Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: „Audi“ nežiūri į „Formulę-1“  (Skaityta 3345 kartus)

Neprisijungęs asprey

  • Įrašai: 610
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
„Audi“ nežiūri į „Formulę-1“
« Topic Start: 2008 Birželio 19, 17:18:14 »
 Aštuntą kartą per pastaruosius devyneris metus Le Mano (Prancūzija) 24 val. trukmės lenktynėse triumfavusi „Audi“ bent kol kas nesiruošia išbandyti laimės „Formulės-1“ varžybose.
„Formulė-1“ mums vis dar nėra aktuali“, – vokiečių žurnalistams pareiškė „Audi“ vadovas Rupertas Stadleris.
Pranešama, kad pergalei šių metų Le Mano varžybose vokiečių automobilių gamintoja išleido apie 200 mln. eurų (apie 791 mln. litų). Geriausių „Formulės-1“ komandų metiniai biudžetai siekia daugiau nei dukart tiek.
Nepaisant oficialių pranešimų, „Audi“ dažnai tampa gandų objektu. Dažniausiai vokiečiai siejami su „Red Bull“ priklausančia „Formulės-1“ komanda. Teigiama, kad gamintojas esą iš pradžių ekipai tiektų variklius, o vėliau ir taptų jos akcininke.
Šiuo metu „Formulės-1“ lenktynėse varžosi du Vokietijos automobilių gamintojai: BMW ir „Mercedes“.

http://www.f-1.lt/naujiena.php?id=12295

Neprisijungęs sweeper

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
„Audi“ nežiūri į „Formulę-1“
« Atsakymas #1: 2008 Birželio 21, 20:24:11 »
ir teisingai ner ko ten lyst uzhtenka AUDI pergaliu i taip o kad f-1 laimetu tai chia ir taip aishku  :D :D :D :D

Neprisijungęs vienzo3b

  • Įrašai: 1750
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
„Audi“ nežiūri į „Formulę-1“
« Atsakymas #2: 2008 Birželio 25, 14:27:05 »
už tiek babkių galima į mėnulį išskrist, o čia mašiną jau buvo sena tik saliaros užsipilt  :D tai kur babkes? ?!?

Neprisijungęs sweeper

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
„Audi“ nežiūri į „Formulę-1“
« Atsakymas #3: 2008 Birželio 25, 16:21:39 »
už tiek babkių galima į mėnulį išskrist, o čia mašiną jau buvo sena tik saliaros užsipilt  :D tai kur babkes? ?!?
tikiek tuo kad wisos 3 audi buwo senos jos tikrai buwo ish naujo neperrinktos nepatobulintos ir tikrai ten startiniu mokeschiu nera tikrai jiem nieko nekainawo ta saliara na pas tawe ir protas... tu bent isiwaizduoji kiek jos ryja.... kibirais ot.. per 1003 kai dirbau tai klausiau kazhko kiek 100km suwalgo bendziuko sake 50ltr kaip uoga tai tu isiwaizduok kiek audi turetu jamt nes ash klausiau tikrai ne kitkaro

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
„Audi“ nežiūri į „Formulę-1“
« Atsakymas #4: 2008 Birželio 25, 17:16:58 »
Idomi man ta AUDI politika visose sporto sakose kuriose dalyvauja, bet labai (y)

Atejo, ispi..., ir isejo :D Ir taip visur :-]

Neprisijungęs asprey

  • Įrašai: 610
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
„Audi“ nežiūri į „Formulę-1“
« Atsakymas #5: 2008 Birželio 25, 17:19:07 »
Pranešama, kad pergalei šių metų Le Mano varžybose vokiečių automobilių gamintoja išleido apie 200 mln. eurų (apie 791 mln. litų). Geriausių „Formulės-1“ komandų metiniai biudžetai siekia daugiau nei dukart tiek.
Bet audi tiek bapkiu isleido vienai parai :O, o f-1 dvigubai daugiau isleidzia 18 savaitgaliu

Neprisijungęs jaunelis

  • Gimes Kritikuot
  • Įrašai: 7657
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
„Audi“ nežiūri į „Formulę-1“
« Atsakymas #6: 2008 Birželio 25, 20:18:02 »
tam kad Audi nepasikt savo vardo autosporte reiketu ateit i formule ir laimet iskarto,kitaip nieko gero nebus  (-)  ir manau ne piniguose esme o konkurentuose...

Neprisijungęs sweeper

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
„Audi“ nežiūri į „Formulę-1“
« Atsakymas #7: 2008 Birželio 26, 18:33:34 »
tam kad Audi nepasikt savo vardo autosporte reiketu ateit i formule ir laimet iskarto,kitaip nieko gero nebus  (-)  ir manau ne piniguose esme o konkurentuose...
nebijok nesishiukshlins jei reikes i formule ikish TDI warikli ir eis kaip bite :D

Neprisijungęs vienzo3b

  • Įrašai: 1750
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
„Audi“ nežiūri į „Formulę-1“
« Atsakymas #8: 2008 Liepos 03, 18:27:46 »
tikiek tuo kad wisos 3 audi buwo senos jos tikrai buwo ish naujo neperrinktos nepatobulintos ir tikrai ten startiniu mokeschiu nera tikrai jiem nieko nekainawo ta saliara na pas tawe ir protas... tu bent isiwaizduoji kiek jos ryja.... kibirais ot.. per 1003 kai dirbau tai klausiau kazhko kiek 100km suwalgo bendziuko sake 50ltr kaip uoga tai tu isiwaizduok kiek audi turetu jamt nes ash klausiau tikrai ne kitkaro

turbūt ant galvos nukritai, kad juokų nesupranti ir dar pradedi savo išvedžiojimus (h)

Neprisijungęs Grishman

  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
„Audi“ nežiūri į „Formulę-1“
« Atsakymas #9: 2008 Liepos 04, 01:04:02 »
o ka formuleje Audi parodys? su quattro ten neilysi, saliarka irgi nelabai leidziama :D :D :D

Neprisijungęs Grishman

  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Idomi man ta AUDI politika visose sporto sakose kuriose dalyvauja, bet labai (y)

Atejo, ispi..., ir isejo :D Ir taip visur :-]
Paskuj tose sportose likdavo uzdraustos 4wd sistemos, nes kitaip niekaip nepavykdavo pavyti :D

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
o vis delto noreciau pamatyti audi F1 trasoje. idomu, ar F1 taisyklese yra kas nors apie Quattro uzsiminta?

Neprisijungęs sweeper

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o vis delto noreciau pamatyti audi F1 trasoje. idomu, ar F1 taisyklese yra kas nors apie Quattro uzsiminta?
ka jus chia shnekat apie quattro ir f-1.. jus isiwaizduokit kiek quattro swertu f-1 bolide kaip pritaisyt ir t.t. kit-car'as butu o ne f-1 bolidas :-] bet chia tik mano nuomone :)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
o vis delto noreciau pamatyti audi F1 trasoje. idomu, ar F1 taisyklese yra kas nors apie Quattro uzsiminta?
ka jus chia shnekat apie quattro ir f-1.. jus isiwaizduokit kiek quattro swertu f-1 bolide kaip pritaisyt ir t.t. kit-car'as butu o ne f-1 bolidas :-] bet chia tik mano nuomone :)

tik mastom ;) o galejai pagalvot pries keleta metu, kad audi su dyzeliu le mane vaziuos

Neprisijungęs Norvegas

  • Įrašai: 2825
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
man ydomu butu, kurioj vietoj kardanas eitu :-], jei naudotu Q. ir variklio darbinis turis neturi virshit 2.5, tai pat jokiu turbinu (-)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
man ydomu butu, kurioj vietoj kardanas eitu :-], jei naudotu Q. ir variklio darbinis turis neturi virshit 2.5, tai pat jokiu turbinu (-)

idesim 1,9TDI ir laimesim, nes nereiks sustot kuro piltis, puse bako lenktynem uzteks

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o vis delto noreciau pamatyti audi F1 trasoje. idomu, ar F1 taisyklese yra kas nors apie Quattro uzsiminta?
ka jus chia shnekat apie quattro ir f-1.. jus isiwaizduokit kiek quattro swertu f-1 bolide kaip pritaisyt ir t.t. kit-car'as butu o ne f-1 bolidas :-] bet chia tik mano nuomone :)

Labai jau girdetas tas - ka jau cia snekant.... ar bent zinai kaip q sistema buvo pasitikta ralyje? :D ta prasme pati mintis

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
o vis delto noreciau pamatyti audi F1 trasoje. idomu, ar F1 taisyklese yra kas nors apie Quattro uzsiminta?
ka jus chia shnekat apie quattro ir f-1.. jus isiwaizduokit kiek quattro swertu f-1 bolide kaip pritaisyt ir t.t. kit-car'as butu o ne f-1 bolidas :-] bet chia tik mano nuomone :)

Labai jau girdetas tas - ka jau cia snekant.... ar bent zinai kaip q sistema buvo pasitikta ralyje? :D ta prasme pati mintis


nezinau, bet noreciau zinot

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
o vis delto noreciau pamatyti audi F1 trasoje. idomu, ar F1 taisyklese yra kas nors apie Quattro uzsiminta?
ka jus chia shnekat apie quattro ir f-1.. jus isiwaizduokit kiek quattro swertu f-1 bolide kaip pritaisyt ir t.t. kit-car'as butu o ne f-1 bolidas :-] bet chia tik mano nuomone :)

Labai jau girdetas tas - ka jau cia snekant.... ar bent zinai kaip q sistema buvo pasitikta ralyje? :D ta prasme pati mintis
zinom (+) bet paskui kokia buvo visu reakcija (h)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs vienzo3b

  • Įrašai: 1750
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
būtų naivu tikėti, kad audi savo laboratorijose dar nebūtų pradėjusi kurti "britvinio" tipo motorų (h)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o vis delto noreciau pamatyti audi F1 trasoje. idomu, ar F1 taisyklese yra kas nors apie Quattro uzsiminta?
ka jus chia shnekat apie quattro ir f-1.. jus isiwaizduokit kiek quattro swertu f-1 bolide kaip pritaisyt ir t.t. kit-car'as butu o ne f-1 bolidas :-] bet chia tik mano nuomone :)

Labai jau girdetas tas - ka jau cia snekant.... ar bent zinai kaip q sistema buvo pasitikta ralyje? :D ta prasme pati mintis


nezinau, bet noreciau zinot

lygiai taip pat skeptiskai. neva lengvasis automobilis negali buti varomas visasi ratais del per didelio transmisijos svorio. na o ralyje tai isviso nepavaziuos..... bus sunkus, nemanevringas ir t.t. :D

siurpas krecia paziurejus kaip ta per sunki masina lupa :D
feature=related

Neprisijungęs Mukas

  • Įrašai: 2193
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
...F-1 su Q sistema  :-] :-] :[ nebent prijungimas per blitiufa... :D

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu tep, tep :D

Neprisijungęs sweeper

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o vis delto noreciau pamatyti audi F1 trasoje. idomu, ar F1 taisyklese yra kas nors apie Quattro uzsiminta?
ka jus chia shnekat apie quattro ir f-1.. jus isiwaizduokit kiek quattro swertu f-1 bolide kaip pritaisyt ir t.t. kit-car'as butu o ne f-1 bolidas :-] bet chia tik mano nuomone :)

Labai jau girdetas tas - ka jau cia snekant.... ar bent zinai kaip q sistema buvo pasitikta ralyje? :D ta prasme pati mintis
nepatikesi bet zhinau kaip ji buwo pasitikta :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
865 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 14, 10:05:55
sukūrė Norvegas
0 Atsakymai
6456 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Kovo 15, 09:17:09
sukūrė volume13
4 Atsakymai
7680 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Spalio 28, 08:28:21
sukūrė Darbų sauga