Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Klubo išvyka į Šaltojo karo muziejų (raketų bazę)  (Skaityta 24580 kartus)

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
vienu zodziu taip. jei gausiu padangas-varau, jei ne-patys suprantat. taip kad Minde jauciu savo gausi gint  :-( :A

Diena turetu saule pasviest ,tai tikekimes nutirpins kelius, bendrom jegom nusikrapstysim ,nedrysk nevaziuot  :xpln: :xpln: :fight: :D :D

Neprisijungęs Fanboy

  • Įrašai: 1492
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Aš važiuoju su savo, paimu Marcco, ir Boleslovą su  (r)      Padangas užsidėsiu šiandien dėl visa ko :-]

Neprisijungęs rimisss

  • Įrašai: 4062
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
yr padangai  ff vel kelyje  :G

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tai musu kaip ir 16 vaziuoja , normalia grupuote  :smoke:

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ryt kai susirinksim dar kartab andysiu paskambint ten, pasitikrint informacija, ar tikrai viskas okey, ar mus priims :) Ir galesim pajudet. Uzsidedam 2 valandas kelionei ( Isjundam 12:00 nuo IKI prekybos centro, turim but 14h), kai reikia mazdaug gal ~ 1 nuvykimui , tai nebus ko skubet, jei kam kur sustot i degaline ar dar ka - laiko bus. Tikiuos nebus toks vaziavimas kaip vakar judejom visi vorele aplink mazeikius  :xpln: :oldman: :fight: :fight: ogimeras prieki visur vos ne skersas i posukius  ff , gavosi visiems gazas, stabdziai... :D , Bole nebespejo sturmanu but, sakyt kaire 10 ,desne 5 , kalniukas 15 ... :D Po miesta reik visiem ~ 40 -50 km/h , kad atkreipt demesi, o vakar buvo ten kolona kaip laisves gatvej pervaza kai atidaro, kas greiciau  :-] ... Ir dar tikiuos ryt nesnigs, nes neturiu kada zieminiu uzmest  :facepalm:
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Spalio 26, 19:04:21 sukūrė Vitalis »

Neprisijungęs bil2ks

  • Įrašai: 681
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
tai sauni kolona buvo? :yay:

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Blin, gali būti, kad man zapadlo bus su važiavimu. Kątik paskambino meistrai, sakė ryt greičiausiai betonuos grindis, tai gali tekti už pagrūščiką būti  :-{ :-{ :-{

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Jei jau kam nebeiseis butu gerai kad man, ar dar kam sms parasytumet ryt bent , kad jusu nelauktume ir nereiketu skambint, ieskot  :) Pagal naujausias zinias zuzu su drauge greiciausiai prisijungs

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Aš jei būsiu, tai manęs tikrai nereiks laukti, nes atminsiu kokį 20min anksčiau.

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
as irgi stengsiuos anksciau, apie puse 11 pajudesiu is siauliu, gryztu, paimu drauge, flexa ir prie iki

Neprisijungęs zu

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 5336
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Visgi prisijungsim ir mes  :bow:

Neprisijungęs Mindaugs

  • Įrašai: 2076
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
FOTOAPARATA pasiimkit kas nors juk reikes iamzinti  :)

Neprisijungęs Laimoks

  • Mažeikių meška
  • Įrašai: 1524
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
FOTOAPARATA pasiimkit kas nors juk reikes iamzinti  :)

Jo, pasiimkit kažkas rimtesnį, nes kad mano muilinė tamsoj nefotkina jau visi matėm, bet pasiimsiu dėl savęs :)

Neprisijungęs Swaika

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
rode 3h per lrt si muzieju

Neprisijungęs bil2ks

  • Įrašai: 681
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
viskas pojke,aciu chebra :yay:

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Na ka, dziugu kad isejo taip gausiai susirinkti ( 16 asmenu) , nuvykti i muzieju ,aplankyti ,pasibuti, gerai praleisti laika . Aisku nelabai gerai isejo kad prie musu prijunge ta kita grupe, tada jau gavosi per daug zmoniu, bet vistiek - blogai manau nebuvo :) ... Kadangi musu apsilankymo metu vyko renginys "Silta - salta" , gavome proga prisideti prie ju projekto, "talismano" "tobulinimo" , ispuoseme tekstu ir panasiomis atributikomis "audi klubas" :)))




Uzbaigtas meno kurinys


Bendra foto


Poilsis po keliones :)))




Daugiau informacijos , nuotrauku is renginio muziejaus facebook profilyje http://www.facebook.com/SaltojoKaroMuziejus?ref=ts&fref=ts  .




« Paskutinį kartą keitė: 2012 Spalio 28, 21:55:52 sukūrė Vitalis »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
106 Atsakymai
32636 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 24, 08:54:36
sukūrė Tomasss
25 Atsakymai
21283 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Spalio 27, 22:03:47
sukūrė Biesas
12 Atsakymai
8184 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 10, 12:44:10
sukūrė ogimeras