Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Mažeikių pokalbių tema  (Skaityta 2135662 kartus)

Neprisijungęs Audi110kw

  • Įrašai: 2367
    • Žiūrėti profilį
Ats: Mažeikių pokalbių tema
« Atsakymas #11325: 2012 Lapkričio 04, 10:35:43 »
O tai kodėl tu galvoji, kad aš už lygiai 30k lt žiūriu? Už 30 tai tik b7 įmanoma paimti, bet jei nori su s line ir kitais pribumbasais, tai ir ta neišeis.
Ne ne as negalvoju kad uz tiek nori paimti, tik galvoju ar uz tiek eina paimti, nes pats kazka panasaus ziuriu, tai domiuosi kainom mazdaug.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1135004 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
13890 Atsakymai
1520730 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:51
sukūrė volume13
2075 Atsakymai
391389 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas