Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Marijampolės pokalbių tema  (Skaityta 256943 kartus)

Neprisijungęs AleVaidukas

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #200: 2011 Vasario 25, 09:00:00 »
Zinai su tavim kazi ar iseis  :-] :-] :-],bandai paaiskin kas kur ir kaip,o tu vistiek nesamones rasai Oo)
Su manim ir sunku aš nors postų neredaginu per diena 3 kartus :D
tavo postus nera ka ir redaguot :D gali redaguot neredagaves kaip buvo nesamone taip ir liks :D

Neprisijungęs dirmukas

  • Įrašai: 232
    • Žiūrėti profilį
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #201: 2011 Vasario 25, 09:02:42 »
didėja aktyvumas forumo žiūriu :) tik man įdomu iš kur atsirado tiek daug balsuojančių už MM vietą ?? koks tikslas balsuot tiems kurie nei karto nėra buvę MM ?? paaiškins man kas nors tokį dalyką? balsų jau dabar 22 o į meet'us atvažiuoja geriausiu atveju iki 10 žmonių ?? kitų 12 net akyse nesu matęs  (-)

Neprisijungęs MariusB2

  • Įrašai: 809
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #202: 2011 Vasario 25, 09:03:34 »
didėja aktyvumas forumo žiūriu :) tik man įdomu iš kur atsirado tiek daug balsuojančių už MM vietą ?? koks tikslas balsuot tiems kurie nei karto nėra buvę MM ?? paaiškins man kas nors tokį dalyką? balsų jau dabar 22 o į meet'us atvažiuoja geriausiu atveju iki 10 žmonių ?? kitų 12 net akyse nesu matęs  (-)
true

Neprisijungęs Algirduxs

  • Įrašai: 242
    • Žiūrėti profilį
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #203: 2011 Vasario 25, 09:05:18 »
tik diena nebuk forume ir jau nesuprasi kas su kuo ir del ko edasi  :-] tai kaip man dbr zinot kure puse palaikyt??  :-] :-] :-]

Neprisijungęs RAMUNAS

  • Įrašai: 299
    • Žiūrėti profilį
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #204: 2011 Vasario 25, 09:06:13 »
Tu lietuviu kalbos mokytojas,uz tai ir nesekasi su kw :-] :-] :-],maise amortikus pirgdamas kitukar dvi plytas parsius vietoj treser  :D :D :D

Neprisijungęs Algirduxs

  • Įrašai: 242
    • Žiūrėti profilį
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #205: 2011 Vasario 25, 09:06:34 »
didėja aktyvumas forumo žiūriu :) tik man įdomu iš kur atsirado tiek daug balsuojančių už MM vietą ?? koks tikslas balsuot tiems kurie nei karto nėra buvę MM ?? paaiškins man kas nors tokį dalyką? balsų jau dabar 22 o į meet'us atvažiuoja geriausiu atveju iki 10 žmonių ?? kitų 12 net akyse nesu matęs  (-)

tikriausi ir kitu miestu forumieciai zino kur mum geriau riktis  ;) :)

Neprisijungęs dirmukas

  • Įrašai: 232
    • Žiūrėti profilį
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #206: 2011 Vasario 25, 09:07:43 »
didėja aktyvumas forumo žiūriu :) tik man įdomu iš kur atsirado tiek daug balsuojančių už MM vietą ?? koks tikslas balsuot tiems kurie nei karto nėra buvę MM ?? paaiškins man kas nors tokį dalyką? balsų jau dabar 22 o į meet'us atvažiuoja geriausiu atveju iki 10 žmonių ?? kitų 12 net akyse nesu matęs  (-)

tikriausi ir kitu miestu forumieciai zino kur mum geriau riktis  ;) :)
pritariu algeli :)

Neprisijungęs MariusB2

  • Įrašai: 809
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #207: 2011 Vasario 25, 09:09:02 »
Tu lietuviu kalbos mokytojas,uz tai ir nesekasi su kw :-] :-] :-],maise amortikus pirgdamas kitukar dvi plytas parsius vietoj treser  :D :D :D
Žmogau kas su TAvim AR JAU IŠSILIEJAI   kiek gali pilstyt iš tuščio į kiaurą ir visa savaitę ta patį.... Skaityk postus tarp eilučių ar akinius paskolin  (!?) :O Viskas jau pataisyta.... ?!? (!?) :-{

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #208: 2011 Vasario 25, 09:09:45 »
vyrai, o gal vaikai :V, jau pasiūlyčiau šiek tiek pristabdyti arklius (+)
jei pas jus net paprastas balsavimas dėl MM vietos virsta totaliu farsu, kai per kelias minutes iš vieno kompo nubalsuoja keturi žmonės, kai balsų daugiau surenkama, nei yra žmonių, kuriems tai aktualu... (n) Nejaugi reikia atvažiuoti pas jus, sustatyti visus, kad matyti prieš save ir liepti kelti rankas, kad įvyktų normalus, teisingas balsavimas ?? Eilinė nesąmonė su šitu balsavimu.
Jei nesugebate taip, darysim kitaip:
Balsai šiame įvykusiame balsavime nieko verti, kiekvienas aktyvus forumietis iš Marijampolės !! rašo man į PM už kurią kavinę/vietą balsuoja, rezultatus paskelbsiu ateinantį antradienį iki 22val. Pykit nepykit, bet kitaip su jumis negalima :/ (n)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Vasario 25, 09:14:02 sukūrė Tom4s »

Neprisijungęs dirmukas

  • Įrašai: 232
    • Žiūrėti profilį
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #209: 2011 Vasario 25, 09:10:32 »
vyrai, o gal vaikai :V, jau pasiūlyčiau šiek tiek pristabdyti arklius (+)
kaip tik norėjau panašiai parašyt :)

Neprisijungęs AleVaidukas

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #210: 2011 Vasario 25, 09:11:58 »
tave dar ir kaip reikia mokint vazinet :P vaziuot tai betkas moka, nera sudetinga :) bet protingai vairuot jau sunkiau :) po tavo 3dieninio pasivazinejimo tai atimciau tau teisias ir sukarpyciau :D
bl kas vidurio kelio važiuoja (!?) (!?) (!?) tai ir aini krantais nuo tokiu vairuojų :-{ Oo)

nespjauk in šuliny užšalusį arba patylėk (h)
as vidurio kelio vaziavau ir tikrai neleidau lenkt :D bet ka darei kai aplenkei? :) parodei kaip moki vaziuot snieguotom salikelem?

Neprisijungęs Algirduxs

  • Įrašai: 242
    • Žiūrėti profilį
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #211: 2011 Vasario 25, 09:12:53 »
vyrai, o gal vaikai :V, jau pasiūlyčiau šiek tiek pristabdyti arklius (+)

cia mes turbut badomtuos forumo 30ar 60psl atgamint :D
belieka tiketis kad iki mustyniunedaeis  :-]

Neprisijungęs MariusB2

  • Įrašai: 809
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #212: 2011 Vasario 25, 09:13:26 »
tave dar ir kaip reikia mokint vazinet :P vaziuot tai betkas moka, nera sudetinga :) bet protingai vairuot jau sunkiau :) po tavo 3dieninio pasivazinejimo tai atimciau tau teisias ir sukarpyciau :D
bl kas vidurio kelio važiuoja (!?) (!?) (!?) tai ir aini krantais nuo tokiu vairuojų :-{ Oo)

nespjauk in šuliny užšalusį arba patylėk (h)
as vidurio kelio vaziavau ir tikrai neleidau lenkt :D bet ka darei kai aplenkei? :) parodei kaip moki vaziuot snieguotom salikelem?
no Q no fun :[

Neprisijungęs RAMUNAS

  • Įrašai: 299
    • Žiūrėti profilį
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #213: 2011 Vasario 25, 09:15:52 »
Blogam sokejui ir kiausai trugdo  :D :D :D

Neprisijungęs Giedrys

  • Įrašai: 245
    • Žiūrėti profilį
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #214: 2011 Vasario 25, 09:43:40 »
Sutinku del naujo balsavimo  :) tik Tom4s, paziurek is kokiu IP adresu PM gausi, nu nes zinai kaip cia gali but  :D :D :D

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #215: 2011 Vasario 25, 09:45:17 »
na bent jau nick'us tikrai žinosiu ;)

Neprisijungęs Giedrys

  • Įrašai: 245
    • Žiūrėti profilį
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #216: 2011 Vasario 25, 09:51:00 »
tik diena nebuk forume ir jau nesuprasi kas su kuo ir del ko edasi  :-] tai kaip man dbr zinot kure puse palaikyt??  :-] :-] :-]
vadinasi prastas is taves aktyvistas  :D

Neprisijungęs MariusB2

  • Įrašai: 809
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #217: 2011 Vasario 25, 10:02:53 »
tik diena nebuk forume ir jau nesuprasi kas su kuo ir del ko edasi  :-] tai kaip man dbr zinot kure puse palaikyt??  :-] :-] :-]
vadinasi prastas is taves aktyvistas  :D
Algeliu atleidziama sita suki dalia :D

Neprisijungęs exstoras

  • Įrašai: 1210
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #218: 2011 Vasario 25, 10:44:08 »
vyrai, o gal vaikai :V, jau pasiūlyčiau šiek tiek pristabdyti arklius (+)
jei pas jus net paprastas balsavimas dėl MM vietos virsta totaliu farsu, kai per kelias minutes iš vieno kompo nubalsuoja keturi žmonės, kai balsų daugiau surenkama, nei yra žmonių, kuriems tai aktualu... (n) Nejaugi reikia atvažiuoti pas jus, sustatyti visus, kad matyti prieš save ir liepti kelti rankas, kad įvyktų normalus, teisingas balsavimas ?? Eilinė nesąmonė su šitu balsavimu.
Jei nesugebate taip, darysim kitaip:
Balsai šiame įvykusiame balsavime nieko verti, kiekvienas aktyvus forumietis iš Marijampolės !! rašo man į PM už kurią kavinę/vietą balsuoja, rezultatus paskelbsiu ateinantį antradienį iki 22val. Pykit nepykit, bet kitaip su jumis negalima :/ (n)
susisieki su kiekvienu asmeniu asmeniskai ir pasiteirauki kaip ten buvo del to balsavimo :) ir nereiks ce daryti kaskokiu intrigu is sono :)
jei ka mokam ip pakeisti tad ar vel logiska butu tai ka jus bandote vel prisekti :)

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #219: 2011 Vasario 25, 10:50:14 »
susisieki su kiekvienu asmeniu asmeniskai ir pasiteirauki kaip ten buvo del to balsavimo :) ir nereiks ce daryti kaskokiu intrigu is sono :)
jei ka mokam ip pakeisti tad ar vel logiska butu tai ka jus bandote vel prisekti :)
nepradėk savo demagogijų (-) Aš nematau kas balsavo, o dabar matysiu (+) Oo)

Neprisijungęs exstoras

  • Įrašai: 1210
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #220: 2011 Vasario 25, 11:08:06 »
susisieki su kiekvienu asmeniu asmeniskai ir pasiteirauki kaip ten buvo del to balsavimo :) ir nereiks ce daryti kaskokiu intrigu is sono :)
jei ka mokam ip pakeisti tad ar vel logiska butu tai ka jus bandote vel prisekti :)
nepradėk savo demagogijų (-) Aš nematau kas balsavo, o dabar matysiu (+) Oo)
vadinasi pagal tavo pasisakyma iseina  (Demagogija (gr. dçmos – liaudis + agôgos – vadovas) – naudos, pripažinimo ir populiarumo siekimas apgaule, melagingais pažadais, meilikavimu, faktų iškraipymu, kritikos slopinimu, teisingos informacijos nutylėjimu.)
daryk balsavima gyva ir tada rankas skaiciuoki et ziurek kad koks saharukas neprabalsuotu du kartus  :)

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #221: 2011 Vasario 25, 11:09:31 »
tamstai patarčiau profilaktiškai nueiti pas medikus (h) :V

Neprisijungęs exstoras

  • Įrašai: 1210
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #222: 2011 Vasario 25, 11:12:05 »
tamstai patarčiau profilaktiškai nueiti pas medikus (h) :V
ai krc ce aplamai bet manau mudu drauge pas tuos medikus turetumem nueiti  ...... geriau eisiu pietu ka nors susizvejoti  :D

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #223: 2011 Vasario 25, 11:13:50 »
ai krc ce aplamai bet manau mudu drauge pas tuos medikus turetumem nueiti  ...... geriau eisiu pietu ka nors susizvejoti  :D
sakai reikia tamstą už rankutės nuvesti, nes vienas bijai ?? :V
Sauliau, rimtai, pagalvok ar viską gerai darai, pagalvok ar sugebi bendrauti kaip normalus žmogus, pagalvok ką gali pagalvoti žmonės iš pašalies, kai kur tik tu atsirandi, ten pilna problemų ?? Esi tikrai veiklus žmogus, bet nesugebi sutelkti ir teisingai panaudoti savo energijos, dėl to gaunasi totali  (i) Nepyk, bet jau užkniso.

Neprisijungęs exstoras

  • Įrašai: 1210
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Marijampolės pokalbių tema
« Atsakymas #224: 2011 Vasario 25, 11:17:15 »
ai krc ce aplamai bet manau mudu drauge pas tuos medikus turetumem nueiti  ...... geriau eisiu pietu ka nors susizvejoti  :D
sakai reikia tamstą už rankutės nuvesti, nes vienas bijai ?? :V
Sauliau, rimtai, pagalvok ar viską gerai darai, pagalvok ar sugebi bendrauti kaip normalus žmogus, pagalvok ką gali pagalvoti žmonės iš pašalies, kai kur tik tu atsirandi, ten pilna problemų ?? Esi tikrai veiklus žmogus, bet nesugebi sutelkti ir teisingai panaudoti savo energijos, dėl to gaunasi totali  (i) Nepyk, bet jau užkniso.
stamai pasakyki kur dar esa buve kad as atsiradau ir nesamones konkrecei nelieski mrj ir forumo kur nebuna kaip visad isdestoma konkreciai ir aiskei isdestoma taip kad kiekvienas pagal save supranta paskui ir prasideda visokios nesamones :?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28642 Atsakymai
1338192 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Kovo 27, 18:45:37
sukūrė ramasS
10860 Atsakymai
682139 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Vasario 29, 09:56:08
sukūrė Doncekazzz
30136 Atsakymai
1333387 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:05
sukūrė volume13