Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Mažeikių pokalbių tema  (Skaityta 2158379 kartus)

Neprisijungęs edma

  • Įrašai: 73
    • Žiūrėti profilį
Re: Mažeikių pokalbių tema
« Atsakymas #6300: 2011 Rugpjūčio 09, 16:55:28 »
Šalta eina puikiai, tik truputi pasilus gazas pradeda blūdyt, nuspaudi dugna - nieko, po 2 s uzsigazuoja pilnai nors gazas jau atleistas, kartais viskas lyg ir gerai, bet perjungus pavara jauciasi toks pridusimas ir nuo 2k vel traukia lyg ir gerai. Kuriasi bet kada idealiai, tai kazkaip siurblys atkrenta, apsukos an laisvu irgi stovi kaip ibestos.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1138197 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
13890 Atsakymai
1522712 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:51
sukūrė volume13
2075 Atsakymai
391699 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas