Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Variklio temperatura  (Skaityta 3276 kartus)

Neprisijungęs abc

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio temperatura
« Topic Start: 2010 Lapkričio 30, 09:20:16 »
man tai bedos issisprende pasikeiciau termostata wahleri su pakeitimu ir dalimi kainavo 130 lt be pvm. silumos daug greiciau atsiranda. tik matyt prie skydelio buvo kazkas rankas prikises..nes temperature vistiek rodo nepilnai 90 o kazkur 87 - 88 laipsnius, per vag'a ziurint uzkyla iki 90. toliau, panasus dalykas su kuro matuokle. toks jausmas lyg neteisingai rodytu kuro lygi, nes pvz. rodykle jau nukritus i minimalia pozicija o nuvaziuoju dar apie ~ 40 km. gal kas esat susidure?
Manau, kad viskas tvarkoje pas tave, kiek domejausi tai temperatura per VAG ir parodymai skydelyje gali skirtis 2 laipsniais, atsieit ausinimo skyscio daviklis gali tureti paklaida, o kas del kuro tai pas mane a6 1,9(81kW) kaip uzsidega kuro lempute skydelyje bake dar buna like 15ltr dyzelio (patikrinta atidarius baka ir isleidus pilnai likusi kura), tai manau jei jau nukrenta rodykle ir tau atrodo kad jau viskas, o is tikro dar buna like truputis kuro ir jei masina kuro ima nedaug tai dar gal ir galima nuvaziuot 40 km, bent jau as taip manau.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
1382 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 13:20:18
sukūrė youoverpaid
15 Atsakymai
2877 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Liepos 24, 13:58:13
sukūrė Domas
31 Atsakymai
4877 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Spalio 04, 22:56:01
sukūrė Areias