Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje  (Skaityta 203669 kartus)

Neprisijungęs shramas

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Šiandien buvau degimą susireguliuoti 1.8 carb. Pasirodo buvo paankstintas dobrai. :-] Senukas sureguliavo degimą, apžiūrėjo karbą jį sutvarkė parodė kas negerai, paaiškino kas kaip vyksta ir ką reiktų keist + dar stroboskopu pamokė naudotis. 8:8 :H

Senuko akies ir ausies diagnostika prie karbo rado 4 problemas + sureguliavo degimą = 30lt :) 8 608 88630
Cia to dieduko nr nurodei? kur jis randasi?

Neprisijungęs Toomas

  • Įrašai: 427
    • Žiūrėti profilį
Šiandien buvau degimą susireguliuoti 1.8 carb. Pasirodo buvo paankstintas dobrai. :-] Senukas sureguliavo degimą, apžiūrėjo karbą jį sutvarkė parodė kas negerai, paaiškino kas kaip vyksta ir ką reiktų keist + dar stroboskopu pamokė naudotis. 8:8 :H

Senuko akies ir ausies diagnostika prie karbo rado 4 problemas + sureguliavo degimą = 30lt :) 8 608 88630
Cia to dieduko nr nurodei? kur jis randasi?
Joa senuko, ankščiau dirbo Ramygalos gatvės garažuose, nykstant klientams nustojo dirbti. Pasiskambinau, pasiėmiau iš namų pavažiavom iki jo garažo ir sutvarkė. Pusvalandžio neužtrukau. :)

Neprisijungęs shramas

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Šiandien buvau degimą susireguliuoti 1.8 carb. Pasirodo buvo paankstintas dobrai. :-] Senukas sureguliavo degimą, apžiūrėjo karbą jį sutvarkė parodė kas negerai, paaiškino kas kaip vyksta ir ką reiktų keist + dar stroboskopu pamokė naudotis. 8:8 :H

Senuko akies ir ausies diagnostika prie karbo rado 4 problemas + sureguliavo degimą = 30lt :) 8 608 88630
Cia to dieduko nr nurodei? kur jis randasi?
Joa senuko, ankščiau dirbo Ramygalos gatvės garažuose, nykstant klientams nustojo dirbti. Pasiskambinau, pasiėmiau iš namų pavažiavom iki jo garažo ir sutvarkė. Pusvalandžio neužtrukau. :)
buvau ir as pas ji, deja po jo nustatynejimo, mane pervilko  ant "troso", dingo kibirkstis, kodel dingo taip ir supratom, dabar teks i " pionieriu tempt kad kibirksti rastu... :(

Neprisijungęs Toomas

  • Įrašai: 427
    • Žiūrėti profilį
buvau ir as pas ji, deja po jo nustatynejimo, mane pervilko  ant "troso", dingo kibirkstis, kodel dingo taip ir supratom, dabar teks i " pionieriu tempt kad kibirksti rastu... :(
betvarkant dingo? ar po nustatymo?

Neprisijungęs shramas

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
buvau ir as pas ji, deja po jo nustatynejimo, mane pervilko  ant "troso", dingo kibirkstis, kodel dingo taip ir supratom, dabar teks i " pionieriu tempt kad kibirksti rastu... :(
betvarkant dingo? ar po nustatymo?
betvarkant, teko kviesti pagalbos, kad partenptu iki namu, treciadieni reiks tempt iki pionieriaus, gal sutvarkis...

Neprisijungęs Toomas

  • Įrašai: 427
    • Žiūrėti profilį
Na man tai jokių problemų nebuvo :) , parašyk kaip kas dėl ko atsitiko ir kas kaltas. Manau ir kitiems bus naudinga žinoti. (h)

Neprisijungęs shramas

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
gerai, tik kazin ar "pionieriuje" pasakis kas buvo blogai, ne karta pas juos esu taises masina, tai tiksliai gedino priezasties neisduoda, bet pataisydavo visada puikiai.

Neprisijungęs zydrunasA4

  • Įrašai: 1005
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
holo fiškute "numuše" ir viskas jei statant degima nutiko tokia beda. :)

Neprisijungęs shramas

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
bet jei ja butu numuse, masina butu uzgesus...
 o dabar bajeris toks- viskas gerai ejosi, viska kaip ir gerai nustate degima, del visa ko sako- uzgesink ir vel uzkurk... ir ji daugiau neuzsikure.... :( kazka tikrino, typo srove ateina, bet nera kibirksties. Patare- "nuvaziuok" pas elektrikus, lai patikrina kame beda, typo as daugiau niekuo negaliu padet...  :O kaip as nuvaziuosiu  (!?). teko kviestis pagalbos, kad partemptu... :E  :)

Neprisijungęs zydrunasA4

  • Įrašai: 1005
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
as vis tiek manau kad beda bus holo davikli arba bent laiduose nuo iki jo. srove tikrino tipo ateina bet varik pas elektrikus  :D

Neprisijungęs Toomas

  • Įrašai: 427
    • Žiūrėti profilį
Na kaip ir sakiau man nebuvo nesąmonių. Viskas tvarkingai ir greitai. O tavo mašina man atrodo tiesiog nėra labai tvarkinga. Kai kažką pastatė į vietą išėjo šaibom kažkas netvarkingo ir tiek.  :-]

Neprisijungęs shramas

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
na dabar mano masina tikrai netvarkinga.... :)

Neprisijungęs Toomas

  • Įrašai: 427
    • Žiūrėti profilį
na dabar mano masina tikrai netvarkinga.... :)
bet ir prieš tai buvo netvarkinga jei reikėjo degimą reguliuot. (h)

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
na dabar mano masina tikrai netvarkinga.... :)
bet ir prieš tai buvo netvarkinga jei reikėjo degimą reguliuot. (h)
o tavo tai tvarkingumo isikunijimas? isikandai ta savo netvarkinga netvarkinga ?!? degimo reguliavimas nera netvarkinga,galima ji ankstinti ar velinti norint kazkokiu pasikeitimu variklio darbe ;)

Neprisijungęs Toomas

  • Įrašai: 427
    • Žiūrėti profilį
na dabar mano masina tikrai netvarkinga.... :)
bet ir prieš tai buvo netvarkinga jei reikėjo degimą reguliuot. (h)
o tavo tai tvarkingumo isikunijimas? isikandai ta savo netvarkinga netvarkinga ?!? degimo reguliavimas nera netvarkinga,galima ji ankstinti ar velinti norint kazkokiu pasikeitimu variklio darbe ;)
Nu bet tai pats pagalvok jei per daug ankstyvas ar vėlyvas juk negerai, gali ir vožtuvėlius kalent. O tai jau negerai, kaip ir netvarkinga ;) Man kaip tik taip ir buvo sukdavau starterį ir užsikirsdavo net, o tai jau manau nelabai tvarkinga. :P

Neprisijungęs zydrunasA4

  • Įrašai: 1005
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
prie ko cia vožtuvai del blogo degimo kampo ? jei tik salygos leidžia galima drasiai paankstint bent per 5 laipsnius, geresne trauka kuriasi geriau ir variklis dirba, gamintojo rekomenduojamas degimo kampas buna šiek tiek skistokas.

Neprisijungęs Toomas

  • Įrašai: 427
    • Žiūrėti profilį
prie ko cia vožtuvai del blogo degimo kampo ? jei tik salygos leidžia galima drasiai paankstint bent per 5 laipsnius, geresne trauka kuriasi geriau ir variklis dirba, gamintojo rekomenduojamas degimo kampas buna šiek tiek skistokas.
Nevisiškai aš šamanas ant degimo statymo bet žinau vieną, kad po reguliavimo dingo dunksėjimas iš variklio ir kuriasi daug geriau. Ir automobilis tapo dar truputėliu tvarkingesnis.

Neprisijungęs shramas

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
na auto mano vel vaziuoja- reikejo atstatyt degima i sena vieta, tipo tokiam varikliui kaip pas mane (2,2 turbo) jo is ten negalima reguliuot, nes typo impulsas dingsta. tokiam varikliui prie smagracio stovi davikliai, kurie duoda signala ir kazkaip yra susije su  paskirstytoju. tai tiek zyniu... :)

Neprisijungęs Tas

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
gal kas žino kur poliruoja lempas ?

Neprisijungęs Toomas

  • Įrašai: 427
    • Žiūrėti profilį
gal kas žino kur poliruoja lempas ?
kreipkis į forumo narį "proline" manau tikrai turėtų padėti šiuo klausimu

Neprisijungęs andriuha

  • Įrašai: 655
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
gal kas žino kur poliruoja lempas ?
na visur poliruoja kur lempas tvarko(pvz pusalato g.),kur auto poliruoja.

Neprisijungęs Tas

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
gal kas žino kur poliruoja lempas ?
na visur poliruoja kur lempas tvarko(pvz pusalato g.),kur auto poliruoja.
Lempa jau nupoliruota. Pasinaudojau pusalato g. esančiu meistru paslaugom.

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
kiek pinigu kainavo?

Neprisijungęs Tas

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
kiek pinigu kainavo?
50, bembavoje 80 užsiprašė.

Neprisijungęs proline

  • Įrašai: 447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
man po 10 nupoliravo  :)  tik kad zmogus uzsiemes sunku susitarti su juo :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
149 Atsakymai
52859 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 05, 13:49:45
sukūrė Evka
0 Atsakymai
36103 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 01, 10:41:44
sukūrė mazhylis
1 Atsakymai
1412 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 27, 01:03:22
sukūrė only AUDI