Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi a6 c5 2,5TDI 110kw variklio keitimas i 1.9 tdi 81kw  (Skaityta 31093 kartus)

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
na emuliatoriaus neturiu jei prireiks tai kreipsiuos i tave .seip turiu laidus vag tach ir vag com tai reiktu su jeis kazka be emuliatoriaus sukurti :)

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
jei turi laidus tai tada paprasciau tau :) klausk kas zino del pririsimo  ir viskas

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
skydelis priristas be didesniu problemu nuskaitytas pin su vag tacho laidu ir su vag comu prirista.bet gal kas esate susidure kad borto kompas rodo kuro sanaudas 50ltr/100km ka cia reikia perkoduoti kad rodytu normaliai?

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
skydelis priristas be didesniu problemu nuskaitytas pin su vag tacho laidu ir su vag comu prirista.bet gal kas esate susidure kad borto kompas rodo kuro sanaudas 50ltr/100km ka cia reikia perkoduoti kad rodytu normaliai?
ziurek codinge ar dyzelinas nustatyta ir 4 cilindrai , nes sau eksperimentavau tai kai benzino 8 cilindru  buvo tai rode 50 ltr /100km

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
na codinge kaip ir 1.9 nustatyta. taigi daug maz viskas aptvarkyta buvau islekes i ilgesne kelione  Ryga  tai niekas nepavede,kuro sanaudos taip pat lyg ir mazos,bet tas borto kompas visa kelia rodo 50ltr\100km dar vienas dalykas skydelije nerodo antifryzo temperaturos kartais viena padala pakyla.kas galetu buti?dacika nupirkau nauja pakeiciau.ir iki pilnos laimes reiktu prikoduoti ASR nes kiek klausinejaus tai elektrikai sako kad jis turi prisikoduoti

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
na va jau gauta pazyma is ekspertu keisim tech pasa dabar :D ir patarimas ,ekspertizes i siaulius galite ir nevaryti nes ten lochai sake vaziuot i audi atstovu issijimt pazyma kad toks variklis gali buti i tokia masina idetas
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Vasario 25, 20:35:44 sukūrė ramas1 »

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
sveiki gal yra kas naudojasi elsa?nes ko reikia autodatoje neberandu.taigi del pakaitinimo zvakiu lemputes,nes ji man nedega atsisekiau pagal 2.5 pravotke kad pakaitinimo lempute eina nuo ECU 30 pin i morkavos fiskes antra kontakta. beda ta kad dabar pas mane ECU audi a4 2000m ir pagal autodata i morkava fiske toks laidas neina ir ECU tokio pin nera.pajungiau i morkavos fiskes 2 pin minusa lempute uzsidega,bet klausimas i kur dabar man ta laida pajungti kad ta lempute  uzgestu tada kada reikia gal kas elsoj matytumet kuris ECU a4 2000m tas pin yra?

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
sveiki gal yra kas naudojasi elsa?nes ko reikia autodatoje neberandu.taigi del pakaitinimo zvakiu lemputes,nes ji man nedega atsisekiau pagal 2.5 pravotke kad pakaitinimo lempute eina nuo ECU 30 pin i morkavos fiskes antra kontakta. beda ta kad dabar pas mane ECU audi a4 2000m ir pagal autodata i morkava fiske toks laidas neina ir ECU tokio pin nera.pajungiau i morkavos fiskes 2 pin minusa lempute uzsidega,bet klausimas i kur dabar man ta laida pajungti kad ta lempute  uzgestu tada kada reikia gal kas elsoj matytumet kuris ECU a4 2000m tas pin yra?
o ne per can linija ejo 2000m signalas i skydeli ?

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
o kaip ta zinoti ir ka tas reiskia? :think: help please
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Vasario 28, 23:25:17 sukūrė ramas1 »

Neprisijungęs tomixas

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
na va jau gauta pazyma is ekspertu keisim tech pasa dabar :D  ir patarimas ,ekspertizes i siaulius galite ir nevaryti nes ten lochai sake vaziuot i audi atstovu issijimt pazyma kad toks variklis gali buti i tokia masina idetas
kiek pinigu uz ekspertize?

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
kaune 190lt bet kiek suprantu cia yra ne nustatyta suma jie patys nusprendzia kiek.na ir man kainavo daug daugiau nes iki kauno pirmyn atgal 400km o teko sekancia diena vaziuoti pazymos pasijimti nes ta pacia diena neisduoda tai dar tiek pat kelione atsiejo  :D

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
zvakes pakaitinimo lemputes problema isspresta,atvesta nuo ecu 41 kontakto i morkavos fiskes 2 kontakta laidas ir lempute funkcionuoja.tik  va,kad ant ecu nerase kuris tas 41 kontaktas bet jie surasyti visi is eiles tai atsiskaiciavau.
taigi liko dar pora bedeliu tai borto kompas rodo dideles kuro sanaudas nenukrenta maziau 48ltr gal kas ka patartumete?
ir variklio temperaturos skydelije kazkodel nerodo,daviklis naujas.pastoviai rodo ant pirmos padalos kazkada buvo pakile iki 80 laipsniu kame gali buti beda?prijungus kompa ten irgi variklio temperatura rodo 63 laipsnius.

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
tai termostatas neleidžia užšilt varikliui?

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
cia tipa skaitytusi uzsikirtes atsidares?net nepagalvojau apie tai :) nes as kaip keiciau visa pravotke tai ir sakau gal bus problema laiduose.bet dabar reiks ziureti termostata
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Kovo 04, 19:43:58 sukūrė ramas1 »

Neprisijungęs mantasc5

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveikas,gal darei ekspertize,kad ant doku padarytu 1.9? jei taip kokie reikalavimai buvo?

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
sveikas tai ta ekspertize ir dariau.reikalavimai kuo teisingiau sumontuoti 1.9 varikli

Neprisijungęs mantasc5

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o nereikalavo 1.9 variklio dokumentu?

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
dokumentas butinai reikalingas,.bei butina kad perdarytas automobilis butu registruotas tavo vardu.as tureju anglisko automobilio v5 forma tai jos ir uzteko del variklio.

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
pakeistas termostatas su temperatura viskas tvarkoje.gal kas dar pagelbes del ASR prikodavimo bei kuro sanaudu skydelije nes jos man 50 ltr vidutines momentines be gazo nukrenta iki 15ltr

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
o asr blokas bent persikoduoja pats ? nes as bandziau tai kodingo nekeicia man.

Neprisijungęs ramas1

  • Įrašai: 430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
na man elektrikas sake kad turi koduotis jis  bet kiek cia tame tiesos nzn

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Adata tarpiniu fiskiu numeracijos nerodo,o kai jos skiriasi tai (n) naudos is jos,o ir siaip bugu ne vienas yra rasta,todel naudoju tik labai is bedos.
atsiemu savo zodzius del autodatos :) pranokus elsos schemas ten viskas daug paprasciau ir aiskiau (y)

Neprisijungęs killmantas

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki,

Ar galite pasidalinti kontaktais tų, kas keičia iš 2.5tdi į 1.9 tdi? Girdėjau, Kaune yra toks servisas, bet neišeina išgooglint kontaktų.

Ačiū!

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
2520 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gegužės 07, 10:55:21
sukūrė garazasTDI
82 Atsakymai
15845 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Rugpjūčio 17, 08:56:52
sukūrė killmantas
1 Atsakymai
1189 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Lapkričio 21, 19:57:08
sukūrė DNGX