gali but kad issispaude arba visai nera tokios gumos jomis buna uzdarytos ertmes i salona kur eina, per vienas skyles eina pravotke ir buna kelios laisvos ir tom gumom uzdengtos....nors man taip buvo kai bulka turejau, galvoju gal ir pas tave kaskas panasau