Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Domo Audi 200 20v / zylas  (Skaityta 519444 kartus)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #50: 2009 Rugpjūčio 09, 23:37:39 »
čia šiek tiek info apie tuos amortikus  ;)

Neprisijungęs jaunuolis19

  • Įrašai: 1636
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #51: 2009 Rugpjūčio 09, 23:51:59 »
nu  va db viskas aisku (h) (+)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #52: 2009 Rugpjūčio 10, 00:22:57 »
Su ta sąlyga kad rusiškai skaityt sunkiai begebu, geriau renkuos anglišką etką :D

Beje, nors jų tvarkymas ir brangesnis, bet iš praktinės pusės nerealiai geras dalykas, jau įsitikinau tuo

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #53: 2009 Rugpjūčio 10, 08:44:23 »
Su ta sąlyga kad rusiškai skaityt sunkiai begebu, geriau renkuos anglišką etką :D

Beje, nors jų tvarkymas ir brangesnis, bet iš praktinės pusės nerealiai geras dalykas, jau įsitikinau tuo
is praktines puses geriausia nekraut daug i gala, o susidet normalius amortikus ir zemintas spyruokles :D ir valdosi gerai,ir atrodo gerai,ir svori laiko gerai :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #54: 2009 Rugpjūčio 10, 13:20:19 »
Visgi tai nėra tik savaitgalio mašina, turi ir savo darbą atlikti. Amortikų kitų nedėsiu (jei dabartiniai suges tada galvosiu), ir tikrai nežeminsiu (h) Nesportuoju aš su ja :)

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #55: 2009 Rugpjūčio 10, 13:49:17 »
Visgi tai nėra tik savaitgalio mašina, turi ir savo darbą atlikti. Amortikų kitų nedėsiu (jei dabartiniai suges tada galvosiu), ir tikrai nežeminsiu (h) Nesportuoju aš su ja :)
ech,daug prarandi :D
juokaunu. Siaip tie selflevelingai tai geris :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #56: 2009 Rugpjūčio 10, 14:02:55 »
Nesupratau Tavo nuomonės šituo klausimu :D
Bet yra kas labai prieš juos, mat nepraktiška :D Ai aš patenkintas jais ir nieko iš važiuoklės keist nenoriu kol kas :D

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #57: 2009 Rugpjūčio 10, 14:24:51 »
Nesupratau Tavo nuomonės šituo klausimu :D
Bet yra kas labai prieš juos, mat nepraktiška :D Ai aš patenkintas jais ir nieko iš važiuoklės keist nenoriu kol kas :D
ka as noriu pasakyt-silke su savo standartine pakaba yra labai didelis blogis. Ja bent numetus zemyn,padarius dar koki kita setupa - jauti kad ne tave masina vairuoja,o tu ja.Prarandi kazkiek "komforto",bet bent jauti kad ne laiva vairuoji :V Nors ir tai - sunkus priekis,didelis inertiskumas viska gadina :E
Bet is principo tas selflevelingas yra ok.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #58: 2009 Rugpjūčio 10, 14:33:48 »
Nu nesuprantu. Kiek žinau, zylai yra kažkiek kietesni už silkės standartines, anos dar labiau plaukia. Tas plaukimas yra silkės dalis, taipogi ir zylo.
Kam iš jo civiką daryt :)

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #59: 2009 Rugpjūčio 10, 14:41:17 »
Nu nesuprantu. Kiek žinau, zylai yra kažkiek kietesni už silkės standartines, anos dar labiau plaukia. Tas plaukimas yra silkės dalis, taipogi ir zylo.
Kam iš jo civiką daryt :)
yra siek tiek kietesni. Nu nieko,palauksim kol pats suprasi,kad nesivairuoja jos taip kaip noretusi ;) :D
O is jo norint padaryt civika - daug pjaustyt reiktu :-]

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #60: 2009 Rugpjūčio 10, 16:05:51 »
Matai, ir pats nenoriu apsimeluoti, kad jos nežeminsiu ir langų neniauksiu, bet... :) Kolkas to tikrai neplanuoju daryt. Ateity, gali būt, kad nuomonė pasikeis. Va gal kitų ratų ir norėčiau. Bet jokių ne r17 ir jokių palangių ir kitokių šūstrumų  (-) Gražu, bet kol kas ne man. O Žeminant ir kietinant ją hidraulikos išsaugot neina, ar yra jau ir sportiniai/ūkiški amortai išrasti? :D

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #61: 2009 Rugpjūčio 10, 18:29:58 »
ka as noriu pasakyt-silke su savo standartine pakaba yra labai didelis blogis. Ja bent numetus zemyn,padarius dar koki kita setupa - jauti kad ne tave masina vairuoja,o tu ja.Prarandi kazkiek "komforto",bet bent jauti kad ne laiva vairuoji :V Nors ir tai - sunkus priekis,didelis inertiskumas viska gadina :E
Nu nesuprantu. Kiek žinau, zylai yra kažkiek kietesni už silkės standartines, anos dar labiau plaukia. Tas plaukimas yra silkės dalis, taipogi ir zylo. Kam iš jo civiką daryt :)
yra siek tiek kietesni. Nu nieko,palauksim kol pats suprasi,kad nesivairuoja jos taip kaip noretusi ;) :D
O is jo norint padaryt civika - daug pjaustyt reiktu :-]
šitoje vietoje quattre yra visu 100% teisus  ;) paprasčiausia kad pajust skirtumą reiktų tau pabandyt agresyviau paimt posūkį su standartine važiuoklę turinčiu 'zylu' ir su sportinę turinčiu; ir prie ko čia tas civic'as, juk kalbama apie konkretaus modelio stabilumą ant kelio aplamai .

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #62: 2009 Rugpjūčio 10, 18:38:27 »
Civikas tai čia ne prie ko, pajuokavau ten. O, pagalvojus, kiek aš tų posūkių agresyviai paiminėju? Dėl to verta praradinėt komfortą? Bepigu kalbėt dabar, gyvenimas parodys.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #63: 2009 Rugpjūčio 10, 18:56:03 »
aš čia TIK saugumo sumetimais siūlau, o komforto praradimas tai tik pravažumo sumažėjimas, visa kita tik pliusai, bet iš kitos pusės nebestatysi
auto ant šaligatvių, kas ir nėr blogai  :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #64: 2009 Rugpjūčio 10, 19:01:54 »
aš čia TIK saugumo sumetimais siūlau, o komforto praradimas tai tik pravažumo sumažėjimas, visa kita tik pliusai, bet iš kitos pusės nebestatysi
auto ant šaligatvių, kas ir nėr blogai  :)
hidraulika bus mažiau reikalinga tokiu atvėju. Bet ar ją pavyktų išsaugoti?

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #65: 2009 Rugpjūčio 10, 19:10:51 »
 (-) ... nu pats pagalvok, juk ji visada palaiko nustatytą aukštį, teoriškai nemanau kad ten eitų tiek pareguliuot, kad sudėt žemesnes-kietesnes spyruokles, bet tai ir kiek amortikai belaikytų..... ir aplamai kas iš to gautūsi :V nu nematęs kad kas tai įgyvendinęs būtų, o apie coil'us tokiu atveju gali nė negalvot ... Bet tai visiems tie hidrauliniai amortikai gerai, kol jie nepareina, o kai pareina ir pasimato jų remonto kaštai, va tada daugelis ir pradeda mąstyti ar tikrai bereikia jų ;), ar už tą sumą kažką 'stabilesnio' susidėt .

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #66: 2009 Rugpjūčio 11, 11:03:39 »
pagaliau atsirado "bendraminciu",a to galvojau kad nebus :D
Siaip su Vienzo snekejau,sake galima bandyt daryt, t.y. su protu :D nesmerkiam gi mes taves,kad tu nori standartine pakaba nori palikt. Viskas su tuo ok. Tiesiog kai pajauti skirtuma - gryzt atgal nelabai norisi ;) cia kaip su chipu :D

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #67: 2009 Rugpjūčio 11, 11:04:56 »
pagaliau atsirado "bendraminciu",a to galvojau kad nebus :D
Siaip su Vienzo snekejau,sake galima bandyt daryt, t.y. su protu :D nesmerkiam gi mes taves,kad tu nori standartine pakaba nori palikt. Viskas su tuo ok. Tiesiog kai pajauti skirtuma - gryzt atgal nelabai norisi ;) cia kaip su chipu :D

Tu bendraminčių yra ir bus ;) :D Kai dabar įlipu į auto su stokine pakaba, tai net važiuoti nėra to malonumo :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #68: 2009 Rugpjūčio 11, 11:16:27 »
Visi meluojat :-] O aš nieko nesakau nes nenoriu prisišnekėti. Tiesiog artimiausiu metu tai tikrai nebus daroma (gal gal jei kažkokie rimti važiuoklės gedimai, jei jau būsiu pabandęs ir patiks), o prie jos dar darbų kalnas laukia, tada bus galima kažką galvoti. Juk ji dar nėra techniškai tvarkinga, toli gražu.

Neprisijungęs Pavaduotojas ugdymui

  • Įrašai: 2005
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #69: 2009 Rugpjūčio 11, 19:37:08 »
rankos ant vairo mano antiradaras
rankos ant vairo rankose valdzia.. (grupe Pompa). Cia sitos temos muzikinis fonas.

nemeluojam. pas mane seniau tarp arkos ir rato lisdavo plastaka, dabar vienas pirstas gale, prieki siek tiek daugiau.
krato :D
nu kada surengsim kada 200 meet, ivertinsim kaip geriau, graziau ;)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #70: 2009 Rugpjūčio 11, 19:46:27 »
rankos ant vairo mano antiradaras
rankos ant vairo rankose valdzia.. (grupe Pompa). Cia sitos temos muzikinis fonas.

nemeluojam. pas mane seniau tarp arkos ir rato lisdavo plastaka, dabar vienas pirstas gale, prieki siek tiek daugiau.
krato :D
nu kada surengsim kada 200 meet, ivertinsim kaip geriau, graziau ;)
Nieko prieš. Tik už :)

Neprisijungęs kuzma

  • Įrašai: 1508
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #71: 2009 Rugpjūčio 11, 20:28:04 »
rankos ant vairo mano antiradaras
rankos ant vairo rankose valdzia.. (grupe Pompa). Cia sitos temos muzikinis fonas.

nemeluojam. pas mane seniau tarp arkos ir rato lisdavo plastaka, dabar vienas pirstas gale, prieki siek tiek daugiau.
krato :D
nu kada surengsim kada 200 meet, ivertinsim kaip geriau, graziau ;)
kada rengiam meet?  :)

Neprisijungęs Pavaduotojas ugdymui

  • Įrašai: 2005
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #72: 2009 Rugpjūčio 12, 11:27:19 »
gal iseis kada nors, per koki rengini.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #73: 2009 Rugpjūčio 12, 17:27:44 »
Vo geras :) Kokie supratingi žmonės, vakar padovanojo draugai 20l benzo man, su visu kanistru :D

drunkenmaster

  • Svečias
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #74: 2009 Rugpjūčio 12, 17:53:09 »
Vo geras :) Kokie supratingi žmonės, vakar padovanojo draugai 20l benzo man, su visu kanistru :D
Geri draugai :) Kad man tokia dovana kas nors... :V Kokiam 100 km gal uztektu :D