Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Panevėžio pokalbių tema  (Skaityta 1137020 kartus)

Neprisijungęs audifannn

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #8975: 2015 Sausio 01, 19:22:56 »
Sveiki turiu keleta klausimu. Audi A6 2000m 2.5tdi 132 automatas. Tai va nesikuria. Siurblys uzpildytas kuru pro forsunkes pucia normaliai bet nera jokio griebimo bet ant silikono griebia. Dariau diagnostika meta MAP SENSOR klaida ar gali del to nesikurti? Buvo tvarkyta elektrine dalis- normalei sutvarke (nepirma tvarkau) tikrino mechanine dali sake gerai viskas.Kuro padavima su pompike tiesiai is kanistro padaviau (galvojau neveikia bake siurbliukas)daugeu nemeta jokiu klaidu. Gali gal buti del mago kad nera? Jis stovi su navigacija kai dariau imobilaizerio diagnostika mete apie maga dvi klaidas.As elektroj nelabai ka suprantu tad jei galit padekit.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
30139 Atsakymai
2150718 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
13890 Atsakymai
1522269 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:51
sukūrė volume13
2075 Atsakymai
391611 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas