Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje  (Skaityta 203606 kartus)

wowiss

  • Svečias
ant velzio kelio, tai ten s... ten pigiai, bet dazu nemoka parinkti, ne viena karta buvo pas juos daryta, ir spalva buvo nepataikyta. kazkada nuveziau ten kad padarytu, po dienos pasake cia nepasidaro tokie dazai :D nuveziau prie kalnapilio uz valandos ir pasiemiau  :)

nu jai taip tai vaziuosim prie pervazos smelynes g.

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
gali tuos pačius dažus kur mašina buvo dažyta į balioną supilt,vistiek taip pat nenudažysi kad spalva nesiskirtų,nebent kokį veidrodėlį ar rankenėlę,po to aišku užlakuojant,t.y. atskiras nedideles detales

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
reiks dazytojo paklaust kur jis perka, nes kiek teko dazyt, tai pataiko viens prie vieno :)

wowiss

  • Svečias
gali tuos pačius dažus kur mašina buvo dažyta į balioną supilt,vistiek taip pat nenudažysi kad spalva nesiskirtų,nebent kokį veidrodėlį ar rankenėlę,po to aišku užlakuojant,t.y. atskiras nedideles detales

Tai man tik spioleriuka ant galo reik nupurkst, o seip tai balioneliais kebulo nedergloju.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Birželio 04, 14:25:05 sukūrė wowiss »

lodorius

  • Svečias
http://www.autohelp.lt/autoservisas/sasi-ii-88?i  Nepatarčiau mašiną čia remontuotis.

Neprisijungęs Reideris

  • Įrašai: 648
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
kodel?

lodorius

  • Svečias
Daro, nepadaro, meluoja. Garantinio nesugeba išrašyti. Dar vienas mano postas apie ta servisiuką "Nulėkiau kur remontavo važiuoklę, tai pasakė, kad pakeisti įplyšusią keleivio pusės apatainio tiesaus šarnyro gumytę kainuos tiek pat kiek ir naujas šarnyras. Nuvažiavau į kitą servisą Rolkedą, tai pasakė gumytė 10lt keitimas 20lt. "

Neprisijungęs Grizlis22

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
gal  kas turi koki iranki kaip istraukti maga orginali audi gamma? :V a6 96m. pm man,nenor grot magas,jauciu fiskes atsijunge..

Neprisijungęs sobis

  • Įrašai: 418
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
to plokscio ?   :)

Neprisijungęs Grizlis22

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
suvirinimo elektrodą suplok su plaktuku ir bėda ispresta

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Tai va atsitiko man taip, kad akumas nusprogo vasarą. Dar vakar pakrovęs užkūriau, šiandien jau nebe. Kur dabar patariate man akumo ieškot?

lodorius

  • Svečias
Fileksa Basanavičiaus g. arba auto turguj.

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Pigiausi akumuliatoriai panevezyje ramygalos gatveje salia 14 mokyklos toje gatvyteje vienos krypties... Pasimtum Koki bosh silver ir pamirstum  (v)

Neprisijungęs audrius a6

  • Įrašai: 678
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
sveiki kolegos gal kas zinot kur gerai masinas spakliuoja ir dazo ir kaina nedidele butu
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Birželio 06, 18:27:33 sukūrė audriusb4 »

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Pigiausi akumuliatoriai panevezyje ramygalos gatveje salia 14 mokyklos toje gatvyteje vienos krypties... Pasimtum Koki bosh silver ir pamirstum  (v)
Dėkui žinau, kur ta parduotuvė, rytoj varysiu tenais.

Neprisijungęs sobis

  • Įrašai: 418
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
sveiki kolegos gal kas zinot kur gerai masinas spakliuoja ir dazo ir kaina nedidele butu

ziurint kaip tau tas pygei :)     galiu  uzrodyt vieta mum visada masinas  ruosia senesnes masinas ten vieto perpucia  :)

Neprisijungęs dilde2

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
sveiki gal kas zinot kur panevezyje daro gera diagnostika?

Neprisijungęs proline

  • Įrašai: 447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
yra jaunuolis uzsivardines lagas, parasyk jam tikri pagelbes ;)

Neprisijungęs dilde2

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
as uz pora savaiciu grysiu i lietuva tada paskambinsiu jam o jis cia kokiam servize dirba ar kaip?

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
as uz pora savaiciu grysiu i lietuva tada paskambinsiu jam o jis cia kokiam servize dirba ar kaip?

 ;) http://www.multi-servisas.lt/?page_id=17

Neprisijungęs dilde2

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
O sakyk lagai pas mane audi a6 2,5tdi 110kw lb blogai kuriasi ir traukos nera tiksliau dingineja ji.ka nors pagelbet man galesi tokiais klausimais?

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
O sakyk lagai pas mane audi a6 2,5tdi 110kw lb blogai kuriasi ir traukos nera tiksliau dingineja ji.ka nors pagelbet man galesi tokiais klausimais?

padesiu.

Neprisijungęs SexTon

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
Sveiki gyvi,

Atsitiko bėda, jog kažkur pamušiau kondiškės aliuminį vamzdelį, kuris kažkodėl buvo gana žemai pakabintas. Pro kelis šrotus pravažiavau - tokio neturi, vienam garaže sakė, jog virinti neapsimoka. Gal galit pasakyt kur bandyt ieškot pakaitalo arba kur galėtų tą patį sutvarkyti?

Neprisijungęs sobis

  • Įrašai: 418
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
foto imesk :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
149 Atsakymai
52849 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 05, 13:49:45
sukūrė Evka
0 Atsakymai
36099 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 01, 10:41:44
sukūrė mazhylis
1 Atsakymai
1412 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 27, 01:03:22
sukūrė only AUDI