Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kokios firmos tepalus pilate,kokie geriausi ?  (Skaityta 227660 kartus)

Neprisijungęs Aurimas350

  • Įrašai: 332
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Gal kas esate kanors girdėję apie comma tepalus?

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
comma forumules 2 pagrindinis buvo, tai siaip apysude firma :) jei ne fuflo, tai pilti ir vargo nematyti :)

Neprisijungęs Aurimas350

  • Įrašai: 332
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Na šiaip kaina nėra maža, už 5w30 55Eur už 5ltr

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Na šiaip kaina nėra maža, už 5w30 55Eur už 5ltr
Kažkada exxon naftos gavybos monstrui priklausė, dabar lyg brazilams, o šiaip mažesnė tikimybė fuflo nusipirkti, jie lyg turi autentiškumo "checkeri".


Sent from my iPlyta

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Klampumas; mPa. / s esant, -15 °C3300Klampumas; mm² / s esant 40 °C,152Klampumas; mm² / s esant 100 °C,20

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
cia kaip pvz bardahl tepalu.Gal kas zinos kuris skaicius yra geriau prie 100c temperaturos.Turi but didesnis skaicius ar mazesnis?pvz geriau 20 ar 15?tai pat ir prie minusines temperaturos turi but kuo didesnis skaicius ar mezesnis? :V

Neprisijungęs Andzej

  • Įrašai: 260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kad patenkintas tai saunu..bet klausimas buvo kitoks.Jei gerai prisimenu tai prie aukstenes temperaturos turi buti didesnis skaicius...tada tepalas islieka tirstesnis gal klystu nezinau.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nesupratau klausimo.
XXwYY
YY yra klampumas karštam motorui, kuo jis didesnis, tuo tirštesnis, pvz mano auto 10w40 vs 10w60, su antruoju tepalo slėgis karštam didesnis. Ar tu ne to klausi?

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nesupratau klausimo.
XXwYY
YY yra klampumas karštam motorui, kuo jis didesnis, tuo tirštesnis, pvz mano auto 10w40 vs 10w60, su antruoju tepalo slėgis karštam didesnis. Ar tu ne to klausi?

situs dalykus suprantu kur tu aiskini,bet klausiu kito dalyko.Kur geresni tepalai galima rasti jo kokybes kazkokius skaicius prie tam tikru temperaturu.Visi jie tokio pacio klampumo kaip pvz 10w40 imetu kelis variantus apie ka klausiu .
http://www.alyva.lt/automobiliams/varikline-alyva/bardahl-xtc-10w40-5l
http://www.alyva.lt/automobiliams/varikline-alyva/castrol-magnatec-10w40-a3-b4-4l

kuris tepalas geresnis? idomu seip ka skaiciai rodo,del smalsumo,nes vis skaitineju apie alyvas.Kuri geriau prie 100c kaip varikliai pilnai susiles,kuris bus tirstesnis ir varikliui bus geriau (H-)

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
5w40 ir 10w40 tas 5w yra skystis saltyje ir pan,o kaip pasiekia 100c tai 5w40 ir 10w40 yra tokio pacio tirstumo ar ne?ar 10w40 vistiek bus tirstesnis prie 100c ar jis tik yra tirstesnis is pat pradziu ir varikliui sylant iki 100c?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ne viską supratau ko klausi, bet kiek žinau skirsis karštam klampumai irgi :-]
Tomis kažkurioje temoj aiškino kad šalto tirštumai 10w60 ir 10w40 skirias.. taigi ten daugiau mokslo.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
5w40 ir 10w40 tas 5w yra skystis saltyje ir pan,o kaip pasiekia 100c tai 5w40 ir 10w40 yra tokio pacio tirstumo ar ne?ar 10w40 vistiek bus tirstesnis prie 100c ar jis tik yra tirstesnis is pat pradziu ir varikliui sylant iki 100c?
Visiškai dzin koks tas klampumas jei su mašina į darbą važiuoji, tas aktualu nebent autobane ir lenktynių trasoje...


Sent from my iPlyta

Neprisijungęs Modiss

  • Įrašai: 251
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kas cia per tecnologija ant tepalu uzraso dexos2 , dar vienas marketingo triukas ? ar kazkoks relaus pliusas.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kas cia per tecnologija ant tepalu uzraso dexos2 , dar vienas marketingo triukas ? ar kazkoks relaus pliusas.
Aišku, kad marketingas, kaip pas liqui moly mos2 ir t.t. :)


Sent from my iPlyta

Neprisijungęs ffee

  • Įrašai: 1149
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tai kad dexos2 GM standartas, ne?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tai kad dexos2 GM standartas, ne?
Keistas būtų standartas, nes juo žymimi labai skirtingo klampumo tepalai... čia gal labiau "approved by GM" :) kas yra totalus marketingas...
http://www.centerforqa.com/dexos-brand2/

Sent from my iPlyta

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ne viską supratau ko klausi, bet kiek žinau skirsis karštam klampumai irgi :-]
Tomis kažkurioje temoj aiškino kad šalto tirštumai 10w60 ir 10w40 skirias.. taigi ten daugiau mokslo.
Kad sitie skirsis tai zinau,kazkur irgi buvau skaites,bet vat idomu ant kiek skirsis 5w40 ir 10w40 juk visur kaip raso tas 40 nurodo tepalo tirstumo prie 100c tai jei jie abu vienodi,tai taip iseitu ,kad ir tirstumas turetu but toks pat (H-) tada esme yra tik 5w ir 10w kas yra aktualiau paleidziant salta varikli kol jis susyla :V tai galvoju vazinejant pilnai susilus tepalui jis taip paciai tepa 5w kaip ir 10w ar sis vistiek bus tirstesnis :) cia tik seip idomu,nes skaitineju apie tepalus tai idomu padiskutuot ko nerandu googlei :-)

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Visiškai dzin koks tas klampumas jei su mašina į darbą važiuoji, tas aktualu nebent autobane ir lenktynių trasoje...


Sent from my iPlyta
tas tai taip lenktynese ir kur dar didesni skaiciai manau isvis buna kitokie tepalai 10w50.10w60 ir kitokie skaiciai... o cia tik seip nori pasidomet ir padiskutuot kas daugiau yra domejasi apie tepalus :) o pravaziuoju daug,tai del to ir idomu,nors audines ir nenaujos :-] bet kaip sako del sportinio interaso:)

Neprisijungęs efkiss

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveki, audi A6C7 2,0tdi  2012 visa laika buvo keiciami tepalai audi servize kas 30 kkm.
 Nusprendziau keisti pats ir kas 15 kkm.
Kaip siti Mobil tepalai?
 Raso VW 504 00/507 00 Neturiu autodata nuo 2012 metu, tai negaliu paziureti kokius tepalus rekonemduoja...

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Tokį seat dileriai pylė man į dabartinį, pilu ir aš dabar tik tokį. Man jis ok.

Neprisijungęs Modiss

  • Įrašai: 251
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
KA suprantantis apie tepalus pasakytu apie si, vertas demesio?

http://www.alyva.lt/automobiliams/varikline-alyva/elf-evolution-fulltech-llx-5w30-1l

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
KA suprantantis apie tepalus pasakytu apie si, vertas demesio?

http://www.alyva.lt/automobiliams/varikline-alyva/elf-evolution-fulltech-llx-5w30-1l
Yra pas tave DPF? Jei ne tai kam jį saugoti tepalų priedų sąskaita? :)

Neprisijungęs Modiss

  • Įrašai: 251
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Yra DPF pas mane, tiesiog seniau naudojau ELf tepalus senesneje masinoje, problemu lyg ir nebuvo del tepalu, galvoju castroli pakeisti i elf, nes kaina castrolio uzkelta ir isreklamuotas graziai ff

Neprisijungęs Modiss

  • Įrašai: 251
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
1052 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugsėjo 21, 13:15:52
sukūrė eibis
2 Atsakymai
1814 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 29, 13:38:02
sukūrė Logic3
3 Atsakymai
6926 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Gruodžio 01, 19:45:17
sukūrė only AUDI