Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Domo Audi 200 20v / zylas  (Skaityta 518662 kartus)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs voisniz

  • Įrašai: 2564
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #701: 2012 Liepos 31, 14:56:59 »
žviegia ne savu balsu :D

Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #702: 2012 Liepos 31, 14:59:52 »
man vaidenasi ar ištikro sankabai jau nekažka?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #703: 2012 Liepos 31, 15:03:01 »
šiek tiek pasvilo ana, kažkas su atleidimo mechanizumu negerai, tas prisideda prie bendro reikalo, sunkiai atšoka pedalas, ypač kol buksuoja

Neprisijungęs Poderis

  • Įrašai: 1217
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #704: 2012 Liepos 31, 19:34:57 »
Pala, bet tu ja keitei ar restauravai?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #705: 2012 Liepos 31, 20:46:46 »
dabar įdėta restauruota

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #706: 2012 Rugpjūčio 09, 00:27:52 »
Atostogos baigėsi :E Golfas vėl trasoj, su zylu apturėta smagių akimirkų ir momentų, šiaip taisyt toliau jį reikia, jau kažkaip matos šviesa tunelio gale, bet dar toli.

Įkeliu foto visokių, dauguma iš klubo renginio, bet yra visokių, čia mano







Toliau visų šitų foto copyrightas ArasCl














Šitos kopiraitas surkuC



Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #707: 2012 Spalio 23, 11:34:35 »
netaip vienas kita supratom skubedamas parasiau kad mano nuo pirkimo neplautas nu zodziu viskas normaliai :-)aplamai ar tavo domai ar igno ar kitos senutes jos dar gerai atrodo ir ridos relios paziuri i masinas naujesnes blogiau atrodo negu senutes jusu. ir antra masina buna 6-10 metu senumo ir dauguma pas visas ridos prasuke puse limono virsaus .o cia senutem netoli  netoki 30 metu ir taip atrodo (y) naujos g........ tikrai tiek metu netrauks kaip sitos .pagarba tiem  kas jas turi laiko vazineja nes dauguma lt lietuviu ziuri e senas triperis nieko nevertas,bet jau jis vertingesnis daros negu naujesnes auto.domai puce gerai turbo radai beda?
perkelta iš kitos temos..
pučia kaip ir gerai, kaip visada ačiū tam pačiam žmogui kur surado, buvo gofra tarp sklendės ir raudonos žarnos palei chamutą įtrūkus. Bet man ne viskas patinka, dapūtimas nepastovus, kartais 1,3bar, kartais 0,9bar, gal dėl karščio vasarą, nežinau, bet šiaip įtariu kuro siurblį ir purkštukai jau neidealūs, purškalus gausiu nuo kito 3b, patikrinsiu ir jei geresni susidėsiu, žvakės pagal meistrą ne ta spalva apsinešusios, ale sausas mišinukas. Tai va reikės gal siurblį nuvežt patikrinimui.

Pojūčiai tokie kad lyyyg ir gera trauka bet nėra aštrumo tokio, jei pvz stabdį numinu ir dugną užspaudžiu, kad sukelt slėgį, paleidęs stabdį staigia greitėt tradeda, o ankščiau lyg ir stipriau per kuprą **isteldavo :))

Neprisijungęs kz2

  • Nepatikimas prekeivis
  • *
  • Įrašai: 575
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #708: 2012 Spalio 23, 18:20:15 »
svarbu jau atsiranda trauka ir radai kas kaip :)nes kiek maciau garaze tvarke neblogai tau ir zodziu i gera puse eina masinos priziurejimas (y)

Neprisijungęs Emer

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 978
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #709: 2012 Spalio 24, 20:19:43 »
perkelta iš kitos temos..
pučia kaip ir gerai, kaip visada ačiū tam pačiam žmogui kur surado, buvo gofra tarp sklendės ir raudonos žarnos palei chamutą įtrūkus. Bet man ne viskas patinka, dapūtimas nepastovus, kartais 1,3bar, kartais 0,9bar, gal dėl karščio vasarą, nežinau, bet šiaip įtariu kuro siurblį ir purkštukai jau neidealūs, purškalus gausiu nuo kito 3b, patikrinsiu ir jei geresni susidėsiu, žvakės pagal meistrą ne ta spalva apsinešusios, ale sausas mišinukas. Tai va reikės gal siurblį nuvežt patikrinimui.

Pojūčiai tokie kad lyyyg ir gera trauka bet nėra aštrumo tokio, jei pvz stabdį numinu ir dugną užspaudžiu, kad sukelt slėgį, paleidęs stabdį staigia greitėt tradeda, o ankščiau lyg ir stipriau per kuprą **isteldavo :))
o kaip pas tave wastgetas valdomas ?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #710: 2012 Spalio 24, 21:05:57 »
kaip ir visur pas 20v motorus, iš apačios, su standartiniu n75

Neprisijungęs Emer

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 978
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #711: 2012 Spalio 24, 21:17:25 »
kaip ir visur pas 20v motorus, iš apačios, su standartiniu n75
reiskia tam n75 jau batai :) gali keis kituo originaliu taikit nuo kitos masinos (nes jie visi vienodi) o gali detis boost controleri tada jau tkrai visos bedos su netaputimu ar perputimu dings :)
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Spalio 24, 21:19:49 sukūrė Emer »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #712: 2012 Spalio 24, 21:25:23 »
tas n75 iš teorijos labai paprastą funkciją atlieka, bet realiai ten jie visi skirtingi, keista bet ten viduj tikslūs procesai vyksta. Komplikuotas reikalas, nepamenu, man čia renimatorius lyg aiškino.

Iš ko spredi kad n75?

Neprisijungęs Emer

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 978
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #713: 2012 Spalio 24, 22:14:08 »
cituoju: dapūtimas nepastovus, kartais 1,3bar, kartais 0,9bar. Panasus variantas buvo kai draugas subarika tvarke buvo atsukes 1,5 bet kuo didesnis boostas tuo sunkiau susidorot tam voztuveliui + amzius savo duoda draugelis greedy boost kontroleri nusipirko aisku uzeme laik isiaiškint ir sureguliot bet kai gavosi tai dbr pučia pastoviai kaip ikalta 1bar ir  visus 4 ratus prie 4,5k rpm nunesa o anksčiau tas boostas sokinejo labai nepastovus budavo. Aš taip pat nesenai buvau gaves ta daigčiuka tai prisižaidžiau i valias su juo daug ka duoda tas žinok :)
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Spalio 24, 22:16:03 sukūrė Emer »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #714: 2012 Spalio 24, 22:25:39 »
elektroninį ar manual turėjai? matai pas mane elektroninis purškalas, su juo kitaip, gali kompas pykti :) na bet sureguliavus kaip gamyklinį manau viskas ok būtų, bet čia reik su suprantančiais šnekėti

Neprisijungęs Emer

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 978
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #715: 2012 Spalio 24, 22:41:08 »
turejau elektronini kontroleri pas drauga yra Greddy Profec B Spec 2 tai ten yra 2 programos 1ma gali nustatyti kad stokini boosta pustu bet pus jau tikrai kokybiskiau negu pute tas n75 o 2ra rograma gali uzkelt slegi tiek kad nebutu fuel cut'o tau ir dziagtis slalomose :) geras daigtas :)

Neprisijungęs kuzma

  • Įrašai: 1508
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #716: 2012 Spalio 25, 20:48:03 »
cituoju: dapūtimas nepastovus, kartais 1,3bar, kartais 0,9bar. Panasus variantas buvo kai draugas subarika tvarke buvo atsukes 1,5 bet kuo didesnis boostas tuo sunkiau susidorot tam voztuveliui + amzius savo duoda draugelis greedy boost kontroleri nusipirko aisku uzeme laik isiaiškint ir sureguliot bet kai gavosi tai dbr pučia pastoviai kaip ikalta 1bar ir  visus 4 ratus prie 4,5k rpm nunesa o anksčiau tas boostas sokinejo labai nepastovus budavo. Aš taip pat nesenai buvau gaves ta daigčiuka tai prisižaidžiau i valias su juo daug ka duoda tas žinok :)
o,koki boost kontroleri i audine galima kist ar jokio skirtumo? :) :V

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #717: 2012 Spalio 25, 21:46:19 »
reikia susitvarkyt esamas sistemas, o ne prisikišt šlamšto į standartinę mašiną, dar WG prisisiūskit tų tuninginių ir panašių nesamonių  :-] ir čipo ne lietuvos bepročių daryto, o rimto, su kuriuo mašina visada važiuoja, taip kaip ir turi važiuot  (y)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #718: 2012 Spalio 25, 23:23:06 »
Gal sutvarkyt nori audziau? matai, patogu Tau kai po ranka dalių ant pabandymo yra, pas mane zylo net po ranka dažai nėra. Taip kad geri norai dar ne viskas :) nieko, kada nors bus kitaip, amžinai pas kapitalistus nebūsiu.
Simptomus įvardinau, viskas beveik gerai, tik aštrumo trūksta ir retkarčiais slėgio (žiemą patikslinsiu, nes gali būt kad kompas pats jį numeta dėl belekokių aukštų oro temperatūrų). Žvakės šiek tiek sausoką mišinį indikuoja, reik siurblį, reguliatorių ir purkštukus gal žiūrėt. Žvakes irgi keisiu profilaktiškai, nes nelabai gražios, nors visų net išsukę nebuvom per paskutinius du metus.

Šiaip pati mintis apie standarto sutvarkymą yr teisinga ir man priimtina. Jei čia man apeliavai, čipas vokiškas, o apie jo gerumą pakomentuot trūksta kompetencijos.

Neprisijungęs Emer

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 978
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #719: 2012 Spalio 26, 00:30:16 »
reikia susitvarkyt esamas sistemas, o ne prisikišt šlamšto į standartinę mašiną, dar WG prisisiūskit tų tuninginių ir panašių nesamonių  :-] ir čipo ne lietuvos bepročių daryto, o rimto, su kuriuo mašina visada važiuoja, taip kaip ir turi važiuot  (y)
masina su standartinais n75 kuriem jau 20 metu niekad nevazios žnok aš beje apie čipa net usimines nebuvau o jei turba toj audinej su kontroleriu pustu standarta bet taip kaip priklauso  manau tektu kviest pagalbos kad ta stebuklinga dezute iš taves atimt :-]

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #720: 2012 Spalio 26, 11:03:43 »
masina su standartinais n75 kuriem jau 20 metu niekad nevazios žinok aš beje apie čipa net usimines nebuvau o jei turba toj audinej su kontroleriu pustu standarta bet taip kaip priklauso  manau tektu kviest pagalbos kad ta stebuklinga dezute iš taves atimt :-]
Domai, man su savo auto nespėju, tai su remontu padėt negaliu ;) emer, tai, kad važiuoja ir ne viena, ir visada dapučia, kiek priklauso, o ne kaip iš kitų prisiklausęs, "o šį kartą kažko neužputė" :D apie subaru nešneku, nes neturėjau, o boost controleris buvo pas draugą, man tas daiktas tikrai nelipo ir kol kas nereikalingas ;) čipintas zylas 1.6 bar žiebia visada, standartas 0.8 ir viskas ok, eskių kiek čipintų turėjau, nei vienoj nebuvo nedapūtimo, visos važiavo be tos nesąmonės šviečiančiu ekranu ;) ant stendo irgi nebuvo pravalo, kad nuvažiuoji ir nebepučia ;)

p.s. dar ant galo trūksta, įsistatyt į mašiną programuojamą nesąmonę, vietoj stock ECU ir tada tikrai baigsis bėdos  (+) :-]
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Spalio 26, 11:09:36 sukūrė audzius »

Neprisijungęs sNcLs

  • Įrašai: 404
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #721: 2012 Spalio 26, 12:34:06 »
Domai pradek nuo siurblio, as visur slieku ieskojau  :think: ... kol pasirodo, siurblys paskutine daina dainavo..  :D Gali per kompus kelt slegi, per spyruokles kur tik nori :) ...bet pradziai:

1. siurblys
2. purkstukai

Negali but, kad viena karta WG, N75 gerai atlieka funkcija, o kita grybauja.

tas pats sitas dede su visais originaliais mechnanizmais laksto kas liecia turbo valdyma... WG per apacia valdomas, N75 stock, intercooleris.. :) o kad taip vaziuotu daug kam pasistengti reikia :smoke: 

Audi 200 Quattro launching with launch control/anti-lag


   

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #722: 2012 Spalio 26, 12:39:00 »
 :G

Neprisijungęs Batista

  • Įrašai: 215
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #723: 2012 Spalio 26, 13:14:39 »
graziai murkia  (y)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #724: 2012 Spalio 26, 14:58:02 »
šiaip gi tie siurbeliai nebrangiai restauruojasi, bajoras žino kur, su purškalais sunkiau, bet kaip ir turiu dar komplektą nužiūrėjęs, surinksim geriausius iš 10 :) o amd zylas tai nenormaliai eina.

Jei kam įdomu pakeistos golpui pakaitinimo žvakės, viena iš jų kuri trumpino jau visa kliša buvo, viduj matyt pliusas su minusu lietėsi, tai kurį laiką atjungęs ją buvau. Dabar vel gražiai kuriasi, net be pacoso :applause: Tik va meistras prignybo šlangą, kur salerka grįžta per purkštukus kažkurią, tai smirdam, varysiu tuoj pirkti. Atjunginėjant ir prijunginėjant akumą kažkas nutiko magui, tikėkimės saugiklis tik