Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje  (Skaityta 203626 kartus)

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
lietų ratų lyginimu,virinimu mačiau užsiiminėja kur Ramygalos gatvėj baigiasi tas vienpusis ir iškart pasukimas į dešinę,į garažus,tai tik pasukus kairėj ratų taisykla.

kas dėl kėbulo paruošimo,tai tas servisas geltonas berods "link klingų" vadinasi,pažystmo mašiną kasko ten tvarkė,kadangi pats ta linkme kažkiek supratimo turiu,tai ką pamačiau po remonto pasirodė žiauru (z),taip ubagę galima tvarkyt,ir tai tik sau,tačiau ne brangias mašinas...

darius81

  • Svečias
ok dekui bandysiu pasiziurinėti, reikia kad mašiniukas ant vasaros gražus atrodytų

Neprisijungęs JR

  • Įrašai: 581
    • Žiūrėti profilį
Brangias mašinas seniau varydavo pakeliui į Pasvalį, Rigą (prieš Statoilą) esantį servisą. Dešinėje kelio pusėje nemažas pastatas su užrašu "Autoservisas", gyv. namas ten už jo. Po paieškos ir www iškapsčiau:
http://www.meistritas.lt/
Labai senai jie atkalimu ir dažymu užsiima.

Neprisijungęs Stuncioks

  • Įrašai: 508
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Gal kas turit ar zinot kas parduoda klimos valdymo bloka? Audi A6 (C4) tinka ir B4 :)

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Dar vienas klausimas, kur patariat pirkti tepalą, tepalo filtrą ir kuro filtrą, bet man tokių gerssnių reikia. Nors gal nieko blogo ir turguje prikti.

Neprisijungęs JR

  • Įrašai: 581
    • Žiūrėti profilį
Dėl tepalų. Aš jau, kuris laikas keičiuosi pats. Seniau keisdavau T-taške, bet meistras remontavęs variklį sako kokį tu tepalą pyli? Po to pagalvojau, kas gali paneigti, kad ten tas pilstomas sintetinis už ~40 lt, ne tas pats kas už 15 lt ir t.t. Dar visokių negerų kalbų nugirdau, tai sakau dedu kryžių ant tų keityklų pilstomų tepalų. Jei nėra salygų kur keisti, tai geriau savo viską nusivežti ir sumokėti už keitimą.
O dėl tepalų ir filtrų pirkimo, tai atsidarai piniginę ir žiūri kas išeina, kas neišeina. Informacijos daug, skaitai, renkiesi, konsultuojiesi.

« Paskutinį kartą keitė: 2010 Kovo 22, 20:44:09 sukūrė JR »

Neprisijungęs mantas09

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
del tepalu pilnai pritariu. kalbejau su kietu motoristu sake niekada nepilti tepalu is backu kur buna pilstomas, nes kokybe tokio pat tepalo pilant is backu ir fasuotu po 4-5ltr skiriasi kaip diena nuo nakties. jau geriau sumokesi truputi daugiau bet tik fasuota. as buvau uzklauses del t-tasko kokia ten sistema. jis tik nusijuoke ir sako radai kur tepalus keistis. niekas labai nepykit bet cia tik mano nuomone, meistrelis sake pirty sedejo su vienu t tasko darbuotoju tai ta del tepalu pizdavojo sake kad pamaiso sintetini su pusiau truputi ar dar kazkokia makle daro, tiksliai neatsimenu, o tas darbuotojas sake tik linktelejo galva ir neturejo ka sakyti. istikro as manau visame tame tiesos yra. jei tau tepalus "sintetinius" ima is backu pilstomus kur garantija kad ten tikrai jie geri ar sintetiniai be visokiu s... zmogus juk nepatikrins, paprase sinteniniu tokiu ir ipyle, todel patarciau visiems fasuotus pirkti. dar karta sakau kad cia tik mano nuomone, galit ir nesutikti.. peace... :)

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
nera ka ten apie juos sneketi, senas panaudotas tepalas pravaromas pro filtrus. ir volia. kaip pamaciau kaip pylti norejo man i masina castrli sintetika, tai ziuriu, kad jis net netokios spalvos :D sakau nepilkit vaizuoju as tepalo nusipirkti :) taip ir baigesi.

Neprisijungęs Stuncioks

  • Įrašai: 508
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Tepalus visada pats keiciuos, nors zinai ka supylej  :D

Neprisijungęs Nikz

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, gal kas zinot kur galetu ausinimo sistema patikrinti ir sutvarkyti, pajungti siurbli ir pan. Leidzia kazkur variklio gale, niekaip nerandu kur tiksliai  ?!?

Neprisijungęs Stuncioks

  • Įrašai: 508
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
zinociau tikrai pasakyciau  (-)

Neprisijungęs JR

  • Įrašai: 581
    • Žiūrėti profilį
Nikz pradžiai netgi nemokamai gali pasitikrinti:
http://www.kemi.lt/index.php/akcijos/patikrink_automobili_nemokamai/553
Panevežyje Kemi beržų gatvėje.



Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Aišku man tada, geriau iš bačkos nepilsiu. Tai kur patariat man tepalo nusipirkti? Tepalą gal ir pats pasikeisiu, tik va man iškilo toks klausimas, kam reikalinga ant 2.5 TDI karterio apačios fiškė?

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
Aišku man tada, geriau iš bačkos nepilsiu. Tai kur patariat man tepalo nusipirkti? Tepalą gal ir pats pasikeisiu, tik va man iškilo toks klausimas, kam reikalinga ant 2.5 TDI karterio apačios fiškė?
bauhofe buvo akcija mobil 1 po 85lt 5 ltrai berodz. del fiskes reik ziuret kataloge.

permeciau aki, nieko neradau apie fiske. gali buti tepalo lygiui, arba tepalo sildytuvui, bet sitom audi dar neteko matyt, mersam teko.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Kovo 24, 21:32:45 sukūrė lagas »

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, gal kas zinot kur galetu ausinimo sistema patikrinti ir sutvarkyti, pajungti siurbli ir pan. Leidzia kazkur variklio gale, niekaip nerandu kur tiksliai  ?!?
galiu sutvarkyt

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
o siaip dar niekur labai neskelbiu, bet cia turiu aprases ka veikiu (veikiam) dar viskas nesutvarkyta, papildyti reikia.
http://www.multi-servisas.lt/?page_id=17

Neprisijungęs Stuncioks

  • Įrašai: 508
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
o siaip dar niekur labai neskelbiu, bet cia turiu aprases ka veikiu (veikiam) dar viskas nesutvarkyta, papildyti reikia.
http://www.multi-servisas.lt/?page_id=17
Pas tave geras ,,Direktoriaus pavaduotojo" kabinetas  :D :D :D

Neprisijungęs diesel

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
o siaip dar niekur labai neskelbiu, bet cia turiu aprases ka veikiu (veikiam) dar viskas nesutvarkyta, papildyti reikia.
http://www.multi-servisas.lt/?page_id=17
Pas tave geras ,,Direktoriaus pavaduotojo" kabinetas  :D :D :D
noriu pakalbeti su direktoriu  Oo) :D

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
o siaip dar niekur labai neskelbiu, bet cia turiu aprases ka veikiu (veikiam) dar viskas nesutvarkyta, papildyti reikia.
http://www.multi-servisas.lt/?page_id=17
Pas tave geras ,,Direktoriaus pavaduotojo" kabinetas  :D :D :D
noriu pakalbeti su direktoriu  Oo) :D
galesiu sutarti :) del susitikimo :D

jei mano butu nugriauciau :D


Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Ir geras tepalas buvo? Aš tai nieko prieš ir iš maximos imti, bet man reikia, kad atitiktų VW 505 00 specifikaciją. Šiaip galvoju castrol magnatec 5w40 pilti.

Neprisijungęs JR

  • Įrašai: 581
    • Žiūrėti profilį
Į žigulį man tiko. Maximoje nėra tepalų pasirinkimo.

Neprisijungęs Stuncioks

  • Įrašai: 508
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
o siaip dar niekur labai neskelbiu, bet cia turiu aprases ka veikiu (veikiam) dar viskas nesutvarkyta, papildyti reikia.
http://www.multi-servisas.lt/?page_id=17
Pas tave geras ,,Direktoriaus pavaduotojo" kabinetas  :D :D :D
noriu pakalbeti su direktoriu  Oo) :D
galesiu sutarti :) del susitikimo :D

jei mano butu nugriauciau :D
Nu susitikimo dar nereikia  :D  kai pamaciau visa diena prasviesejo   :D :D :D

Neprisijungęs JR

  • Įrašai: 581
    • Žiūrėti profilį
Varčiau šiandien bauhof akcijų žurnalą. Radau tam tikrų nuolaidų auto prekėms: tepalai, šampūnai ir panašiai. Pvz. Valvoline DuraBlend MXL 5w40 52 % nuolaida.
5 Ltr- ~ 80lt.
Simkarai tiktų ir tavo vw.-> http://www.diagmaster.lt/index.php/tepalai-ir-j-keitimas/durablend-mxl-5w40
Kokybės lygis VW 502.00/505.00
Žodžiu skoloje alaus  :P

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Tas MXL benzinui tinka, šiaip susipyliau T taške ne iš bačkos accor hussyn 5w40 31 lt  ar kaip ten vadinasi, nes 45 lt už castrol magnatec per brangu man, nežinau ar 2.5 tdi bus geri, bet atitiko vw 505 00 ir dūmijimas dingo. O ratlankį išsitiesinau pelkių garažuose už 40 lt. jei kam įdomu, tai ratkaitoj 70 lt, gėlainių gatvėj 60 lt prašė, o ramygalos gatvėj ir 60 lt.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
149 Atsakymai
52855 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 05, 13:49:45
sukūrė Evka
0 Atsakymai
36101 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 01, 10:41:44
sukūrė mazhylis
1 Atsakymai
1412 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 27, 01:03:22
sukūrė only AUDI