Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Panevėžio pokalbių tema  (Skaityta 1137228 kartus)

Neprisijungęs audrius a6

  • Įrašai: 678
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2850: 2011 Sausio 19, 20:40:57 »
Sveikas.Na vaziuoja,tik dar turba neveikia.laukiu vakumelio,tada turetu jau geriau vaziuoti :)
tai kas taviskei pasidare?

tai po menesiuko manau jau gal bus kalendoriai. ;)
salta  nesikuria buvau pas matoristasake del kompresijos gali nesikurt turi but  10.5 o pas mane tik 7 sake kad voztuvai bus apdege ,o kokio tau vakumo reik as turiu kita turbina isardita dalim

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
30139 Atsakymai
2151289 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
13890 Atsakymai
1522329 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:51
sukūrė volume13
2075 Atsakymai
391627 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas