Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Variklio temperatura  (Skaityta 3257 kartus)

Neprisijungęs abc

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio temperatura
« Topic Start: 2010 Lapkričio 07, 10:41:28 »
Vakar gryzinejau is Kauno su savo A6 1,9 (81kW) ir pastebejau, kad temperaturos rodykle nusvirus i priesinga puse, zodziu jokios silumos pedsaku nerodo, itariu variklio temperaturos davikli, patikrint manau eitu per klima, jei ir ten nerodys silumos tai bus daviklis, tik nezinau ka ten ant klimos reikia suspausti ir pasirinkti, kad rodytu temperatura, gal kas zinot ir galetumet padeti  :V

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
1382 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 13:20:18
sukūrė youoverpaid
15 Atsakymai
2876 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Liepos 24, 13:58:13
sukūrė Domas
31 Atsakymai
4876 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Spalio 04, 22:56:01
sukūrė Areias