Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Klaipėda  (Skaityta 1675515 kartus)

Neprisijungęs rafinuotas

  • Įrašai: 3412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Klaipėda
« Atsakymas #12175: 2013 Gegužės 20, 22:26:09 »
na manau ir ta 100km/h per ta vieta vaziuot jau manau biski (!?) turi but, max 70 kad viskas butu ramu,daugiau kaskaip nesinoretu.,bent jau man..

su tvarkinga masina ten simtuka liuosiai, net nesuprasi kad kazkas ne taip. :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
39512 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Balandžio 06, 18:46:47
sukūrė Brutas
0 Atsakymai
11976 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Liepos 15, 11:36:11
sukūrė Bahuriukas