Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kieta sankaba a6 2,0tdi 103kw  (Skaityta 2849 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Kieta sankaba a6 2,0tdi 103kw
« Topic Start: 2012 Gruodžio 30, 20:46:58 »
Dar man klausimėlis kilo... Kieta sankaba negali būti dėl kurio nors cilindriuko gedimo?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
2072 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 29, 20:35:10
sukūrė Dariuxxxassss
6 Atsakymai
1428 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugpjūčio 01, 23:12:00
sukūrė kubikas
6 Atsakymai
2231 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gegužės 08, 22:46:16
sukūrė LaurynasK