Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a6 95m 2.5tdi kondyskes kompresoriaus uzimas  (Skaityta 1612 kartus)

Neprisijungęs Makacinas

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
a6 95m 2.5tdi kondyskes kompresoriaus uzimas
« Topic Start: 2010 Gegužės 17, 21:50:53 »
sveiki. gal kam teko susidurti su tokia beda. masinyte sena audi a6 95m, 2.5tdi
yjungus kondyske ir ramiai vaziuojant girdisi salone uzimas panasus y rato guolio uzima, manau kad uzia kompresorius.
 gal zinot koks cia gedimas, kur galima suremontuoti, kai kainuoja, o gal paciam nesuydetinga pasitvarkyti?

Neprisijungęs garazasTDI

  • Įrašai: 1484
    • Žiūrėti profilį
o uzia ijungus kondicionieriu ar visada net ir isjungus yra grasas ? jei isjungus kondicionieriu lieka uzesys, tai ankabos guoli keist reikia, nusiima sankaba ir presuojasi guolis

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
o uzia ijungus kondicionieriu ar visada net ir isjungus yra grasas ? jei isjungus kondicionieriu lieka uzesys, tai ankabos guoli keist reikia, nusiima sankaba ir presuojasi guolis

O jei įjungus yra, o išjungus dingsta?

Neprisijungęs garazasTDI

  • Įrašai: 1484
    • Žiūrėti profilį
tada pabandyt profilaktika kondicionieriaus su tepalo keitimu

Neprisijungęs Makacinas

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
jokios profilaktikos nepadejo :[. nes sistemoje nebuvo tepalo, teko keisti kompresoriu

Neprisijungęs gynta

  • Įrašai: 65
    • Žiūrėti profilį
nesupratau,kur tepalo nebuvo? gal galima aiskiau,nes man irgi uzia ijungus kondyske

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
nesupratau,kur tepalo nebuvo? gal galima aiskiau,nes man irgi uzia ijungus kondyske

Kondicionieriaus sistemoje yra supiltas spec tepalas. Jis taip pat užpilamas, kai pildoma sistema freonu. Kartais visažiniai kai pildo, tą tepalą "pamiršta", tai po to siurblys greit atiduoda galus

Neprisijungęs gynta

  • Įrašai: 65
    • Žiūrėti profilį
viska supratau,bet dabar pasistojo man dar klausimas - o tai kaip reikia suzinot ar pas mane to tepalo truksta ar ne? dekui

Neprisijungęs Makacinas

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
man meistriukas tikrino taip: kur sistemoje yra vintilis tai jis ant atsuktuvo usimove popieriaus lapuka ir paspaude ta vintili. ejo tik dujos o kai buna tepalo tai tasko ant lapuko to, lapukas liko sausas. as kai isemiau kompresoriu ir atsukau atstoinyka tai nei  laselio tepalo nepasirode.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
1583 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Gruodžio 19, 22:03:22
sukūrė vytoksas
9 Atsakymai
1379 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Sausio 18, 17:49:50
sukūrė virsininkas88
1 Atsakymai
786 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 13, 20:02:31
sukūrė sriegis