Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Išvyka i Latviją ( Info pirmame puslapyje)  (Skaityta 32655 kartus)

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Išvyka i Latviją ( Info pirmame puslapyje)
« Topic Start: 2012 Lapkričio 09, 10:57:05 »
Vaziuojanciu sarasas:
Zmones kurie 100% vaziuoja :
Zuzu + 1  (oo)
Vitalis + 1
Evaldas +1  (oo)
Mindaugas + 0
Bil2ks
Laimis
_Drakaz_  (oo)
Fanboy
Marco (oo)
Boleslovas (gal)
Psychadelic
Vaidis (oo)
Visi kiti dar prasineskit cia , irasysiu  :G


Pajudam 2012.11.24 (šeštadienį) 10.00 ( NEVĖLUOJAM! ) nuo ETG aikštelės ( prie parduotuvės) ... Ekipažai perkasi sau maista . Kasn roes kepsis, kas kažka kepto dėsis, žodžiu kas kaip, bendro pirkimo nebus . Kas dėl šašlykiniu, aš paimu ta MINI (is maximos) ,ant kurios tilps tik mūsų ekipažo porcija, tačiau jei kas, mes issikepe galesim uzleist .  Manau bent dviejų šalykiniu reikia (normalaus dydzio), kad nereikėtu stovet laukt kol vieni keps. Isimetu angliu maisa, mano saslykinei puse tereikes, uz taurele gerimu uzleisiu likusi maisa :D Tiek ziniu. Nepamirštame nuotaiku, pagal ora aprangu, patogios avalines, aišku fotoaparatu  :)







Taigi nauja mintis, ar vėl atsirastų norinčių vykti i Latviją, Skrunda-1 miestą, kuris yra apleistas jau nemažai metų, kitaip sakant - miestas vaiduoklis.
"Skrunda-1 – tai miestas – vaiduoklis, nuo Rygos esantis už 150 km į vakarus, važiuojant greitkeliu A9 link Liepojos. Šiame įslaptintame sovietiniame mieste veikė dvi svarbios radijo stotys „Dnepr“ ir „Darjal“. Apleistuose miesto pastatuose (viso – apie 70 įvarios paskirties statinių) žmonės nebegyvena ir nebedirba nuo 1999m. Šiame negyvenamame miestelyje (plotas – 45 ha), regis, net oras kitoks – prisismelkęs mistikos ir baimės."
Daugiau informacijos http://www.way2latvia.com/lt/keliones-latvija/skrunda-1  ..

Gautusi gal koks ~ 80 km i vieną pusę nuo Mažeikių.



« Paskutinį kartą keitė: 2012 Lapkričio 23, 18:39:03 sukūrė Vitalis »

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Jamam. Tik kaip suprantu, ten viskas su gidu ar ne?

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
jei leksite iki skrundos tai jau nebetoli lieka iki kuldigos,o ten yra ka pamatyt- placiausias krioklys europoj,riezupes olos ir pati kuldiga grazus miestelis.

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Jamam. Tik kaip suprantu, ten viskas su gidu ar ne?

Labai abejoju, bet man is to gido ir naudos asmeniskai nebutu, rusiskai man nelabai, latviskai tuo labiau  :D ... Esme kad visa ta miesta 2010m nupirko rusai uz 7 melejonus, tai vat idomu ar siai dienai ten nebus taip kad nuvaziuojam ir visur tvoros ir keliai uzdaryti, o uz tvoru stovi tokie GIDAI  :



Miestas turi kazkoki priziuretoja, idomu jis tam mieste gyvena, ar tik uzsuka kartais  :think:

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
jei leksite iki skrundos tai jau nebetoli lieka iki kuldigos,o ten yra ka pamatyt- placiausias krioklys europoj,riezupes olos ir pati kuldiga grazus miestelis.

Jeigu kas zinot kelia tai as uz, nes man su kriokliu nekokie atsiminimai, pamenu kai pradejau pas latvius pries eisma varyt, nes jau uzsiknises buvau tamsoj krioklio ieskot  :D :D :D

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Pritariu - Kuldiga gražus miestas. O kur tas krioklys tenai yra tai ir aš neradau :D

Neprisijungęs rimisss

  • Įrašai: 4062
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Esu buvęs prie to krioklio, nieko įspudingo, bet netoli krioklio yra tie kvarcinio smėlio karjerai. Kažkada manau pasakojau . O be gido manau butu žiaurus niekalas ten vaikscioti....

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Esu buvęs prie to krioklio, nieko įspudingo, bet netoli krioklio yra tie kvarcinio smėlio karjerai. Kažkada manau pasakojau . O be gido manau butu žiaurus niekalas ten vaikscioti....

O kas ziaurus ? Manau suprantat kad gida is LT pasiimt jam reikes atseiket minimum kokius 300-400 uz tai ?  :) Ir dar nepamirskim savo kuro kuri reikes piltis kad nuvaziuot , o dar jei sumastysim saslykines susimest, gausis jau suma zmogui ne 10 lt  (H-)  P.S jau kiek pasiskaiciau intike ir video paziurejau, galiu gidu pabut +/-  :-]

Neprisijungęs rimisss

  • Įrašai: 4062
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Tai vadinasi BRANGUS kolega- padarai namų darbus ir lekam :) Sumesim ant alaus už gidavima. :money:

Neprisijungęs rimisss

  • Įrašai: 4062
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
o šašlikinę mano imsim  :-] :-] :-]

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tai vadinasi BRANGUS kolega- padarai namų darbus ir lekam :) Sumesim ant alaus už gidavima. :money:
Daugiabuciai kad yra daugiabuciai manau visi suprasim  :bedantis: susprogdinta strategiskai svarbiausia objekta - radara ,kuris seke amerika manau irgi rasim griuvesius  :smoke:
o šašlikinę mano imsim  :-] :-] :-]

Faktas  :bedantis:

Neprisijungęs bil2ks

  • Įrašai: 681
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai

Neprisijungęs psychadelic

  • Įrašai: 4834
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Jei šaltis smaugs, bus pora "arbatos" nevairuojantiem  :yay:

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tai gal is vis koki mikra 15 vietu imam , metam dolerius ir visi arbata skanaujam  :-]

Neprisijungęs _Vaidis_

  • Įrašai: 1718
    • Žiūrėti profilį
arba praleidau, arba tikrai neradau kur parasyta apie kokia data cia eina kalba :)

Neprisijungęs psychadelic

  • Įrašai: 4834
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
arba praleidau, arba tikrai neradau kur parasyta apie kokia data cia eina kalba :)

data dar neaiški :)

Neprisijungęs bil2ks

  • Įrašai: 681
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
vaizdai ziaurus :facepalm:

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
varom i pripeti

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai

Neprisijungęs bil2ks

  • Įrašai: 681
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai

Neprisijungęs bil2ks

  • Įrašai: 681
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

Neprisijungęs Sanmarko4

  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 1611
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
As prisijungciau jeigu data butu tinkama, siulau paskelbt data o tada ir pradet pildyt vaziuosianciu sarasa

Neprisijungęs rimisss

  • Įrašai: 4062
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Susipazystam :)

Neprisijungęs bil2ks

  • Įrašai: 681
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
65 Atsakymai
24596 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 28, 21:52:27
sukūrė Vitalis
25 Atsakymai
21283 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Spalio 27, 22:03:47
sukūrė Biesas
1 Atsakymai
1132 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 19, 12:08:45
sukūrė only AUDI