Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Domo Audi 200 20v / zylas  (Skaityta 520583 kartus)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2475: 2016 Vasario 24, 08:32:33 »
reikia vakumo/boosto daciko i saliona :)




su testeriu paziurek kokia itampa kurimo metu,
vienas bando kurti o tu stebi
8 metai nemazai akumui, bet jei gerai su juo elgtasi buvo gal ir gyvas kazkiek
turi gi testeri savo akumu, ka tas aparatas rodo ? kiek gyvasties ?

ir kai tau kuriasi apsukos is leto kyla ar greit ant didesniu persimeta ir uzsikuria ?

ar matavai kokias srovias valgo kai starteris sukasi ?
zadejai gi pamatuoti
haha boost gaugė į a3 :D
Jau kelis kart rašiau, kad mano testeriai kinietiški, ir jie ne pakakankamai greiti kad pamatuot!
Jo 8 metai nemažai, mano išmanusis rodo kad sukimo metu mažiausia įtampa būna 8,5V :D kai norma;liose auto 10.2V, kiek testavau. Gyvasties lyg 60% ar 50, žodžiu nedaug
Apsukos taip sukyla, man panašiau į tai kad po vieną cil gaudo, kas būtų panašiau į kiaurus purškalus :(
Sroves, nepamenu jau, lyg matavau bet nieko išskirtinio nebuvo.
Pabandyk taip.
On the measuring blocks screen select which measuring block to view. I used Group 001. At the bottom of the screen enter your desired log filename. Hit START. Start the car. Hit STOP. Now you've got a log file of RPMs during the start (plus some other data you don't need).
If you don't use the graphing program you get a raw CSV log file like this. Harder to read, but you can see in the 2nd field over the RPMS going from 0 to 126 to 147 and then to 903.


ačiū, reiks pabandyti.

Not so good news:
vakar uždėjau turbaką. Viskas pajungta, o važiuoja blogiau už atmosferiką, visai net už limp mode blogiau atrodo, klaidas žiūrėjau tik užkūręs, paskui išvažiavęs namo jau nebegrįžinėjau iki kompo, tik tada pasimatė trauka :( buvo ankstyvas rytas jau tai nebenorėjau grįžt. Realu n75 gedimas?

Zylas ryte pasitiko su engine check simboliu, porą kartų stovint pakrito apsukos iki 600. Spėju mano wideband lambda grybauja. Nežinau kodėl, bet taip nujaučiu.

reikėjo pirkt bmw :D