Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kompiuterine Diagnostika Audi/VW/Seat/Skoda  (Skaityta 99221 kartus)

Neprisijungęs Dmitrij001

  • Įrašai: 777
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
norejau pasiteirauti. turiu vag laida (usb kkl man rodos) tik man pats softas neiaktivuoja. cia gal taip turi buti?
 

o kas per softas? jei komas galiu aktivot tau. Galiu padiet su diagnostika kam reikia kreipkites.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Kompiuterine diagnostika

Pradėjo valaska « 1 2 » Elektros skyrius

26 Atsakymai
6613 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Gegužės 30, 08:24:23
sukūrė Gedis
15 Atsakymai
3737 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Rugsėjo 14, 12:45:54
sukūrė Bajoras
349 Atsakymai
97956 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Liepos 26, 10:43:39
sukūrė IgnasM