Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Diagnostikos užfiksuotos klaidos, jų reikšmės ir analizavimas  (Skaityta 963644 kartus)

Neprisijungęs Zenner

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pas mane dvi fiškės, atrodo viena bus  nuo kaladėlių daviklio (raudona). patikrinus varžą abiejuose raudonoj 0,65 kohm o juoda be gyvybės ženklų. Tada patikrinau kitoj mašinos pusėj, raudona tiek pat, juoda 1,235, tai taip ir išeina kad miręs anas daviklis, keist ? Jei taip, gal žinot kur kaune kainos nesikandžioja dalių ir ar žiūrėt rimtesnę firmą ar nusispjaut ir imt pigiausią ? :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
aš savo laiku imiau pigiausio, bet reikia gerai laidus pritempti prie suporto, jei ratlankis arti, prasitrina.

Neprisijungęs GL

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 790
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
cia indukcinis daviklis -  imi is sroto su varza ir dedi nesukdamas galvos
Diagnostika Vilniuje 867067673

Neprisijungęs Zenner

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
zjbs... buciau anksciua pamates.. :D tanagroj uzsakiau autlog uz 11.50 e :-]  bet bus info ateiciai  :goodboy:
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Birželio 26, 11:39:56 sukūrė Zenner »

Neprisijungęs jumpman

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
a6 2.5tdi
Sveiki, nėra traukos visai, kartais tik atsigauna, varikly tokia klaida:
00575 - Intake Manifold Pressure
11-10 - Control Limit Not Reached - Intermittent
Čia n75 gali būt kaltas?
Dar pridedu logu

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Didelis slėgio nepriteklius, galima daug ką sugalvoti, tiek vakumo linijos valdymą N75, galima oro sistemoje kiaurumų ieškoti, galima žiūrėti tiek karštą tiek šaltą sparnuotės dalį ko pasekoje nepaima apsukų arba nepapučia oro ir t.t.

Žodžiu galima ir lengvi scenarijai, galimi ir brangiausi... Kur kas geriau kai perpūtimai būna, tada belieka tik turbinos valdymo temos :)

Neprisijungęs Zenner

  • Įrašai: 145
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ačiū pagelbėjusiems, pakeitus abs daviklį ir pavažiavus kelis metrus - lemputė užgeso ;)

Neprisijungęs Justas A4

  • Įrašai: 555
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kai nereikia uzmatai kelis kartus, kai ieskai nerandi...
Jeigu nevisai į teisingą temą pataikiau perkelkite.

Kuriame bloke ieškoti ir kaip atlikti akseleracijos nuo 0-100kmh testa? Norisi savo bolida patikrint. Ačiū

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Ilga labai tema, greit prameciau neradau. Kondiskes sistemoje slegis geras. And kondiskes valdymo salone, leidzia isjungti ECO. Klaidu skaitant visos masinos modulius nemeta susijusiu su kondiske.
Kaip paleisti siurbli "per prievarta" su vcds, jei pasileis, reiskias vienas is davikliu, jei ne, reiskias siurbliui ate?
aciu uz info

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ilga labai tema, greit prameciau neradau. Kondiskes sistemoje slegis geras. And kondiskes valdymo salone, leidzia isjungti ECO. Klaidu skaitant visos masinos modulius nemeta susijusiu su kondiske.
Kaip paleisti siurbli "per prievarta" su vcds, jei pasileis, reiskias vienas is davikliu, jei ne, reiskias siurbliui ate?
aciu uz info

output test

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ilga labai tema, greit prameciau neradau. Kondiskes sistemoje slegis geras. And kondiskes valdymo salone, leidzia isjungti ECO. Klaidu skaitant visos masinos modulius nemeta susijusiu su kondiske.
Kaip paleisti siurbli "per prievarta" su vcds, jei pasileis, reiskias vienas is davikliu, jei ne, reiskias siurbliui ate?
aciu uz info
12 voltų į siurblį ir žiūri ;)

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
na pajungiau vcds vakar. paleidau output test. Man rodos neisijungia radijatoriaus ventiletorius (skubejau, neatidariau kapoto, bet kiek pamenu, jei jis issijungia , tai girdisi ir taip..). Pirmoje grupeje 4tas langelis ....presure 5 BAR ir jis nekinta.
Jei kompas klaidu nemta, nemato , kad neveikia ventiletorius, turetu vistiek isijungti siurblys? O jei 5 barai, niekas nekinta, klaidu nemeta, turbut siurbliui aufidarzen :/ O gal kondiskei ir kokia adaptacija darosi?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
na pajungiau vcds vakar. paleidau output test. Man rodos neisijungia radijatoriaus ventiletorius (skubejau, neatidariau kapoto, bet kiek pamenu, jei jis issijungia , tai girdisi ir taip..). Pirmoje grupeje 4tas langelis ....presure 5 BAR ir jis nekinta.
Jei kompas klaidu nemta, nemato , kad neveikia ventiletorius, turetu vistiek isijungti siurblys? O jei 5 barai, niekas nekinta, klaidu nemeta, turbut siurbliui aufidarzen :/ O gal kondiskei ir kokia adaptacija darosi?
Turėtų įsijungti ac, bet sukilus slėgiui, dėl neaušinamo radiatoriaus ir išsijungti.
Į siurblį 12v paduok.

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
as ir taip manau. nu reikes imtis apsauga, varyt and duobes ir bandyti chekinti, nes per virsu, ten rankas dirzeliai nutrauks :D
aciu uz patarimus.

Neprisijungęs Nicotinas

  • Įrašai: 288
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
bet kad turbina itin levai valdosi, tai akivaizdziai matosi :) jei daleisime, kad testavo ant full gazo pedalo paspaudimo, tai mano nuomone butu perziuret turbinos valdyma visa, ty vakumus, ir ar niekur i sona nepucia kiauras interkuleris :)

Tu teisus buvai, buvo kiauras vakuumo šlangas, dabar žiebia kaip priklauso  :smoke:

Neprisijungęs Justas A4

  • Įrašai: 555
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kai nereikia uzmatai kelis kartus, kai ieskai nerandi...
Jeigu nevisai į teisingą temą pataikiau perkelkite.

Kuriame bloke ieškoti ir kaip atlikti akseleracijos nuo 0-100kmh testa? Norisi savo bolida patikrint. Ačiū
Kas nors?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nežinau variklio, bet bandyk variklio gyvuose parametruose pakilti į lyg ~6 kanalą, žemiau, apačioje atsiras nauja knopkė.

Tada spaudi START ir spiri per tapkę iki dugno :D


Neprisijungęs Justas A4

  • Įrašai: 555
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Bajorai, T-max - didelis aciu!

Neprisijungęs slajuss

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
sveiki.gali gal kas man issifruoti sias klaidas? p1890 ir 1891. jos yra is automatines greiciu dezes. del ju manau man neveikia triptronikas.dega visos pavaru lempukes skydelyje. auto audi a6 c6 2.7tdi quattro.buciau labai dekingas jei kas nukreiptu kur saknu ieskot.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
pilnų nuorašų neturi? čia jie labai padėtų, bet šiaip panašu kad automatas nemato variklio apkrovos ar pan

su šitais dviem kodukais sunkiai ką nuveiksi žinok

Neprisijungęs slajuss

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
pilnų nuorašų neturi? čia jie labai padėtų, bet šiaip panašu kad automatas nemato variklio apkrovos ar pan

su šitais dviem kodukais sunkiai ką nuveiksi žinok
Gearbox
(
Gearbox
- 09
E
) (
after last fault code deletion
)
DTC
Description
P
1891
-
Signal wire for Tiptronic
,
implausible signal
.
-
Permanent
P
1890
-
Signal wire for Tiptronic Electrical malfunction
.
-
Permanent

Neprisijungęs slajuss

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
org

Neprisijungęs Nanotech

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 77
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sveiki, važiuojant prie +30 vidury miško sustojo Audi C5 2.5tdi, automatas. Variklį starteris suka, tačiau nesikuria (nepaduoda kuro ir pan.), įjungus degimą nebeužsidega pašildymo žvakių lemputė, neleidžia keisti pavarų (negaliu jos net pajudint, nereaguoja stabdžių nuspaudimą ir neleidžia pakeisti iš P į N pavarą). Pajungėm VCDS ir rodo klaidą "18258 - Powertrain data bus. Missing Message from ECU". Rochteche rodo gedimo vairantus nuo rėlės iki ECU modulio. Gal pasidalinsit mintimis? Kuri ten rėlė kompo yra (foto)?











залить картинку

Neprisijungęs Ponas Mantas

  • Įrašai: 47
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki gal galit pagelbėti su klaida . pas mane buvo senas valdymas su ratukais keturiais, o dabar isidėjau su dviem tais apvaliais ratukais ir meta štai tokia klaidą.audi a6 c6 2005

 01320 control module for climatronic (J255)
004 - No Signal/Communication - Intermittent

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10 Atsakymai
3679 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugsėjo 02, 11:51:37
sukūrė Bajoras
10 Atsakymai
3699 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 06, 21:30:40
sukūrė Raimis
1 Atsakymai
1471 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Sausio 29, 23:02:02
sukūrė only AUDI