Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Domo Audi 200 20v / zylas  (Skaityta 744005 kartus)

Neprisijungęs saulukas

  • Įrašai: 382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #1200: 2014 Gruodžio 15, 19:57:31 »
gali but kad issispaude arba visai nera tokios gumos jomis buna uzdarytos ertmes i salona kur eina,  per vienas skyles eina pravotke ir buna kelios laisvos ir tom gumom uzdengtos....nors man taip buvo kai bulka turejau, galvoju gal ir pas tave kaskas panasau  :think: