Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Autorius Tema: „Audi“ savininkai gali pasitikrinti, ar jų automobiliai dalyvauja „Dyzelgeite“  (Skaityta 1663 kartus)

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 17416
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Automobilių koncernas „Audi“ savo klientams Vokietijoje sukūrė specialią oficialios svetainės internete skiltį, kurioje savinininkai gali pasitikrinti, ar jų automobiliai dalyvauja „Volkswagen Group“ drebinančiame vadinamajame „Dyzelgeito“ skandale.

 Visame pasaulyje gali būti apie 11 milijonų automobilių, kuriuose įmontuota programinė įranga testų metu sugeba „apgauti“ matavimo prietaisus ir pateikti klaidingus azoto oksidų išmetimo rodiklius. Tarp šių transporto priemonių, anot pranešimų žiniasklaidoje, – 2,1 mln. „Audi“, kuri priklauso „Volkswagen Group“, automobilių. Jų savininkai, apsilankę svetainėje audi.de ir tam skirtoje skiltyje suvedę automobilio identifikacinį VIN kodą, gali sužinoti, ar yra „įpainioti“ į skandalą. Tuo pačiu vartotojams pateikiama visa informacija apie numatomus „Audi“ atšaukimus serviso darbams, siekiant ištaisyti trūkumus.

 Deja, kol kas ši paslauga teikiama tik Vokietijoje, tačiau, žadama, kad netrukus tokią patikrą gamintojas galės pasiūlyti visose šalyse. Taisymo darbai klientams nekainuos, bet jų gali tekti palaukti. Įmonė žada specialų aptarnavimą pradėti iki spalio pabaigos.

Informacijos šaltinis : www.delfi.lt

 Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/auto/autonaujienos/audi-savininkai-gali-pasitikrinti-ar-ju-automobiliai-dalyvauja-dyzelgeite.d?id=69187300

Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija


 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
1276 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Liepos 11, 19:31:05
sukūrė Gabriel
7 Atsakymai
1102 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 08, 00:12:19
sukūrė cornis
1 Atsakymai
447 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Birželio 09, 14:36:15
sukūrė gataz