Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje  (Skaityta 203479 kartus)

Neprisijungęs Grizlis22

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Nafik kai nesiseka tai nesiseka  :-{ Tik isvaziavau i zaliaja paraiziau ir pyst gazo padeties sensorius nusprogo vos vos gryau namo ant sankabos  :-{ :E
sekas tau  :D

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
Èia tau atlygis už Žaliosios miško paklotės draskymą (y)

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Viskas savaime susitvarke  :)

Neprisijungęs vyrukas

  • Įrašai: 75
    • Žiūrėti profilį
nezinau daug apie dyzelius, bet dar forsunkes nuemus filtra reiktu nuorinti, bet ilgai sukant pati sistema nusiorint turi ;)

Taip nuorinamas rotorinis kuro siurblys
Na nezinau kolkas vaziavau su vasarine be bedos ;),filtra pakeiciau pries men.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Gruodžio 06, 22:09:24 sukūrė vyrukas »

Neprisijungęs Grizlis22

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
gal kas zino kur butu galima nusipirkt guminius kilimelius pigiai ?:)

Neprisijungęs tadas727

  • Įrašai: 322
    • Žiūrėti profilį
turguj, 20lt priekiniu pora...

Neprisijungęs rokaspijokas

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
Sveiki gal kas turite kokiu minciu del mano audes kuro problemu kur pirmiausia zeti nes kazko kuro pradejo labai ryt :/ 1.6 TD

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Cilindrai visi normaliai dirba? O gal leidzia slangutes kuro ?  :)

Neprisijungęs rokaspijokas

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
slangute neleidzia apzejau o cilindrai kaip ir visi reikes teva kviest i apziura :D

Neprisijungęs vartotojas8

  • Įrašai: 365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Sveiki gal kas turite kokiu minciu del mano audes kuro problemu kur pirmiausia zeti nes kazko kuro pradejo labai ryt :/ 1.6 TD

kiek tau padaugejo?siaip variklis ilgiau saltas buna ir pasipriesinimas didelis per sniega,tai padidejimas naturalu,aisku proto ribose. man paciam ziema 2 litrais daugiau ima duju,nei vasara.

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
blin man 2.5 tdi 9-10 valgo mieste :)

Neprisijungęs Stuncioks

  • Įrašai: 508
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
as nesigirsiu bet mano 2.5 tdi 12 suvalgo  :( :-]

Neprisijungęs rokaspijokas

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
man 8 ant simto mieste jei ne daugiau... reikes nusipiest  rodykle ties 70 litru ir busiu patenkintas :D

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
nesuk galvos, ne pas tave viena, pas mane ir gal kokiu litru kitu, padaugejo valgimas, zime, nieko nepadarysi, net taupiausieji, nori daugiau edalo  :D

Neprisijungęs andriuha

  • Įrašai: 655
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
sveiki, gal kas žinot kas apsaugom po motoru prekiauja :-{

Neprisijungęs v6 vaidas

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
sveiki panevezio bernai kas pasakys kiek kainuoja paruosti ir nudazyti galini sparna ,sendie pagrazino mano audi b4 avant ir kiek kainuotu galinis kampinis zibintas esme ta kad drausta kasko kiek galetu pasiuliti draudimas uz sutvarkyma nes as neisivaizduoju  :-{

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
visaip su kainom būna,nuo kokybės daug kas priklauso,pvz va draudimas už sugadinimus išmokėjo virš 4000,- o remontas man atseis kažkur apie 1000,dažymas aišku garažinis,bet pasistengus pasidaro visai liuks,yra buvęs atvejas,padariau sudaužytą nemažai mašiniuką,pasiėmė ir parodė ale specam,tie glostė,žiūrinėjo ir kas kur daužta nepasakė,nors tvarkant net variklį kelt reikėjo... :-]

taigi sunku spręst apie kainas,ypač net suganimo nematant ;)

Neprisijungęs Stuncioks

  • Įrašai: 508
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
sveiki, gal kas žinot kas apsaugom po motoru prekiauja :-{
bratke savo audej Ektone pirko uz 90 lt nauja

Neprisijungęs v6 vaidas

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
visaip su kainom būna,nuo kokybės daug kas priklauso,pvz va draudimas už sugadinimus išmokėjo virš 4000,- o remontas man atseis kažkur apie 1000,dažymas aišku garažinis,bet pasistengus pasidaro visai liuks,yra buvęs atvejas,padariau sudaužytą nemažai mašiniuką,pasiėmė ir parodė ale specam,tie glostė,žiūrinėjo ir kas kur daužta nepasakė,nors tvarkant net variklį kelt reikėjo... :-]

taigi sunku spręst apie kainas,ypač net suganimo nematant ;)
sugadinima ryt nufotkinsiu sendie tamsu nieko nesimato plius auto juoda

Neprisijungęs magmyz

  • Įrašai: 219
    • Žiūrėti profilį
kampinis zibintas kainuoja 40lt vienas,bent jau vasara tiek kainavo,smelynes gatvej prie pervazos rusyje...

Neprisijungęs v6 vaidas

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
kampinis zibintas kainuoja 40lt vienas,bent jau vasara tiek kainavo,smelynes gatvej prie pervazos rusyje...
sendie nupirktas originalas 80 lt idealus ir nesuku galvos kad kaskas netiks ,su taivanio buna visko dazniausiai netinka koks kampas ir daryk nedares netiks :f

Neprisijungęs Fndz

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Turiu problemu su sniegu. Virsuj kapoto, kur nuteka vanduo dabar byra sniegas ir kiekviena ryta randu akumuliatoriu apledijusi (uzbyra sniego, pasyla, pasala). Taigi norejau pasiteiraut, ar kam nors teko susidurt su panasia problema? Kaip ja issprendete? Ir gal zinote kur isigyti ka nors panasaus i apsaugas esancias nuorodoje apacioje...

Nuoroda: http://www.audiction.com/audi-maintenance/audi-a4-engine-cover-kit-install/



Neprisijungęs snider

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
Gal kas zino kur tvarko audi concert magus Panevezyje?(sugedes garso ratukas,ar isvis apsimoka tvarkyti?)

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
dėl A4 dėk tą plastmasę palangėje ir nebus bėdos,ji nauja pas atstovus nelabai kosminius pinigus kainuoja

dėl mago jei tai paprastas Concert,o ne Concert-PLIUS tai gali mest šiukšlynan,procesorius nusibaigė,o ne garso ratukas,tai jų liga

Neprisijungęs snider

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
dekuj :)kokie orginalus magai tinka audi a6 97m.?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
149 Atsakymai
52808 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 05, 13:49:45
sukūrė Evka
0 Atsakymai
36078 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 01, 10:41:44
sukūrė mazhylis
1 Atsakymai
1412 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 27, 01:03:22
sukūrė only AUDI