Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Panevėžio pokalbių tema  (Skaityta 1137473 kartus)

Neprisijungęs rokaspijokas

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
Re: Panevėžio pokalbių tema
« Atsakymas #2825: 2011 Sausio 16, 20:11:22 »
Ot nelaime atsitiko atvikau ryte i darba paziuriu kad  15 min atvikau nei visad tai sakau vaziuosiu iki angaro galo apsisuksiu vaziavau gal 20 km/h gal daugiau stabdi paspaudziau nestoja vien ledas tai dejaus i pusni sudauziau fara :/ 25 lt stikliukas bet db neligiai sviecia reiks reguliuot :/ reik but atsargesniem ant ledo ir padangu geru reikia nes pas mane padangos kaip lenino galva

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
30139 Atsakymai
2152367 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
13890 Atsakymai
1522361 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:51
sukūrė volume13
2075 Atsakymai
391639 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas