Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje  (Skaityta 203844 kartus)

Neprisijungęs kaiser

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Gal žinot kas Panevėžyje atlieka diagnostiką būtent su Launch įranga?

koks auto ?
Volvo S80  Oo)

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
žvakes tikrinti,degimą tikrinti,jei yra iš ko,truputi paankstinti,galiausiai kompresiją tikrinti,čia viskas jei akumas gerai suka ir oro siurblys negaudo

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
Gal žinot kas Panevėžyje atlieka diagnostiką būtent su Launch įranga?

koks auto ?
Volvo S80  Oo)

Nori pasakyti, kad nera panevezyje kas turi volvo pasijungti? ;/ hm keista, Launcha turi Pinevoje zmogelis tik neatsimenu tiksliai kur. Ausigmus irgi Saulius turi.

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
pats zinai su Saulium kaip ;) maivysis kaip anglijos karaliene kol ka nors realaus pasakys,ar teiksis po menesio priimt :)

Neprisijungęs kaiser

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Nori pasakyti, kad nera panevezyje kas turi volvo pasijungti? ;/ hm keista, Launcha turi Pinevoje zmogelis tik neatsimenu tiksliai kur. Ausigmus irgi Saulius turi.
Nežinau ar Ausigmus'e turi, bet kai buvau pas juos minėjau kad man su Launch patarė nuskaityti. O tas vyrukas, kuris nuskaitinėjo, sako: koks skirtumas kuo nuskaitinėti. Nu OK galvoju, tu sakai - tu žinai. Pas mane Check Engine dega ir borto kompas rodo klaidos pranešimą, kad kažkas su emisijomis negerai. O jis su savo kompu tik pamatė dvi klaidas: lauko temperatūros daviklio ir kondicionavimo sistemos (radiatorius kiauras). Ištrynė tas dvi klaidas, dingo ir check engine bei klaidos pranešimas. Bet vėliau tą pačią dieną vėl užsidegė. Įtariu liambdą, nes ir benzino apetitas išaugo, bet nesinori pulti kaitalioti tiksliai nežinant ar ji kalta.
Žodžiu, vis dar ieškau kas galėtų su Launch normaliai kodus nuskaityti.

Papildymas: Nekaltai apkaltinau Ausigmus'ą, kad nenuskaitė visų klaidų ;) Tikrai temperatūros daviklis buvo kaltas dėl klaidos.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Spalio 25, 16:14:22 sukūrė kaiser »

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
link Dembavos važiuojant pas dujininkus nebuvai? jie ten irgi turi su kuo klaidas nuskaityt,tik ar Launch ten yra nežinau

Neprisijungęs Toomas

  • Įrašai: 427
    • Žiūrėti profilį
Kolegos!!! Gal kas mokate 1.8 carb degimą sureguliuoti be stroboskopo ar su  juo? ? ?  (z)

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Gal kas patarsite kur atkoduotų magą Panevėžyje? Pas vieną žmogų buvau, jam nepavyko, tai davė kito žmogaus numerį, sako:"turguj konteineryje dirba" ir iškart prisiminiau šitą postą.
Remigijus su Volvo V70 mėlyna arba baltu VW Krafteriu būna. 8-682-55422 Tas vagonėlis tai pastoviai užrakintas, neatsilapoja jis ten. Pasiskambink, gal kur turguj ar šiaip aplink vaikščios  ;)
Bet tas vyrukas tai įdomus, švelniai tariant...
Pasibarbenau pas jį, išlenda ir telefonu kalbedabamas man išlemena: diagnostikos nedarau kompas sugedęs. Palikau fėją turguj ir išvažiavau į miestą -diagnostikos pasiieškot - nieko nepešiau. Grįžtu fėjos pasiimt - jis su kompu apie mašinas vaikšto:
-tai darai ar nedarai diagnostiką
-tavo mašinai nedarau
-tai kad nežinai kokia auto
-Toyota kompas sugedęs
-Volvo ne Toyota
...papurto galvą checkindamas BMW...
sakau f*** it ir išvažiuoju.

Aklųjų kombinate, taip pat skaičiau, kad nepavyko atkoduoti mago. Dar draugas sakė, kad kur buvo BMS Megapolis atkoduoja, kokios nuomonės apie juos. O gal kas nors iš forumiečių galėtumėte atkoduoti?

Neprisijungęs shramas

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Kolegos!!! Gal kas mokate 1.8 carb degimą sureguliuoti be stroboskopo ar su  juo? ? ?  (z)
o 2.2 motorui?

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
Gal kas patarsite kur atkoduotų magą Panevėžyje? Pas vieną žmogų buvau, jam nepavyko

Sigitas iš Rožyno nesugebėjo atkoduot? tada nežinau kas bepadėtų :V

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Gal kas patarsite kur atkoduotų magą Panevėžyje? Pas vieną žmogų buvau, jam nepavyko

Sigitas iš Rožyno nesugebėjo atkoduot? tada nežinau kas bepadėtų :V
Ne, aš apie kitą žmogų kalbėjau. Praverstų man Sigito kontaktai, ir netoli tada būtų.

Neprisijungęs andriuha

  • Įrašai: 655
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
na jei apie ta Sigi kur Baranausko g.53 tai tel.(jei nepasikeites) 8-69833645

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
na jei apie ta Sigi kur Baranausko g.53 tai tel.(jei nepasikeites) 8-69833645
Jau sutvarkė, tik jis sakė Rožyne jau nebegyvena.

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
Kas nors esat restauravę Panevėžy ar netoli aplinkui vairo kolonėlę ir gal galit parekomenduot meistrus? nebūtinai Audi

bvi šaraškinės nesiūlyti

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Kas nors esat restauravę Panevėžy ar netoli aplinkui vairo kolonėlę ir gal galit parekomenduot meistrus? nebūtinai Audi

bvi šaraškinės nesiūlyti
skype

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
per skaipą kolonkes restauruoja??? ?!? :O

man reikia Subaru Traviq kolonkę patvarkyt,girdėjot tokį modelį? :) įveskit į guglą,liksit nustebę ;)

Neprisijungęs Pavaduotojas ugdymui

  • Įrašai: 2005
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Į opel zafira kažkuo panašus, neteko matyti tokio modelio.

Neprisijungęs andriuha

  • Įrašai: 655
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Kas nors esat restauravę Panevėžy ar netoli aplinkui vairo kolonėlę ir gal galit parekomenduot meistrus? nebūtinai Audi

bvi šaraškinės nesiūlyti
stiklo fabriko garazuose seniau gerai tvarkydavo

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
o tiksliau kur ten? nors maždaug kuris įvažiavimas:

pirmas,
antras per vidurį už dyzelistų ar
trečias-paskutinis kur dviaukštis dastatytas ir jame servisas?

Neprisijungęs magmyz

  • Įrašai: 219
    • Žiūrėti profilį
pats pirmas nuo sankryzos,reikia vaziuoti kol pamatysi kazkoki skaiciu ant duru,gal 53 (dideli skaiciai balti turetu buti jei gerai pamenu) nors del skaiciu gal ir klystu,jei ten nieko nebus,turetu but telefono nr ten parasytas...

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
ok,dėkui

Neprisijungęs aauudriukas

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
sweiki gal kas zino auto elektrika panevezyje nebranginika? 863457895
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Lapkričio 21, 20:00:35 sukūrė aauudriukas »

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
ziurint koks gedimas, siaip i servisa uzsuk paliuniskio gatvej senuku pastate, anksciau ten A1 autoservisas buvo.

Neprisijungęs Toomas

  • Įrašai: 427
    • Žiūrėti profilį
Šiandien buvau degimą susireguliuoti 1.8 carb. Pasirodo buvo paankstintas dobrai. :-] Senukas sureguliavo degimą, apžiūrėjo karbą jį sutvarkė parodė kas negerai, paaiškino kas kaip vyksta ir ką reiktų keist + dar stroboskopu pamokė naudotis. 8:8 :H

Senuko akies ir ausies diagnostika prie karbo rado 4 problemas + sureguliavo degimą = 30lt :) 8 608 88630

Neprisijungęs Toomas

  • Įrašai: 427
    • Žiūrėti profilį
Reikia groteles vientisas pasidaryt... Kokių nors pasiūlymų kur geri plastmasliterščikai Panevėžy? :-]
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Lapkričio 27, 22:56:23 sukūrė Toomas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
149 Atsakymai
52879 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 05, 13:49:45
sukūrė Evka
0 Atsakymai
36114 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 01, 10:41:44
sukūrė mazhylis
1 Atsakymai
1412 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 27, 01:03:22
sukūrė only AUDI