Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Mažeikių pokalbių tema  (Skaityta 2154701 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Mažeikių pokalbių tema
« Atsakymas #4500: 2010 Gruodžio 14, 06:59:11 »
Fkexi - už 20k lt pilna mašinų, pvz a4 b6, a6 1,9tdi ir t..t.t., kad ir IV golf ar passat gali jau labai gerą paimti. Būtų mano valia, seniai tą tavo audi būčiau paleidęs kažkur, nes kuo tolyn, tuo daugyn su ja tau cirkų :)
O dėl slalomo - gal darom kitą ketvirtadienį? Kūčių diena juk bus nedirbama, tai pilnai jų išvakarėse manau galim susibėgti.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1137793 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
13890 Atsakymai
1522605 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:51
sukūrė volume13
2075 Atsakymai
391660 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas