Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: gurksnio garazas  (Skaityta 157512 kartus)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: gurksnio garazas
« Atsakymas #400: 2016 Lapkričio 25, 22:18:42 »
Sita zinau, nebandem S rezimo, nebuvo kur, pas mane buvo iki FL tai deze neturejo S rezimo, bet dirbo adaptyviai pagal vairavimo stiliu... idomus inžinerinis sprendimas. Kuri laika po agresyvesnio vairavimo modelis elkdavosi lyg pasiruoses saut laikydamas didesnius variklio sukius mazesnia pavara
Tai šitame taip vyksta prie D, bet ta adaptyvinį dalyką galimą perprogramuoti vcds pagalba ir visad bus vos ne S režimas.


Sent from my iPlyta