Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 1.9tdi 81kW (AFN) Plaukiojancio smagracio keitimas i paprasta  (Skaityta 74089 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Ant stalo nelabai tą laisvumą ir sužiūrėsi :V

Neprisijungęs Gintas496

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Vat butent, kaip tada zinot perkant naudota ,kad jis geras? Nes idejau vienmasi nuo b4 su visu komplektu-nepatinka man, jungiasi viskas ok, jokiu garsu, bet vaziuojant nuo 1200 iki 1700 rpm tokia vibracija,kad atrodo, jog su paprastu dyzeliu i aukstesne pavara pries kalna ijungei :D ir siaip vaziuojant greiciau nauju garsu atsirado, na esme, kad nepatiko ir pinigai i bala. Tad bandysiu ieskot gyvo naudoto arba det nauja........

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Vat butent, kaip tada zinot perkant naudota ,kad jis geras? Nes idejau vienmasi nuo b4 su visu komplektu-nepatinka man, jungiasi viskas ok, jokiu garsu, bet vaziuojant nuo 1200 iki 1700 rpm tokia vibracija,kad atrodo, jog su paprastu dyzeliu i aukstesne pavara pries kalna ijungei :D ir siaip vaziuojant greiciau nauju garsu atsirado, na esme, kad nepatiko ir pinigai i bala. Tad bandysiu ieskot gyvo naudoto arba det nauja........

Naujas man golfui su pilnu sankabos komplektu ~900lt atrodo būtų kainavęs, tai jei tokia kaina tau tinka, rašyk Bratkai ir viskas, naujas ir liekas nauju :V

Neprisijungęs Gintas496

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
kaip cia taip pigiai?:D man rase jog smagratis apie 900 +400 komplektas , nebent tau apie valeo 4p rase... Susidaro sumele na tik tiek, kad jau ilgam, nereiks sukt galvos...... Gal tu ir teisus ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Gruodžio 16, 21:47:10 sukūrė Gintas496 »

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
kaip cia taip pigiai?:D man rase jog smagratis apie 900 +400 komplektas , nebent tau apie valeo 4p rase... Susidaro sumele na tik tiek, kad jau ilgam, nereiks sukt galvos...... Gal tu ir teisus ;)

4p gi pirkau iš jo ir taip su viskuo, tai man tas komplektas gavosi 861lt atrodo, na grubiai iki 900. Tas plaukiojantis kainavo 100lt brangiau.

Neprisijungęs Gintas496

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Kaip cia taip pigiai?:D gal del to,kad motoras skersai stovi, pigesni jiems gal :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Kaip cia taip pigiai?:D gal del to,kad motoras skersai stovi, pigesni jiems gal :)

Nežinau. Esmė, kad labiausiai nustebau toje vietoje, kai vien sachs firmos smagratis kainavo 60lt pigiau, nei tas pats smagratis+komplektas :bedantis:

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ant stalo nelabai tą laisvumą ir sužiūrėsi :V

as tau galiu duoti suvaryta smagrati ir patikek matosi tas laisvumas net ant stalo gulinciam. O seip pamirskit jus tokias dalis devetas, ne ta vieta kur taupyti, vien dezes nuemimas ir uzdejimas kiek kainuoja :goodboy: tai kai deveta idedi ir po 2-4 men vel ta pati darai, tai tie 200 lt sutaupyti pavirsta tukstantiniais minusais

O pas bratka, tai nuolaidos kaupiasi ir lojaliems- pastoviems klientams jis pigiau parduos, nei kazkam pirma kart is gatves atejusiam

Neprisijungęs Gintas496

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Klausimas, ar gali del paprasto smagracio (ne valeo) garsiau dirbt motoras? Ypac vaziuojant. Su plaukiojanciu lyg ir tyliau vaziavosi.

Neprisijungęs alierka

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
Man ir nutiko tas pats pries metus isidejau sankaba nauja nes anai ragai buvo  :D o dabar ir smagratis subirejo  :D isardzius dalim pasipyle. Aciu bratkai uz nauja plaukiojanti smagrati ir vel viskas tvarkoj  :-)

Neprisijungęs EDWISTDI

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki  :)
Pribrendo ir man laikas keist sankaba su smagraciu. Kainos tai gan neblogos  (z) Paprastas smagratis su visu komplektu tai dar dar. O va jai plaukiojanti det tai jau pinigu gaunas.
Ka patartumet det ? Nuomoniu daug vieniem paprasti gerai, kitiem vibracijos atsiranda. Kaip yra istikro  :) verta det ta paprsat smagrati?  Ar vis del to rinktis plaukiojanti. dekui  :)

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Sveiki  :)
Pribrendo ir man laikas keist sankaba su smagraciu. Kainos tai gan neblogos  (z) Paprastas smagratis su visu komplektu tai dar dar. O va jai plaukiojanti det tai jau pinigu gaunas.
Ka patartumet det ? Nuomoniu daug vieniem paprasti gerai, kitiem vibracijos atsiranda. Kaip yra istikro  :) verta det ta paprsat smagrati?  Ar vis del to rinktis plaukiojanti. dekui  :)


:D na tu ir kadras.... pats parasei, kad nuomoniu yra ivairiu, o dabar tikiesi gauti vienareiksmiska atsakyma.

Neprisijungęs EDWISTDI

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Per tiek laiko, vistiek manau yra kazkas isvada padares.  ;)

Neprisijungęs ricardo

  • Įrašai: 832
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
as dabar deciau plaukiojanti nes jau uzkniso tas tampymas staigiai paspaudus ar atleidus gazo pedala

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki  :)
Pribrendo ir man laikas keist sankaba su smagraciu. Kainos tai gan neblogos  (z) Paprastas smagratis su visu komplektu tai dar dar. O va jai plaukiojanti det tai jau pinigu gaunas.
Ka patartumet det ? Nuomoniu daug vieniem paprasti gerai, kitiem vibracijos atsiranda. Kaip yra istikro  :) verta det ta paprsat smagrati?  Ar vis del to rinktis plaukiojanti. dekui  :)

Jei dėl dideliu vibravimo (is alkuninio veleno i deze) ir įdėjo į tavo mašiną "amortizuojančią" sankabą, tai kaip manai - įdėjus "medinę" sankabą viskas bus taip kaip turi buti?
Gali ir be amortiku vaziuoti, gali deti gumas vietoj spyruokliu ir amortiku. Vaziuoti juk galima ;)

Toks tas ir atsakymas.
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Gruodžio 09, 21:06:15 sukūrė Bajoras »

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Per tiek laiko, vistiek manau yra kazkas isvada padares.  ;)

zinoma yra, bet ivairiu tu isvadu padare, juk pats skaitei :)
as irgi skaiciau, mano isvada tokia: deti toki, koks ir turi buti.
 ;) zinai kodel? todel, kad skaitydamas nepastebejau, kad kas gailetusi taip padares, a va isidejusiu "ekonomini" varianta, buvo ne vienas kuris po to gailejosi :)



bet cia tik mano nuomone, galu gale vistiek spresti tau, nes tu ir pinigus mokesi, tu ir vazinesi ta masina:)
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Gruodžio 09, 21:16:11 sukūrė tauraginis »

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Jri daraisi masina sau, tai tik plaukiojantis smagratis ir min luka deti

Neprisijungęs ricardo

  • Įrašai: 832
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
Jri daraisi masina sau, tai tik plaukiojantis smagratis ir min luka deti
koks tada max?

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
cia tik vienas kuris yra  min ir max :goodboy:

Neprisijungęs Aleshonas

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Vazineja gal kas 1.9 tdi 81kw+chip? su valeo ta?
Visus 10 puslapiu perskaiciau tai 50/50 (daugiausiai su stock vazinejo) kaip del chipo kazin ar bent laiko...

Neprisijungęs Aleshonas

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Atgaivinam tema. O ka daryt jei masina chipuota ir plaukiojantis nelaiko? I ka keist?:D

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nucipink :D

Sent from my SM-N910C using Tapatalk Pro


Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o plaukiojantis tvarkingas? gal jam tik trupučio ir betrūko.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
2150 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Sausio 30, 08:27:31
sukūrė Antonijus
16 Atsakymai
2634 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Gruodžio 19, 16:16:43
sukūrė robertass
29 Atsakymai
5317 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Spalio 30, 22:16:03
sukūrė Evka