nusipirk ir susipazinsi su v8 anatomija berdamas ja dalimis.

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #1999: 2010 Spalio 08, 13:29:52 »
mano galantas ir nurudijes ir nupuves buvo ir be dieliu investiciju susitvarkiau savo rankom tai nera sudetinga. is mano galanto stebuklo ir nera jis man 1600 gal te stovi o parduot man jy gan problema... kas daugiausiai genda jai ir apie kokias kaina orentuotis? neturiu kada dabar ieskot forume veluoju i darba. kas pagelbesit-aciu kas negalit-tam ir... :-{ :-{ :-{  su....isti lauzai.... :-{ :[

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
30136 Atsakymai
1334334 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:05
sukūrė volume13
13890 Atsakymai
923461 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:51
sukūrė volume13
2074 Atsakymai
257443 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Gruodžio 08, 21:57:32
sukūrė volume13