Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje  (Skaityta 203692 kartus)

Neprisijungęs vartotojas8

  • Įrašai: 365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
nu ka vaikuciai,metas vakaro pasakelei...arba kitaip - nacionaliniai stabdziu ypatumai.  :D zodziu be nuotykiu as niekaip. uzbrendo metas pasikeisti priekinius ir galius stabdziu diskus su kaladem. nuvariau i nemuno g. 31 audi-wv dalys,zodziu buvau ten pirma ir paskutini karta "oi disku?..neturim, na kaladeliu gal rasim".  8:8 nuvariau i nidos 34 "lankas" pas mano nemegiamus branginykus,tai sako reiks palaukt 5 minutes,nu ok galvoju i sandeli isejo..isedo i masina ir po keliu min atsiveze is kazkur ("sto bal" is kitos pardes pasiskolino). duoda diskus neventiliuojamus priekinius (100/c4 2.3 masinai) sako tokie priklauso ir nekitaip. ble pasimeciau net,nors pas mane ir neventiliuojami sudeti,galvojau,kad pribures senasis savininkas nuo 2.0 ceskes,bet pasirodo buvo ir is gamyklos 2.3 ceskes su neventiliuojamais diskais. sakau nieks nebus,mano ceske turi but su ventiliuojamais. nuvarau i autoaibe,paziurejo kataloge,sako akurat yra ir nevent. ir ventiliuojami 2.3 ceskem. paemiau taip noretus ventiliuojamus  :H siap ne taip. zodziu pasaka be galo ir prisinervavau ir prisijuokiau. suportus su remais ventiliuojamiem diskam gavau is sroto. suportai nesurudyje,kreipianciosios atsisuko,vaiksto nestrikdamos,nuorinimo taskai ir graziai atsisuko,cilindriukai su "rankom" susistume,gumos nesuplyse,zodziu nesitikiu su jais bedu  ff kam idomu,priekiniai diskai po 119, galiniai po 55, kalades priekines 85, galas 55, vario tepalas purskiamas (ble kitokio neturejo) 15, varztu atlaisvintojas 15. penktadieni desim viska,jau perkant linksmumai,kazin kas bus keiciant,kaip varztai atsisuks,ypac laukiu nesulaukiu galiniu suportu stomokliuku susukimo/suspaudimo  :H :[

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
149 Atsakymai
52861 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 05, 13:49:45
sukūrė Evka
0 Atsakymai
36103 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 01, 10:41:44
sukūrė mazhylis
1 Atsakymai
1412 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 27, 01:03:22
sukūrė only AUDI