Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: V8 4.2 Q + Tesla Model 3  (Skaityta 203204 kartus)

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: gataz A8 + 100 + 100 + 100
« Atsakymas #325: 2014 Birželio 17, 19:37:56 »
cia dydi ar svaruma lygini? jei dydi, tai pas quattro is 3 katalizatoriu, dar daugiau turi iseit :think: