Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Katalizatorius  (Skaityta 4875 kartus)

Neprisijungęs lin32

  • Įrašai: 1310
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Katalizatorius
« Topic Start: 2012 Gruodžio 23, 09:33:27 »
cia gincitinas klausimas ar tikrai tau tai padejo,jai net maziau buvo uznestas nei toj foto.na bet ne tame esme. idomiau tai,kad rasai, COPY:( faktas tas ka diagnostika parode, o parode, kad turba daug greiciau uzsipucia iki reikiamo slegio kiekio ka praso ECU. O su katalizatoriumi visada zymiai veluodavo.) tai pagal tavo zodzius audi koncerno genijai suklydo aplamai ideje katalizatoriu.o gal net ir visa ismetimo sistema. :D tai gal taipat suklydo ir su naujesniu auto kietuju daleliu filtrais...!? :) pas mane Q irgi ispjautas katalizas,bet ten LT perekupas pasistenge.
as tai pats visus tris saviskiai ispjoves ir masinai nuo totik geriau ,o kad audi inzinieriai juos dejo tai tik del to kad to reikalauja ekologija o ne kad masinai geriau ,taip kad jai esi ent ekologijos dejas kataliza galima drasei pjaut  :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1440 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Rugsėjo 07, 16:13:10
sukūrė Domas
4 Atsakymai
1215 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Lapkričio 01, 21:12:01
sukūrė gramelis
6 Atsakymai
7873 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Birželio 14, 22:45:33
sukūrė mikasijus