Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Autorius Tema: „Audi“ automobiliai praktiškai atstos išmaniuosius telefonus  (Skaityta 1477 kartus)

Prisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 17417
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
 „Audi“ automobiliai praktiškai atstos išmaniuosius telefonus

    „Audi SQ7 TDI“                

„Audi“ nuotr. /  „Audi SQ7 TDI“   
 Jau anksčiau „Audi“ bendrovė informavo akcininkus, žiniasklaidą ir visuomenę apie strateginio bendradarbiavimo sutartį su Airijos telekomunikacijų bendrove Cubic Telecom, visame pasaulyje teikiančia specializuotas junglumo paslaugas. O gegužės 31-ąją jau skelbiami pirmieji šio bendradarbiavimo rezultatai.               
 
   Nuo šiol daugelyje naujų „Audi“ automobilių bus montuojamos specialios „Audi connect“ SIM kortelės, užtikrinančios prieigą prie daugelio „Audi“ firminių „Audi connect“ paslaugų. Kartu su šia SIM kortele bus siūloma keletas patrauklių telematinių duomenų perdavimo planų, užtikrinančių neribotą duomenų srautą „Audi“ connect paslaugoms net iki 3 metų. Planuojama, kad šiais duomenų planais bus galima naudotis net ir už Vokietijos ribų.
„Audi connect“ SIM – eSIM formato įmontuojamąją SIM kortelę Europos „Audi“ pirkėjai nemokamai gaus užsisakę papildomą „Audi connect“ įrangos paketą. Šis paketas paverčia automobilio borto kompiuterį savotišku mobiliuoju ryšių centru, o jungtį su internetu užtikrina 100 MBit/s spartos LTE/UMTS modulis.
„Audi connect“ SIM jau pradėta diegti visuose naujuose „Audi“ modeliuose su antrosios kartos moduline informacinių pramogų platforma. Šiuo metu tai yra naujieji „Audi“ A3, A4, A5, Q2 ir Q7 modeliai. „Audi“ TT, R8, A6 ir A7 modeliuose „Audi connect“ SIM bus pradėta diegti šiek tiek vėliau.


 Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Naujoji „Audi Q7“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Naujoji „Audi Q7“

  Įsigijus „MMI Navigation plus“ pramogų ir navigacijos sistemą, 3 metams suteikiamas neribotas duomenų srautas „Audi connect“ paslaugoms. Renkantis šiek tiek kuklesnę „MMI Navigation“ pramogų ir navigacijos sistemą, 3 mėnesiams suteikiamas neribotas duomenų srautas „Audi“ connect paslaugoms su galimybe už papildomą mokestį pratęsti šį terminą iki 3 metų.
 Pasibaigus 3 metų laikotarpiui, „Audi connect“ paslaugos bus mokamos. Naudojantis „Audi connect“ SIM, bus galima naudotis ir navigacijos „Google Earth“ ir „Google Street View“ paslaugomis, gauti operatyvią eismo sąlygų informaciją apie kelionės maršrute esančią padėtį, duomenis apie eismo spūstis ir netoliese esančias parkavimo vietas. Be to, per šią SIM kortelę bus užtikrinama prieiga prie vairuotojo turimo išmanaus telefono kalendoriaus, elektroninio pašto dėžutės ir „Twitter“ paskyros. Būtent tam ir bus naudojamas aukščiau minėtas neribotas duomenų srautas.
   Kitą „Audi connect“ SIM privalumą įvertins daug keliaujantys po Europos šalis: ši SIM kortelė kiekvienoje šalyje automatiškai jungsis prie vietinio mobilaus ryšio paslaugų teikėjo tinklo, išvengiant tarptinklinio ryšio.
Naudojantis nemokamu ir neribotu „Audi“ connect duomenų srautu, už papildomą mokestį galima įsigyti „Wi-Fi“ prieigos taškui skirtų duomenų paketų. Šios prieigos suformavimo galimybė – viena iš MMI sistemos funkcijų, automobilyje suformuojanti belaidės prieigos tašką ir leidžianti „Audi“ keleiviams prijungti turimus išmaniuosius nešiojamus įrenginius (telefonus, planšetes ir kompiuterius) prie interneto.


 Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Naujoji „Audi Q7“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Naujoji „Audi Q7“

  Dauguma šių planų galioja konkrečioje Europos šalyje, tačiau, daug keliaujantys gali pasirinkti nuo šalies nepriklausantį Europos duomenų paketą.
Net ir esant įmontuotai „Audi connect“ SIM kortelei, vairuotojas ir keleiviai prieigai prie interneto bei „Wi-Fi“ prieigos taško formavimui ir toliau gali naudotis savais išmaniaisiais įrenginiais bei SIM kortelėmis. Tiesa, tokiu atveju „Audi connect“ SIM laikinai išjungiama, o prieiga prie „Audi connect“ paslaugų atliekama ir apmokestinama pagal konkretaus ryšio paslaugų teikėjo tarifus.


Informacijos šaltinis : www.gazas.lt
Tiesioginė nuoroda į straipsnį :
http://www.15min.lt/gazas/naujiena/autorinka/audi-automobiliai-praktiskai-atstos-ismaniuosius-telefonus-220-634977

     
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija


 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
447 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Birželio 09, 14:36:15
sukūrė gataz