Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Katalizatorius  (Skaityta 4864 kartus)

Neprisijungęs zydrunasA4

  • Įrašai: 1005
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Katalizatorius
« Topic Start: 2012 Sausio 02, 19:26:41 »
mano nuomone niekas ten nebeprasivalys teko tureti reikalu su užkištu kata.. tai net turbinos sraige buvo trukus ir manau del didelio slegio ir temperaturos, dumu neprapucia ir gadina turba, nes vairo ir sedines tarpine buvo su piloto licencija ( dugnas ir tik dugnas).  :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1440 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Rugsėjo 07, 16:13:10
sukūrė Domas
4 Atsakymai
1215 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Lapkričio 01, 21:12:01
sukūrė gramelis
6 Atsakymai
7873 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Birželio 14, 22:45:33
sukūrė mikasijus