Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Mažeikių pokalbių tema  (Skaityta 2153149 kartus)

Neprisijungęs ogimeras

  • Įrašai: 1004
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Mažeikių pokalbių tema
« Atsakymas #12650: 2012 Gruodžio 13, 23:31:14 »
Alberto tu cia biskis perdaug... Zinai va siandien pasivazinejau su savo r16 basutem zieminem ne kazkas... o kuo didesnis plotas ziema tuo blogiau... reika kad padangos isipjautu i sniega. apie leda nera ko kalbet, be sipu nekrust. Kalbam apie putra kas yra pats pavojingiausias siuo atveju, taigi plotas 235, protektoriaus -0 siuo atveju, plentvolis ant muilo... Ralyje ant evoliuskiu ziurek kokios siauros ziemines padangos, kad isipjautu i sniega, o tu cia... na nezinau, skonio reikalas, bet pavojigas gyvybei... p.s. as mieste vaziavau su 205 basutem... gal per mikrona geresnem uz evaldo nurodytas...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1137614 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
13890 Atsakymai
1522374 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:51
sukūrė volume13
2075 Atsakymai
391651 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas