Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a6 2.5 2003 multitronic perdarymas i mechanika  (Skaityta 4382 kartus)

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
avariniu rezimu,kai nepilnai traukia variklis.Vedasi gerai,vaziuoja,tik netraukia kaip turetu.Bet matai zmones sako,kad kai kada vaziuoja gerai.Mano atveju,kazka pabure su kompu ir ok viska.Ir dar dege ESP su ABS po perdarymo.Viska per 10min patvarke

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
31 Atsakymai
5922 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 26, 13:19:50
sukūrė ziuze
5 Atsakymai
1692 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugsėjo 29, 16:15:44
sukūrė Ramaskinas
3 Atsakymai
1532 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Rugpjūčio 01, 21:36:19
sukūrė aurys